EPIGENEETILINE TERVENDUS

Epigeneetiline tervendamine aitab vabaneda suguvõsaliinide energeetilistest mustritest, aidates taastada sisemist tasakaalu  ja käivitades isetervenemisprotsessi. 

MIS ON EPIGENEETIKA?

See on teadus, mille kohta rakubioloog Bruce Lipton on andnud lihtsa ja kokkuvõtva definitsiooni: "Epigeneetika uurib väliseid ja keskkondlikke faktoreid, mis lülitavad meie geene sisse ja välja ning määravad selle, kuidas meie rakud geeniinfot loevad.“

Mis on need välised ja keskkondlikud faktorid, mida epigeneetika uurib?

Need on ühismälu osad - absoluutselt kõik aspektid, nii individuaalsed, kultuurilised kui ühiskondlikud, mis on inimest tema eluea vältel mõjutanud. Alates sellest, millisesse perre ta sündis, kuidas ema rasedus kulges, millised olid ema-isa omavahelised suhted, kas sünnitus oli raske või kerge, elamistingimused, inimsuhted, emotsionaalsed üleelamised, raskel ajal kujundatud ellujäämisstrateegiad, eelkäijatelt päritud ja oma äranägemise järgi kohandatud uskumustesüsteemid, õpitud teadmised, omandatud kogemused, jne jne. Kõik, mille inimene oma elu jooksul alateadvusesse ehk kehamällu talletab, jätab energeetilise jälje tema DNAsse, mis tähendab seda, et järeltulevad põlved pärivad eeldused sarnaste kogemuste saamiseks.

Geenide sisse - välja lülitamine ja geeniinfo lugemine

Negatiivsed epigeneetiliselt omandatud aspektid loovad meie kehas energeetilisi blokeeringuid. Kui meie teatud tegevusmallid või emotsioonid resoneeruvad esivanemate eludes või iseenda varajases lapsepõlves toimunuga, korjab närvisüsteem üles impulsid, mis hakkavad meid mõjutama. Keha jaoks on see stress, mida ta ei suuda neutraliseerida. Kogunenud pinged loovad samasugused eeldused haiguslike seisundite väljakujunemiseks nagu geneetikagi. Nad loovad ka soodumusi korduvate mustrite ilmnemiseks suguvõsas.

KUIDAS TOIMIB EPIGENEETILINE TERVENDUS?

Hea uudis on see, et igaühel meist on kaasasündinud võime soodumusi neutraliseerida ja seeläbi  oma DNAd programmeerida! Eeldused on piltlikult öeldes nagu vaikimisi sätted arvutil, mida me saame ise uuendada! Selleks on olemas mitmeid võtteid, millele minu loodud epigeneetiline tervendussüsteem keskendubki.

Esimene visiit algab elektroonilise testiga, mis annab ülevaate autonoomse närvisüsteemi seisundist ja regulatoorsete süsteemide töö efektiivsusest. Palun loe lähemalt SIIT

Epigeneetiline  tervendusseanss loob aju ja südame vahelise koherentsuse, aidates rakkudel taas ühes rütmis vibreerida. Peamine eesmärk on leida alateadvuse infopagasist probleemide algpõhjused ja nende tekitatud energeetilised blokeeringud neutraliseerida.

Vajalik tervendusseansside arv on väga individuaalne ja sõltub sellest kui palju probleeme tekitanud juurpõhjuseid on tarvis lahendada. Vahel on võimalik ühe seansi käigus mitu suurt teemat neutraliseerida. Üks seanss kestab kuni 2 tundi. Korduvate seansside puhul teeme järeltesti, et saadud tulemusi võrrelda.

Milliseid probleeme on võimalik epigeneetilise tervenduse abil lahendada?

- Mistahes haiguste alged ehk tasakaalutused, millest üldse haigused kujunema hakkavad

- Käitumisprobleemid

- Suhteprobleemid

- Madal enesehinnang

- Sõltuvused

- Stress, mure, jõuetus ja energia langus

- Valu

- Ärevushäired, sh sotsiaalsed ärevushäired

- Foobiad

- Rahaprobleemid, ebaõnnestumised

- Korduvad juhtumid, käitumismaneerid, ebaõnnestumised suguvõsas

Nii kaua kuni meis elavad oma elu lahendamata stress ja traumad, oleme tasakaalust väljas ja tervenemine on visa tulema. Epigeneetiliste mustrite tervendamine  tähendab paremat tervislikku seisundit ja ajufunktsioone. See aitab elus paremini toime tulla, oma eesmärke saavutada, elumuutustega kohaneda, jääda igas olukorras iseendaks. Tervenduste järgselt võid avastada, et Sinu elu on täielikult muutunud ning probleemid, mis valmistasid varem muret ja pinget, on kadunud! Võid kogeda vaimset avardumist ja kasvamist, mis annab kogu Sinu elule uue värvingu. Saad kontakti iseendaga viisil, mida varem pole kogenud. Oled rõõmsameelsem, eesmärgikindlam ja sisemiselt rahulikum.

