RAKUMÄLU TERVENDAV TERAAPIA

Me pärime oma eelkäijatelt ühismälu ja lisaks on meil individuaalne mälu - mõlemad talletuvad morfogeenses väljas. Me lülitume neile läbi oma resonantsi, kui närvisüsteemis avalduvad tegevusmallid sarnanevad tegevusmallidega, mida on minevikus kasutatud.

Enamik füüsilisi sümptomeid ja haigusi saavad alguse trauma või emotsionaalse löögi ajal toimunud tardumisest, mis tekitavad meie kehaväljale energeetilise teadvuse hologrammi (ECHO). Eriti tähelepanelik tuleb olla seoses esimese kuue eluaasta jooksul toimunuga, sest kuni 6. eluaastani domineerivad ajus teetalained, mis tähendab eriti suurt vastuvõtlikkust ümbritsevale. Lapsed võtavad endasse mitte ainult enda, vaid ka ümbritsevate inimeste emotsioone. Nad kogevad maailma täpselt sellisena nagu see neile paistab ega analüüsi saadud infot. On kindlaks tehtud, et ka loode tajub ja tunneb kõike emaga toimuvat. Samamoodi pole õige järeldada, et vastsündinu ei mäleta hiljem midagi. Teadlikult me tõesti ei mäleta, aga keha mäletab! Sünnimoment ja see, kuidas meid sellest alates koheldakse, avaldab vägagi olulist mõju terve ülejäänud elu! 

Lapsepõlvetraumad ja elu jooksul omandatud kogemused võivad mõjutada vääralt tõekspidamisi ning arusaamu iseendast ja maailmast. See, mis mõjutab psühholoogiat, mõjutab ka füsioloogiat, kuid füüsilised sümptomid on kõigest jäämäe tipp! Füüsilisi sümptomeid võib vaadelda kui peegleid sellest, mis on meie hinges ajas tardunud.

TERAAPIA SISU

Negatiivsete elumustrite katkestamiseks ja piiravate uskumussüsteemide neutraliseerimiseks kasutan EFT teraapiat ehk emotsioonide vabastamise tehnikat kombineeritult teadliku hingamisega ja muude valitud võtetega. Tegeleme negatiivsete mustrite analüüsimisega ükshaaval, leides seoseid elu jooksul saadud kogemuste- ja juhtumitega, kuni jõuame algse probleemini, mis kogu kaskaadi üleval hoiab. Viin Sind ajas tagasi ja siis jälle edasi, et kontrollida, kas muster on veel alles või oled sellest vabanenud. Sinu rakumälu aitab lugeda seadeldis nimega Inner Trac.

 

REGULAARSETE SEANSSIDE TULEMUSEL

- Suureneb enesekindlus;
- Suudad end paremini kehtestada;
- Usaldad enda valikuid ja otsuseid;
- Lõpetad destruktiivsed suhted;
- Käivitub isetervenemise võime;
- Hakkad endast rohkem hoolima ja muudad oma elustiili tervist toetavaks;
- Otsid abi ja vastuseid pigem iseenda seest kui väljastpoolt;
- Tõuseb energiatase;
- Leeveneb stress ja ärevus;
- Saad aru, et oled piisav sellisena nagu oled;
- Kasutad elu õppetunde kui edasiviivat jõudu ega takerdu seisva energia lõksu;
- Oled sisemiselt tasakaalus. HIND

Visiiditasu 35 EUR kuni 1h 15min, pikemad seansid 50 EUR

AJA BRONEERIMINE

Palun helista tel 51 88 550 või kirjuta funzenstuudio@gmail.com