BIOENERGEETIKA TREENING

KOLMAPÄEVITI KL 11 - 12.30 al 08.09.21

Kui soovid võimalust iseendale keskenduda, saavutada värskema ja puhanuma enesetunde, tasakaalu kehas ja selguse mõtetes, siis on see tervisetreening Sulle!

Tervisetreening naistele on kombinatsioon biosensoorsetest ja tunnetuslikest praktikatest, spetsiaalselt naise tervise hoidmisele ja edendamisele suunatud võimlemisharjutustest ning tervendavatest energeetilistest lähenemistest. Kasutame isiklikel aistingutel baseeruvaid tunnetuslikke meetodeid, mis aitavad arendada enesetaju ja äratada naises peituvat sügavat energeetilisust. Toetame end ka tasakaalustavate hingamistehnikatega. Kõik harjutused ja praktikad toimivad keha ja meelt lõdvestavalt ja pingetest vabastavalt. Tervendamisele suunatud praktikate käigus aktiveerub loomulik enesetervendamise potentsiaal.

Erinevate dünaamiliste harjutuste kaudu muudame oma keha liikuvamaks ja plastilisemaks. Erilist tähelepanu pöörame vaagnapiirkonna tundlikkuse ja liikuvuse kasvatamisele, hoidmaks suguorganite tervist ning äratamaks uuele elule oma sisemist seksuaalsust. Suurema endasse süüvimise ja energeetilisuse abil kasvab naises tema igapäevane elujõud.

Tundides omandatu sobib argipäevaseks kasutuseks nii suurema kehalise plastilisuse kui parema tervisliku seisundi saavutamisel. Tunni tempo on rahulikult kulgev ja kohalolev, sobilik igas vanuses naisele.

RIIETUS

Tunnis oleme mugavates sportlikes riietes ning sokkides.

HIND

1 kord 10 eurot

4 korra tasu 35 eurot

Tasuda saab kohapeal sularahas või eelnevalt kokkuleppel ülekandega.

REGISTREERUMINE

Tundi registreerumine ja kõik küsimused palun e-mailile: kadri.kulbas@gmail.com

 

JUHENDAJAST

KADRI KULBAS

Olen terve elu olnud oma natuurilt otsija ning mõistnud inimest eeskätt tunnetava olendina. Huvi maailma tundmatuma, müstilise poole vastu, viis mind ühel hetkel õppima St. Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Insituuti, kus omandatu ärgitas mind enam tegelema inimestega ja leidma lahendusi nende eluküsimustele. Olen nautinud tööd nii individuaalse nõustaja kui ka rühmajuhendajana erinevatel psühholoogilistel, tervisealastel ja üldist biosensoorset taju arendavail teemadel.

Minu poolt juhendatava treeningu eesmärk on pakkuda läbi biosensoorsete praktikate terviklikku lähenemisviisi iseendale − selleks, et me naistena õpiksime end tundma sügavuti ja tervitaksime teadlikult muutusi, mis saadavad meid läbi elu erinevate etappide.

 

Ootan Sind rõõmuga osalema!