Registreeru kasutajaks ja ole meie uudistega kursis!

Laia toimega parasiitide ja seentevastane vahend Parafight

Tootekood: PT002
Hind:

Parafight on laia toimespektriga parasiitidevastane toode. Toote koostises on üldtuntud helmintide vastased taimed, mis aitavad organismi tõhusalt ja optimeerivad seedeelundite funktsiooni.

Koostis

musta pähklipuu lehed
punase jalaka koore ekstrakt
musta pähklipuu viljakestade ekstrakt
soolikarohu õite ekstrakt
nelgi viljade ekstrakt
suurelehelise emajuure juure ekstrakt
ravikummeli õite ekstrakt
mustköömnete seemned
altee juur
piparmündi ekstrakt
aed-liivatee (hariliku tüümiani) lehtede ekstrakt
punajuur-salvei lehtede ekstrakt
pune lehtede ekstrakt

Purgis 90 kapslit

LEIA TELLIMISINFO SIIT

Musta pähklipuu viljakesta ekstrakt ja lehed on parkainete, orgaaniliste hapete, kumariinide, glükosiidide, flavonoidide, eeterlike õlide, vitamiinide B1, C ja P, mineraalsoolade ja mis peamine – juglooni allikaks, mida pähkli viljakest sisaldab palju rohkem kui lehed ja muud taimeosad. Jugloon surub aktiivselt maha patogeensete bakterite ja candida pärmseente tegevuse ning parandab soolestiku talitlust, kaotades sellega kõhukinnisuse. Flavonoidid ja tanniinid lõdvendavad silelihaseid, vähendavad limaskestade ärritust ja põletikku ning kiirendavad nende paranemist.

Soolikarohi sisaldab eeterlikku õli, mille peamisteks koostisaineteks on tuioon, kamfeen, kamper, tuiool, borneool ja pineen, flavonoidid, fenoolkarboolhapped jm. Soolikarohu eeterliku õli koostisained avaldavad halvavat toimet mitmesugustes elundites parasiteerivatele lambliatele, solkmetele ja naaskelsabadele, takistavad nende paljunemist ja vähendavad nende toksilist toimet organismile.

Suurelehise emajuure juur on tõestanud end kui toimiv looduslik nugilistevastane aine. Taimes sisalduv hentsiopikriin suudab juba varajases arengustaadiumis blokeerida ühe kõige ohtlikuma parasiidi – kutsikasolkme (toxocara canis) elutegevuse. See haigusetekitaja parasiteerib kopsudes, maksas ja silmades ning toob sageli kaasa ka gastriidi ja tugeva allergia.

Harilik tüümian sisaldab tümooli, mis on eriti tõhus eksootiliste nugiliste vastu, nagu piugussid ja kidaussid ning koduloomade jämesooles parasiteeriv piuglane.

Musta köömne toime tugevdab organismi kaitsevõimet ja aitab väga erinevate probleemide puhul, sealhulgas ka parasiitide nakkuste korral.

Punase jalaka koor, punajuur-salvei ja pune täiendavad toote nugilisevastast toimet põletikuvastaste, spasmolüütiliste ja siduvate omadustega. See taimne kompleks sisaldab parkaineid, katekiine ja flavonoide, mis aitavad toime tulla kõhupuhitusega ja raskustundega maos ning vähendavad soolestikus kõdunemis- ja käärimisprotsesse.

ParaFight” on organismile tervistava toimega, kuna:

  • mõjub tõhusalt ohtlike helmintooside korral (lamblioos, askaridoos, enterobioos, trihhotsefalees, ankplostomidoos, nekatoroos jt);
  • toetab mürkide väljutamist ja soolestiku peristaltikat.

 

Parafight aitab ka külmetushaiguste puhul väga hästi, sest on viiruste ja bakterite vastase toimega.

Tervisliku eluviisi juurde kuulub igal juhul ka elusa vee tarbimine. Elusaks muudab vee korallipuru, mis annab veele vajaliku laengu, muudab veemolekuli struktuuri, muudab selle aluselisemaks. Parasiidikuuri tehes on elusa vee joomine eriti tähtis. Mikrobioomi tõhusamaks tasakaalustamiseks on oluline on ka juurde võtta häid baktereid ning ensüüme.

Parasiidikuuri võiks profülaktilises mõttes teha kõik inimesed 2 korda aastas. Looduslike vahenditega on see maksale ja organismile tervikuna leebem vahend võrreldes keemiliste ravimitega, kuid tuleb arvestada sellega, et ravikuur on ka pikem.

PARASIIDIKUURID

Täiskasvanud ja suuremad lapsed

Esimene etapp - parasiitide väljutamine 21 päeva

  • Parafight kapsleid 1-4 tk päevas koos söögiga (alustada 1 kapslist päevas ja suurendada kogust järk-järgult).
  • Küüslaugukapsleid 1tk 3x päevas koos söögiga (maksa, sapi ja mao hädade puhul ei pruugi sobida, võib asendada Silver Maxiga 1tl 2x p enne sööki
  • Musta pähkli lehe preparaati 2 x 2tk päevas (ei pea võtma koos toiduga)
  • Ensüüm Assimilator 1 kapsel päevas
  • Elus vesi 1,5l päevas

 

Kellel kõhukinnisusega probleeme, siis juurde võtta Lax Maxi 1. päeval 1 tk klaasi veega enne und; 2. päeval 2tk klaasi veega enne und; alates 3. päevast 4 tk.
Koos Lax Maxiga kuur sobib neile, kes Colovadat teha ei saa.

Parasiidi programmi ajal on oluline, et kõht ilusti läbi käiks.
Tähtsad on ka head bakterid ja ensüümid ja vesi

 

Teine etapp - organismi taastamine

  • Probiootikumid soole mikrofloora tasakaalustamiseks;
  • Vitamiine ja mineraale sisaldav looduslik preparaat, nt spiruliina või 24/7 preparaat;
  • Ensüümid, nt Assimilator, mis aitab rakke toitainetega varustada

 

Parasiidikuur alla 7a lastele:

1kapsel küüslauku päevas
1 kapsel probiootikumi hommikul tühja kõhuga
1 tablett papaia ensüümi närida enne und.

Parasiidikuur al 7. eluaastast:

1kapsel 2x päevas sipelgapuukoort
1 kapsel 2x päevas musta pähkli lehte
1 kapsel 2x päevas küüslauku
1 tablett papaia ensüümi 2x päevas

Parasiidikuur al 12. eluaastast:

1kapsel 3x päevas sipelgapuukoort
1 kapsel 3x päevas musta pähkli lehte
1 kapsel 3x päevas küüslauku
1 tablett papaia ensüümi 3x päevas