Energeetiliste pingete vabastamine

 

Enamik füüsilisi sümptomeid ja haigusi saavad alguse trauma või emotsionaalse löögi ajal toimunud tardumisest, mis tekitavad meie kehaväljale energeetilise teadvuse hologrammi (ECHO). Eriti tähelepanelik tuleb olla seoses esimese kuue eluaasta jooksul toimunuga, sest kuni 6. eluaastani domineerivad ajus teetalained, mis tähendab eriti suurt vastuvõtlikkust ümbritsevale. Lapsed võtavad endasse mitte ainult enda, vaid ka ümbritsevate inimeste emotsioone. Nad kogevad maailma täpselt sellisena nagu see neile paistab ega analüüsi saadud infot. On kindlaks tehtud, et ka loode tajub ja tunneb kõike emaga toimuvat. Samamoodi pole õige järeldada, et vastsündinu ei mäleta hiljem midagi. Teadlikult me tõesti ei mäleta, aga keha mäletab! Sünnimoment ja see, kuidas meid sellest alates koheldakse, avaldab vägagi olulist mõju terve ülejäänud elu! 

Lapsepõlvetraumad ja elu jooksul omandatud kogemused võivad mõjutada vääralt tõekspidamisi ning arusaamu iseendast ja maailmast. See, mis mõjutab psühholoogiat, mõjutab ka füsioloogiat, kuid füüsilised sümptomid on kõigest jäämäe tipp! Füüsilisi sümptomeid võib vaadelda kui peegleid sellest, mis on meie hinges ajas tardunud.

Me pärime oma eelkäijatelt ühismälu ja lisaks on meil individuaalne mälu - mõlemad talletuvad morfogeenses väljas. Me lülitume neile läbi oma resonantsi, kui närvisüsteemis avalduvad tegevusmallid sarnanevad tegevusmallidega, mida on minevikus kasutatud.

 

Palju räägitakse sellest, et trauma toimumise hetkel tekib võitle-põgene instinkt. Tegelikult tekib veel ka kolmas moment ja see on tardumine. Kas olete loomafilmides näinud stseeni nt tiigri eest põgenevast hirvekesest? On näha, kuidas ründaja eest põgenev loom jääb vahel korraks seisma enne kui ära põgeneb. Lõpuks pääsenuna on esimene refleks tugev värisemine. See on väga vajalik šokimomendist ülesaamiseks. Inimestel tekib seda refleksi harva. Neutraliseerimata šoki hetkel tekkinud tardumishetk jääbki kehamällu energeetilise blokeeringuna ehk ECHOna. Nii kaua kuni ei lülituta ümber uutele väljadele ega stabiliseerita neid, tõmbavad alateadlikud mustrid endiselt ligi sarnase energiaga sündmusi.

Maatriksis asuvaid pilte muutes võime muuta viisi, kuidas oma elu kogeme. Väljapuhastusvõte, mida kasutan, aitab kustutada minevikuenergia ja täita väli uute piltidega, et uus harjumus või käitumismudel omaks võtta ja stabiliseerida ning hakata ligi tõmbama positiivseid kogemusi. 

Energeetiliste blokeeringute neutraliseerimisel kasutan erinevaid võtteid, mille olen omandanud ja praktika käigus nn enda omaks teinud. Üks neist võtetest on EFT (emotional freedom technique).  Et üleüldine tasakaal ja seeläbi parim tervislik seisund saaksid võimalikuks, tuleb tegeleda kolmainsusega füüsis, vaim ja emotsioonid. EFT on üks tõhusamaid teraapiaid, mille abil saab emotsionaalset ja vaimset tasakaalu korrigeerida ning emotsionaalsed blokeeringud eemaldada. Nii aastatuhandeid vana ajurveeda kui hiina meditsiin peavad tervise aluseks energia vaba voolamist meridiaanides ja tšakrates. Blokeeringud tekitavad energeetilisi ummistusi, mis varem või hiljem loovad soodsa pinnase haiguse arenguks.

Mitmed teaduslikud uuringud on jõudnud järeldusele, et nii akuutne kui krooniline stress võivad viia DNA kahjustumiseni. Vähihaigeid uurides on leitud, et tihti on vähi teke saanud alguse traumaatilisest elujuhtumist nagu lähedase surm, mingi õnnetuse või vägivalla kogemine või pealtnägemine. Metameditsiin ehk integratiivne lähenemine inimese tervisele on kindlaks teinud, et igasugune tugev emotsioon talletub hologrammina teatud ajupiirkonnas ning haigus võib välja lüüa organis, mis on antud ajupiirkonna poolt juhitav. Et pikemas perspektiivis haiguse väljakujunemist vältida, tuleks elu jooksul toimunud ja emotsionaalset keha enim šokeerinud juhtumid alateadvuses neutraliseerida.

 

Terapeut mõjutab õrnalt meridiaane läbivaid akupunktuuripunkte. Protseduuri juurde kuuluvad teatud fraasid ja afirmatsioonid, mis aitavad protsessi paremini juhtida. Vajadusel integreeritakse teadliku hingamise harjutusi, juhendatud visualiseerimist jm võtteid.

Sageli me ei ole ise teadlikud, mis sündmused meid mõjutavad, sest epigeneetilise pärandina saame kaasa ka teatud osa oma esivanemate emotsionaalsest väljast. Kabinetis kasutame abivahendina seadeldist nimega Inner Trac, et vanadele traumadele paremini jälile jõuda.

 Regulaarne EFT teraapia:

 • Tasakaalustab autonoomset närvisüsteemi (mõjutab 90% organite talitlusest)
 • Stabiliseerib hormonaalset tasakaalu
 • Rahustab aju mandelkeha, mis vastutab võitle-põgene instinktide eest
 • Aitab ärevuse, depressiooni ja posttraumaatilise stressihäire puhul
 • Aitab foobiate ja sotsiaalse ärevushäire puhul
 • Aitab söömasööstude ja sõltuvuste puhul
 • Leevendab füüsilist valu
 • Programmeerib ümber uskumusi ja strateegiaid (väljenduvad käitumismustrites, häirivates iseloomuomadustes), mille võisime alateadlikult enesekaitseks omandada juba lapsepõlves ning mis on sageli vanemas eas haiguste, sh vähi üheks põhjuseks.

Regulaarsete seansside puhul võivad oluliselt paraneda paljud kroonilised tervisehäired.

Näiteks:

 • Tugevneb immuunsüsteem;
 • Alaneb vererõhk;
 • Veresuhkru tase on paremini reguleeritud;
 • Vähenevad või kaovad pingepeavalud, migreen, seljavalud, närvivalud;
 • Paranevad mälu ja tähelepanuvõime;
 • Väheneb hüperaktiivsus;
 • Paraneb seedimine ja väheneb liigne kehakaal;
 • On võimalik ennetada kroonilisi haigusi

 

HIND 

Seanss pikkusega kuni 1h15min, 35 EUR.
  

   Pikemad seansid 50 EUR.

   NB! Teenus sisaldab tervisenõustamist!


Loe minu teenustest põhjalikumalt siit:
www.tervendamine.weebly.com

  

REET HENN

Tel 51 88 550

siseminetasakaal@gmail.com

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: