Hommikujooga

Üle 10 aasta joogaga tegelenud joogaõpetaja Kairit Ronk pakub meie stuudios hommikujooga tunde. Kairit alustas Hatha joogast ning läbi Ashtanga jooga jõudis Vinyasa joogani. Ta on läbinud mitmeid koolitusi nii Eestis kui Indias. 2017. a juunist on ta rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetaja ning  läbis Yoga Alliance 200h Vinyasa jooga õpetaja koolituse joogakoolis Infra Jooga.

Kairit ütleb nii: "Kummardun suure tänuga ja olen õppinud kõikidelt oma õpetajatelt: Vera Heinsar Kikas, Holger Oidjärv, Piret Jõemägi, Jocke ja Terje Salokorpi, Inga Põldma, Krista Köster, Anastassia Leppikson, Temea ja Kerli Vendelin, Acharya Yogesh, Lino Miele.
Minu suureks sooviks on jagada rõõmu ja rahulolu, mida pakub jooga läbi kohalolu, hingamise ja liikumise. Matil kogen ikka ja jälle, et jooga loob iseendaga parema kontakti, paneb silmad särama ja rõõmustab lihaseid. Usun siiralt, et jooga on kõigi jaoks, kes ise soovivad jooga jaoks olemas olla! Jooga on aeg Sulle endale, kus läbi hingamise ja oma keha kuulamise saad ühenduse iseendaga."

Kairit nimetab oma Vinyasa jooga võtmes rahulikus tempos tundi hommikujoogaks, et keha läbi erinevate sirutuste ja venituste üles äratada ning päevale energiliselt vastu minna. "Soojendame keha päikesetervitustega, aktiivsemate seeriatega ja tunni lõpuosa on taas rahulikum koos lõpulõdvestusega", ütleb ta. Selles tunnis saab arendada oma painduvust ja tasakaalu. Tund on sobilik kõigile, kuna läbi asendite erinevate võimaluste saab igaüks just endale sobiva koormusega tunni.
Tule ja alusta päeva rõõmsalt ja värskelt, täis positiivseid emotsioone ja energiat!

 

Tunnid toimuvad iga kolmapäeva ja reede hommikul kl 9:15