ENERGIATERAAPIA

Energiateraapia seansile võid tulla lihtsalt lõõgastuma, kuid võid tulla ka konkreetse probleemiga, on see siis emotsionaalne või füüsiline. Suunan seanssi vastavalt teemale ja kasutan  erinevaid abivahendeid. Mõned näited, milliste teemadega tasub tulla:

- Organismi puhastamine

- Eluenergia ja isetervenemise aktiveerimine

- Sünni ja lapsepõlve tervendamine

- Leina tervendamine

- Kaalu- ja enesekindluse probleemid

- Ärevus, pidev stress

- Inspiratsiooni ja loomeenergia aktiveerimine

Energiateraapia on suurepäraseks täienduseks META EFT teraapiale, et saaksime tegeleda sügavuti nende teemadega, mis META EFT teraapia käigus esile tõusid. Loe lähemalt SIIT

ENERGIATERAAPIA OLEMUS

Energiateraapia baseerub biorütmide taastamisel, milleks on vaja kvaliteetset und, sügavat teadlikku lõõgastust ja närvisüsteemi tasakaalustamist. Seansi ajal oled riietes ja sooja teki all massaažilaual pikaliasendis. Alustuseks juhatan Sind muutunud teadvuse seisundisse, mis toob kaasa südame ja aju vahelise koherentsuse ning energia ühtlase voolamise kehas. Kasutan elemente teadliku une kunstist jooga Nidra, teadlikust hingamisest, kraniosakraalteraapiast ja juhendatud visualiseerimisest. Tõhusa abivahendina hõlmab teraapia ka teatud helisageduste vibratsioone meridiaanide ehk "energiasoonte" algus- ja lõpp-punktidel. Minu arsenali kuulub ka töö sõnumikaartidega, looduse energiate ja iseenda kõrgema väe kasutamine.

Solfeggio sageduste kasutamine

432 Hz helihargi kasutamine  toob kaasa väga tugeva lõõgastuse, vähendades ärevust ja valuaistinguid ning harmoniseerides iga viimset kui Sinu keharakku.

528 Hz Solfeggio sagedus on tõestatult tervendava toimega, parandades DNAd, aeglustades südamerütmi ja alandades vererõhku.

Elustiilimuutus

Lisaks sügavalt lõõgastavale seansile jagan infot põletikuvaba toitumise ja tsirkadiaanrütmidele vastava elustiili kohta, et saaksid igapäevaelus oma tervist igati hoida ja kaitsta, sõltumata paratamatust stressist, mida alati ei ole võimalik oma elust täielikult elimineerida.

 

 

 Seanss kestab ca 1,5 tundi. 

 

TERAPEUDIST

Energiateraapia seansse viib läbi Reet, kes on Fun & Zen Stuudio asutaja, grupitervenduste juhendaja ja terapeut.

Reet on õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini ja hingamisteraapiat. Ta on end täiendanud kraniosakraalteraapia, polüvagaalteooria, jooga Nidra, Peter Levine´i somaatilise kogemise, Donna Edeni energiameditsiini ning muude teraapiliste tehnikate alal. Ta on osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Reedale pakub suurt huvi närvisüsteemi toimimise ja epigeneetika uurimine.Ta peab väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist.

Reet oma teenustest:

Põhjaliku enesetäiendamise tulemusena on minu peamised töövõtted suunatud närvisüsteemi tervendamisele ja tasakaalustamisele, et saaks toimuda  neuromodulatsioon.

Soovitan alustada pulsidiagnostika põhimõttel terviseriskide testist, mille abil saame analüüsida sisemisi tasakaalutusi. Korduvate testide tulemusena saame jälgida enne/pärast seisu, et hinnata, kas Sulle määratud teraapia, ravi või elustiili muutus on olnud tulemuslik. LOE LÄHEMALT

Testi ohumärkide põhjal selgitan välja, kas Sul on vaja tegeleda pigem lühiajalise stressi maandamisega või vajad teraapilist lähenemist.

- Pikaajalise psühhoemotsionaalse stressi tervendamiseks on vaja tervendada (epigeneetilised) traumaatilised  sündmused, lapsepõlves kogetud hirmud, omandatud käitumismustrid ja uskumussüsteemid. Selleks kasutan väga tõhusat META EFT tehnikat ja 432 Hz (vajadusel 528 Hz) heliteraapiat. LOE LÄHEMALT

- Kui närvisüsteem on tasakaalust väljas lühiajaliselt või kui META EFT teraapias üles kerkinud teemadele oleks vaja lisaks sügavamat lahtilaskmise protsessi, soovitan energiateraapiat. LOE LÄHEMALT

Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Minu suurim soov on olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

 

 Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.

 

 

 

 

 


MILLEKS ON ENERGIATERAAPIA HEA?

  • Pakub intensiivset lõõgastust
  • Aitab uneprobleemide korral
  • Vabastab töö- ja suhtestressist
  • Käivitab organismi loomuliku isetervenemise võime
  • Pakub leevendust ärevuse, paanika ja depressiooni korral
  • Laeb eluenergiaga

 

- Kas Sinu elus on keegi, kes paneb Sinu enesevalitsuse pidevalt proovile?

- Sa elad rohkem teistele inimestele kui endale ja loobud nende nimel paljust?

- Kas tunned pea igapäevaselt, et kõik kohustused on Sinu õlul ja oled pidevast vastutusest tüdinud ja väsinud?

- On Sul hirm keerulisse olukorda sattumise ees?

- Kas Sul esineb ärevust ja paanikat, vererõhu kõikumist või rütmihäireid?

- Kas tunned, et vajad tõelist lõõgastust, kus saad end kõigest täielikult välja lülitada?

Nii palju kui on inimesi, nii palju on erinevaid lugusid ja stressiallikaid. Selleks, et meil oleks piisavalt energiat igapäevaelus efektiivselt toimida, et immuunsus oleks tugev ja põletikulisi seisundeid ei tekiks, tuleks meil hoida tasakaalus oma sümpaatiline ja parasümpaatiline närvisüsteem. On olemas hea stress ja halb stress. Pikaajalised emotsionaalsed pinged ja sümpaatilise närvisüsteemi pidev domineerimine põhjustavad pikas perspektiivis tasakaalutusi, mis viivad haiguste tekkeni. Vasta endale ausalt - kui palju Sa võtad iseenda jaoks aja maha, et tõeliselt tähele panna, mis toimub Sinu kehas ja kuulata, milliseid sõnumeid edastab Sinu alateadvus? Märkamiseks on õige aeg just siis, kui füüsilisel tasandil veel midagi eriti viga ei ole.

 

 

Aeg iseendale on alati suurepärane kingitus nii endale kui teistele. Energiateraapia kinkekaart on südamlik kingitus, mida sobib kinkida igale inimesele, kellel tead olevat palju stressi ja emotsionaalseid pingeid. Soovi korral on võimalik kinkekaart kombineerida kena ehtekarbiga Proua Roseni kauplusest.

HIND

Teraapiaseansi hind on 50 eur.

Kolme seansi hind on 135 eur (45 eur/kord)

Kui soovite kinkekaarti posti teel, lisandub 3 euri.

Pdf-failina saates postikulu ei lisandu.

Ehete ja kingituste valiku leiad kauplusest Proua Rosen, Estonia pst 17.

Vaata lähemalt SIIT

 

PALUN BRONEERI AEG

Lisainfo saamiseks ja seansile registreerumiseks võta palun ühendust:

Reet Henn

funzenstuudio@gmail.com

Tel 51 88 550

 

Ühekordse seansi eest saad maksma minna SIIT

3 seansi eest saad maksma minna SIIT

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: