EPIGENEETILINE TERVENDAMINE

Epigeneetiline tervendamine aitab vabaneda suguvõsaliinide energeetilistest mustritest, aidates taastada sisemist tasakaalu  ja käivitades isetervenemisprotsessi.  

Epigeneetiline tervendamine keskendub nende mustrite ja uskumussüsteemide neutraliseerimisele, mille oled epigeneetiliselt pärinud ja mis mõjutavad Sinu elu Sinu teadmata ja tahtest sõltumata. Me ei saa siin maailmas end mitte millestki eraldada, oleme kõigega seotud, sest võtame pidevalt vastu infot ümbritsevast keskkonnast. Toimub pidev vastuvõtmine ja ülekanne. Suurem osa infost talletub meie kehamälus ehk alateadvuses. Sinna on salvestunud ka meie esivanemate traumadest ja läbielamistest põhjustatud hirmud ja muud emotsioonid, mis oli aluseks nende ellujäämisstrateegiate kujundamisel. See energia elab edasi meie rakumälus, kogu suguvõsaliin on meiega seotud.

Epigeneetiline tervendamine on minu varasema teraapiatöö loomulik tulem. Kasutades EFTd ehk emotsioonide vabastamise tehnikat, jõudsin pea alati välja selleni, et kliendi probleemide juurpõhjused on pärit kas varajasest lapsepõlvest või päritud epigeneetiliste eeldustena.

Visiit algab enamasti elektroonilise testiga, mis annab ülevaate kliendi autonoomse närvisüsteemi seisundist ja organsüsteemide töö efektiivsusest. Vajadusel saame kogu tervisliku seisundi kohta laiapõhjalist infot kvantmagnet-bioresonantsseadme abil. Teste saab teha ka eraldi teenusena. (Tegemist ei ole meditsiinidiagnostikaga). Palun loe lähemalt SIIT

Biokeemiliste protsesside varjus juhib energia vool suures osas  kõike, mis meie kehas toimub. Kui energia liikumine on takistatud, tekivad haigused. Blokeerunud energia kutsub automaatselt esile stressivastuse. Energia liikumist toetades saame stressi juhtida või üldse vältida. See tähendab ühtlasi paremat tervislikku seisundit ja ajufunktsioone. Nii kaua kuni meis elavad oma elu lahendamata stress ja traumad, on tervenemine visa tulema. Epigeneetiline  tervendamine loob aju ja südame vahelise koherentsuse, aidates rakkudel taas ühes rütmis vibreerida.

Iga inimese energiad on unikaalsed. Regulaarsed seansid loovad püsiva sisemise tasakaalu, mis aitab elus paremini toime tulla, oma eesmärke saavutada, elumuutustega kohaneda, vajadusel ennast ületada. Mõne aja pärast võid avastada, et Sinu elu on täielikult muutunud ja et probleemid, mis valmistasid varem muret ja pinget, on kadunud! Võid kogeda vaimset avardumist ja kasvamist, mis annab kogu Sinu elule uue värvingu. Saad kontakti iseendaga viisil, mida varem pole kogenud. Oled rõõmsameelsem, eesmärgikindlam ja sisemiselt rahulikum.

Seanssidel ei vahenda ma kellegi võõrast energiat, vaid tegu on Sinu enda energia koondamise ja suunamisega Sinu tervise kõrgeimaks hüvanguks.

Olen õppinud toitumisnõustajaks, mistõttu kuuleb minu käest muu hulgas palju soovitusi eluviiside korrigeerimise kohta.

TERAPEUDIST

Minu kindel veendumus on, et sisemiselt tasakaalus olles ei murra meid mitte ükski haigus. Mind paelub kvantfüüsika ja epigeneetika. Läbi inimsilmade on võimatu näha ja mõista, et kõik on tegelikult energia ja vibreerib meie ümber lakkamatult. Mõelge aga kasvõi näiteks veega tehtud katsetele, kus positiivne info muudab veekristallid imeilusaks, negatiivne info lõhub selged struktuurid segamini. Sama toimub meie kehas - koosneme ju peamiselt veest!

Teadlane Gregg Braden on väljendanud kolme kõige mõjuvõimsamat tervenemise meetodit järgmiselt:

1)      Tuleb saavutada südame ja aju koherentsus

2)      Tuleb anda kehale rohkem hapnikku

3)      Uskumused tuleb lõpetada! Standardmudelist tuleb läbi murda!

Vastavalt minu kogemusele peitub neis kolmes lihtsas tõdemuses oluline võti tervenemiseks. Minu meetod neil kolmel vaalal just baseerubki. Kombineerin emotsioonide vabastamise tehnikat, muutunud teadvuse seisundit, hingamisteraapiat jm energiameditsiini võtteid. Kõige suurem abinõu, kuidas ise ennast aidata, on õppida kuulama oma keha sõnumeid. Peamine taotlus peaks olema pidev sisemise tasakaalu seisund.

Olen inimeste suunamisega isetervenemisele tegelenud nüüdseks üle 5 aasta. See on olnud pidev enesearengu protsess. Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel. Praegu olen kõige rohkem keskendunud suguvõsamustrite tervendamise (ancestral healing) õppimisele. Oma töös kasutan erinevaid tarkvaraprogramme tervisliku seisundi hindamiseks ning teadmisi kõigest õpitust ja kogetust.

 

KONTAKT

REET HENN

TEL 51 88 550

E-POST: funzenstuudio@gmail.com

   

HIND

Visiiditasu 50 EUR