INSTAGRAMI PIDU

 

SELLEL PEOL DEKOREERIME ISE FOTOSEINA, SÄTIME END ILUSAKS JA KLÕPSUTAME PALJU PILTE! SEE ON ÜLIMALT VAHVA MÄLESTUS KOGU ELUKS!

Sobib lastele al 7. eluaastast, teismelistele ja noortele

PEO PROGRAMM

 • Kõikide külaliste saabumist oodates mängime alustuseks ühe vahva seltskonnamängu; suuremate lastega meisterdame sünnipäevalapsele mälestuseks ajakapsli

 • Järgmisena kavandame üheskoos fototausta stiili ja hakkame dekoratsioone valmistama. Selleks on kasutada mitmeid põnevaid vahendeid ja tiimitööna valmib ainulaadne ühislooming

 • Kui fototaust valmis, saavad julgemad lasta juustesse värvilisi triipe teha. Poseerime fotoseina ees fotomaskide ja aksessuaaridega.

 • Seejärel muutub meie saal valgusefektidega diskosaaliks. Kes tantsimisest ei hooli, võib mängutuppa mängima minna. Suuremate laste jaoks on meil varutud kaasahaaravaid seltskonnamänge, mis iga peo "käima tõmbavad" :)

 • Tordi söömine

 • Jätkub tants ja möll saalis või mängutoas

 • Pidu kestab 2,5 tundi, koos ettevalmistuse ja korrastamisega 3 tundi.

 

 • LISAVÕIMALUSED

  - Teemaga sobivad väga hästi kokku käe- ja näomaalingud. Soovitame tellida kohale hea käega kunstniku Mirjel Reitsniku, kes on ka meie stuudio maalingute autor.

  - Kasuta ka soodsat võimalust tellida kohale fotograaf .

  - Telli maitsev pizza A´Momenti Pizzast, mis asub mugavasti meiega samal aadressil.

    Vt valikuid SIIT   A'MOMENTI PIZZA. +372 6567 567

 

 HIND

145 EUR      kuni 12 last, lisategevuseks seltskonnamängud

195 EUR      kuni 20 last koos mängutoa kasutamisega 2 h.

                     Võimaldab kasutada rohkem ruumi ja kutsuda rohkem külalisi

 

HINNAS SISALDUB

- Kogu stuudio kasutamine (195 eurose paketi sees ka mängutuba 2 h)

 - Tegevuste juhendamine terve peo vältel

 - Kõik vajalikud töövahendid ja materjalid

 - Muusika kasutamine

 - Pildistamine ja pildifail hiljem meilile (profifotograaf lisatasu eest 35 eur/tund)

 - Tee, kohv, vesi

 - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Järelkoristus

 

 MIS INIMESTELE MEIE JUURES KÕIGE ROHKEM MEELDIB?

- Lapsevanemad on väga õnnelikud, et saavad end mugavalt tunda ja kohvitada hubases Zen ruumis, olles suuremast kärast eemal, samas aga toimuvaga kursis :)

- Laste seas tekitavad alati suurt elevust värvilised juukselakid, mistõttu pakume ka selles paketis võimalust oma juuksed ajutiselt värviliseks muuta. Emad ei pea muretsema, lakk tuleb pesus kenasti maha :)

- Meie saal on valgusefektide paistel muinasjutuliselt lummav ja pidulik, kus helendama löövad ka kaunid seinamaalingud - see jääb ikka kauaks meelde ja on teistmoodi kui mujal :)

- Kui kasutada on ka mängutuba, on ruumi eriti laialt ja saab rohkem külalisi kutsuda. Mängutuba on pigem nagu mängude tuba, kus leiavad tegevust nii suuremad kui väiksemad lapsed. 

- Fun & Zen Stuudiosse on väga mugav tulla - kergesti leitav ja ligipääsetav asukoht, avar tasuta parkla, bussipeatused kohe maja juures.

- Samal aadressil asub A´Momenti pizza ning peagi lõpeb remont alumisel korrusel asuvas toidukaupluses. Pole vaja mööda linna seigelda, kõik vajaliku saab samast paigast. 

 

 BRONEERIMINE

 Palun broneeri aegsasti!

 •   Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
 •   Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada.

           Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT

BRONEERIMISEL SAADAME KUTSE PDF FAILINA

 

SOOVI KORRAL LISATASU EEST

FOTOGRAAF

Võimalik tellida kohale professionaalne fotograaf Helen Aunbaum

Hind 35 eur / tund

KEHAMAALINGUD

Kunstnik Mirjel Reitsnik on väga hea käega ja pikaajalise kogemusega. Maalingud võib lasta teha nii tavaliste kui pimedas helendavate värvidega. Värvid on kvaliteetsed ja mahapestavad.

Mirjel teeb ka imelisi hennamaalinguid.

Hind 40 eur / tund

        80 eur / 2 tundi