Sisemiste tasakaalutustega tegelemine suurendab meie heaolu igas mõttes, kuid see on ka vastutus kaasinimeste ja järeltulevate põlvede ees. Peame hea seisma selle eest, et negatiivsed mustrid oleksid lõpetatud enne kui meie lapsed pärivad samad põlvest põlve kanduvad eeldused eluraskusteks.

 

 

 VALI SOBIV PAKKUMINE - HIND KEHTIB KUNI 31.07.2019

Umbes 3 aastat tagasi kanaldati mulle, et loon kunagi oma tervendusmeetodi, mis hõlmab keha, hinge ja mõistust. Minust pidavat saama sellel alal meisterõpetaja ja suurte muudatuste vahendaja. See on tõesti olnud minu suur unistus ja eesmärk; minu teekond, millel edasi liigun. Võimsate ja tõhusate tervendusprotsesside käigus hakkas epigeneetiline tervendusviis välja kujunema loogilise jätkuna ja üsna iseenesest. See on sümbioos kõigest, mida olen õppinud ja hõlmab nii teraapilisi seansse, terviseteste kui õpetusi vaimse, füüsilise ja emotsionaalse tasakaalu taastamiseks. Klientide suurepärased tulemused on mind palju innustanud. Mis saaks olla veel väärtuslikum kui tänu kliendilt, kes vabanes südamerütmihäiretest või aastaid kestnud kummalistest valudest, ärevushäirest, hirmudest, foobiatest jmt.

Olen valmis oma meetodit kogu maailmale tutvustama ja Sina saad mind selles aidata! Vali ülaltoodud kolme pakkumise hulgast enda jaoks sobiv ja tule seansile! Vastutasuks eriti soodsa hinna eest soovin vaid Sinu ausat tagasisidet teraapiaseansside kohta, et oma meetodit veelgi täiustada.

Hinnapakkumine kehtib kuni 31.07.2019; seansid võivad toimuda 6 kuu jooksul alates ostust.

MINUST

Olen inimeste suunamisega isetervenemisele tegelenud nüüdseks üle 6 aasta. See on olnud pidev enesearengu protsess ja kasvamine läbi isiklike kogemuste. Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Õpin suguvõsaliinide tervendamist (ancestral healing) psühholoogiadoktor Daniel Foor´i õpetuste järgi. Oma töös kasutan erinevaid tarkvaraprogramme tervisliku seisundi hindamiseks ning teadmisi kõigest õpitust ja kogetust.

Epigeneetiline tervendamine on minu varasema teraapiatöö loomulik tulem. Kasutades EFTd ehk emotsioonide vabastamise tehnikat, jõudsin pea alati välja selleni, et kliendi probleemide juurpõhjused on pärit kas varajasest lapsepõlvest või päritud epigeneetiliste eeldustena suguvõsaliinide kaudu. Integreerides erinevaid energiatöö võtteid, kujunes järk-järgult välja mitmekülgne tervendussüsteem, mille abil olen aidanud juba paljusid.

Minu kindel veendumus on, et sisemiselt tasakaalus olles ei murra meid mitte ükski haigus. Igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Läbi inimsilmade on võimatu näha ja mõista, et kõik on tegelikult energia ja vibreerib meie ümber lakkamatult. Oleme seotud kõige ja kõigiga, oleme osa täiuslikust maatriksist. Mõelge näiteks veega tehtud katsetele, kus positiivne info muudab veekristallid imeilusaks, negatiivne info lõhub selged struktuurid segamini. Sama toimub meie kehas - koosneme ju peamiselt veest!

Teadlane Gregg Braden on väljendanud kolme kõige mõjuvõimsamat tervenemise meetodit järgmiselt:

1)      Tuleb saavutada südame ja aju koherentsus

2)      Tuleb anda kehale rohkem hapnikku

3)      Uskumused tuleb lõpetada! Standardmudelist tuleb läbi murda!

Vastavalt minu kogemusele peitub neis kolmes lihtsas tõdemuses oluline võti tervenemiseks. Kõige suurem abinõu on õppida kuulama oma keha sõnumeid. Peamine taotlus peaks olema  sisemine tasakaal.

 

 

KONTAKT

REET HENN

TEL 51 88 550

E-POST: funzenstuudio@gmail.com

   

HIND

Tavahind 50 EUR

ERIPAKKUMINE

Kuni 31.07 kehtivad järgmised hinnad:

1 teraapiaseanss + 1 tervisetest               49 EUR (väärtus 85 EUR)

3 seanssi + 2 enne/pärast tervisetesti    149 EUR (väärtus 220 EUR)

5 seanssi + 2 enne/pärast tervisetesti    199 EUR (väärtus 320 EUR)