KONTAKT

FUN & ZEN STUUDIO
 
Juhataja: Reet Henn
Tel: 51 88 550
funzenstuudio@gmail.com
 
Aadress: Vabaduse pst 128, Tallinn
 
Sisemine Tasakaal OÜ
Reg. nr 12743019
Juriidiline aadress: Vabaduse pst 181-5
10917, Tallinn
 
 

 

 

Stuudio asub Nõmmel, Jannseni Kaubamaja II korrusel

Parkimine maja kõrval tasuta

Ühistransport: buss nr 18 ja ekspressbuss nr 14, Jannseni peatus

Rongipeatus: Kivimäe

 

 

 

 

                                                        

 

 

MEIE LUGU

Fun & Zen Stuudio on kogukonnale loodud keskus, kus väärtustatakse vaimset, füüsilist ja  emotsionaalset tasakaalu toetavaid tegevusi. Meil on hea valik tunde ja treeninguid, mida juhendavad tuntud ja professionaalsed treenerid. Täienduseks pakume meelt lõõgastavaid ning kehamälu tervendavaid teraapiaid.

Lähtuvalt oma pere kogemusest seoses iga-aastase nuputamisega sünnipäevapeo kohavaliku suhtes, panime pead kokku ning koostasime sisukad, aktiivset tegevust sisaldavad teemapidude paketid. Mõelnud oleme nii lastele kui suurtele, nii era- kui firmapidudele. Lisaks on meil pakkuda pikk loetelu tegevustest, mida saad oma üritusele valida kui valmispaketti ei soovi. Stuudio on hubane ja kodune, samas piduliku õhkkonnaga. Wow-efekti loovad kunstnik Mirjel Reitsniku originaalsed seinamaalingud.

Meie asukoht on hästi nähtav, kergesti leitav ja turvaline. Samas oleme nii lähedal loodusele, mis on Nõmmel imeliselt männilõhnaline ja päikesekullane. Väikese jalutuskäigu kaugusel on Jannseni ja Hiiu metsapargid; kaugele ei jää ka Glehni lossi park ning Pääsküla rabarada.

Soovime, et tunneksid end meie juures nagu kodus, heade sõprade keskel!

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: