BALLETIPIDU

Balletipidu on fantastiliselt meeldejääv kogemus kõigile romantikutele. Pidu koosneb kahest osast. Kõigepealt esineb teile ehtne baleriin, Paula Veiler. Paula on balletiartist Rahvusooper Estonias. Ta on tantsinud nii välismaal kui Eestis. Lisaks on ta pedagoog eraballetikoolis Noor Ballett.

Paula on valmis rääkima, kuidas näeb välja ühe päris baleriini elu ja kui palju peab end distsiplineerima, et pidevalt suurepärases vormis olla. Seejärel õpetab ta teile selgeks mõned kaunid poosid, soovi korral ka tantsusammud. Paulal on kaasas hulk varvaskingi, et saaksite oma külalistega neid jalga proovida ja õpitud poose võtta. Lisaks saad lähedalt näha, kuidas on valmistatud muinasjutulised kaharad seelikud, millega baleriinid laval pilke püüavad.

Peo teises osas valmistamegi kõik endale võrratud balletiseelikud. Kasutame lihtsat võtet, kus õmblusmasinat ei lähe vaja ja seeliku meisterdamine on jõukohane kõigile.

Olge valmis kogu seda ainulaadset melu jäädvustama või tellige kohale fotograaf. Meie romantiliselt dekoreeritud saal, kohevad tutu-seelikud ja graatsilised balletipoosid loovad muinasjutulise atmosfääri, mida on alati kaunis meenutada!

 

PAKETI HIND

225 EUR

175 EUR ilma tutu seeliku töötoata

 

HINNAS SISALDUB

- Kogu stuudio kasutamine

-  Balleriini esinemine ja workshop

- Tutu seeliku meisterdamine ja materjalid (täishinnaga paketis)

Glow värvid kehamaalinguteks, UV valgus

- Playlisti kasutamine

- Tee, kohv, vesi

- Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

- Koristamine

 

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

- Fotograaf 35 EUR/h

- Näo- ja kehamaalingud 35 eur/h

- Dekoratsioonide komplekt 25 eur

Komplekt sisaldab käsitsi valmistatud dekoore: nimebänner, 5 suuremat ja  20 väiksemat temaatilist lauakaunistust.

 

BRONEERIMINE

Palun broneeri aegsasti, et jõuaksime soovitud toimumisaja kiire eluviisiga balletiõpetajaga kooskõlastada.

  •   Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
  •   Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT