HELI- JA GONGIMEDITATSIOONI ÕHTUD

"Me kõik sünnime siia maailma sooviga olla vabad, elada rõõmuga, areneda, tunda elust rahuldust ning nautides elu igas hetkes. Meie elu laiem eesmärk on elu mitmekesisuse kogemine, iseenda tundmaõppimine, erinevate valikute ja otsuste tegemine ning oma elu loomine just selliseks nagu me seda soovime.
Lisaks sellele on meil siia tulles kaasas aga ka oma eriline anne või oskus, mis on justkui eriline kingitus maailmale", on Tiina öelnud.

Tiina anne on inimesi tervendada helide ja vibratsioonide abil. Ta viib läbi gongimeditatsioone ja helirännakuid, samuti tegeleb individuaalse nõustamisega.

Tiina jutustab oma teekonnast nii:

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid.

Mida olen õppinud ja omandanud

Minu õpetajad:
Don Conreaux (USA) – Gong Master Training, heliteraapia
Psühholoog – heliterapeut Alicija Eiliakas ja Gong Master Richard Eiliakas (Leedu) – heliteraapia, tiibeti helikausside massaaž, gongid, heli ja hääle kasutamine teraapias
Vladislav Matrenitski (Ukraina) – Tuva kurgulaul, Un-Hun – Päikese Heli – süsteemi I aste
Viktor Oguy (Venemaa) – Himaalaja praktikatel põhinev tiibeti helikausside vibroakustiline massaaž
Jure Biechonski (Eesti) – Transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia
Robert Moss (Inglismaa) – Teadlik unenägemine
Nimrod Sheinman (Iisrael) – mindfulness lastele
Caterina Farkash (Inglismaa)– Transpersonaalne perekonstellatsioon
Ofra Ayalon (Israel) – Trauma ja tervendamise toimetulekukaardid
Angela Lattimore (Inglismaa) – eksistentsiaalne psühholoogia

Minu poolt pakutavad teenused

Gongimeditatsioonid
Helirännakud nii täiskasvanutele kui lastele
Individuaalteraapia – helid, kristallid, psühholoogiline nõustamine

 

 

 

R 23. nov kl 19.00 Helirännak gongidel ja kristallkaussidel

Korraldame heli- ja gongiõhtuid kord kuus reede õhtuti. Igasugune taastumine ja tervenemine saab toimuda läbi vaimse, emotsionaalse ja füüsilise tasandi. Helirännak on hea võimalus tegeleda vaimse tasakaalustumisega. Sina ei pea tegema muud, kui vaid lõõgastuma ja nautima!


Helide rännakul kõlavad mitmed harmoonilise võnkega muusikainstrumendid nagu gongid, kristallhelikausid, tuulekellad jm. Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
PLANETAARSED GONGID on häälestatud meie päikesesüsteemis asuvate planeetide helidele. Nii nagu taevakehad, on ka gongid omavahel harmooniliselt kooskõlas ning loovad ühtse resonantsi, viies meid tagasi oma loomupärasesse looduslähedasse seisundisse.
Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia ja Armastuse vibratsioon.

Helisid võib kuulata istudes, kuid hoopis teise kogemuse saad, kui võtad kaasa mõnusa pleedi ja nt padja ning lubad endal kogeda neid tervendavaid helivõnkeid täielikult lõdvestunud keha ja meele seisundis.
Koha peal on lamamiseks olemas vajalikud joogamatid.


Osalustasu: 15 euri, kaaslasega tulles 12euri

Oled südamest oodatud ♥


Tiina

 

REGISTREERUMINE:

TIINA KARJATSE

Gongimeister / Heliterapeut

Tel 53 477 992

 tiinakarjatse@hotmail.com