Qigong

Qigong - Eluenergiat aktiveeriv võimlemine

21. juuni kell 09.00 - 10.30

  • Kas tahad korraks välja astuda argipäeva stressirohkusest?
  • Kas tahad õppida lõõgastama oma keha ja turgutama vaimu?
  • Kas tahad anda oma kehale võimaluse ennast ise taastada ja tervendada?
  • Kas soovid tugevdada oma immuunsust ja üldist tervist või ravida mõnda haigust?
  • Kas tahad endale paremat keskendumis- ja töövõimet ning pingetaluvust?

Kui mõni neist teemadest sind kõnetas, siis oled oodatud osa saama Qigongi treeningutest.

Qigong on iidne Hiina eneseregulatsiooni kunst. See on terviseprobleeme ennetav süsteem, aga samas ka haigusi raviv ja tervist taastav, qigong harjutused vallandavad eneseravi protsessi.

Qigong mõistet võiks tõlkida „väekunstiks“. Vägi, see on nähtus, mida tundis enamus antiikseid kultuure (hiina 'qi', sanskriti 'praana', kreeka 'pneuma') ja mille kohta võiks lihtsalt  öelda eluenergia.  Erinevalt meie kultuuriruumist, kus eluenergiaga manipuleerijad kuulutati nõidadeks, jäi idamaades väe traditsioon ellu ning arenes sajandite vältel edasi.

Eluenergia on resurss, mis kulub ja seda on tarvis kogu aeg täiendada. Üheks võimalikuks viisiks oma eluenergiat täiendada, on harrastada energiaid aktiveerivat ja tasakaalustavat liikumist.

Fun & Zen Stuudios on võimalik igal neljapäeval Angelika juhendamisel võtta korraks aeg maha ja kuulata oma keha ning anda mõtetele puhkust energiaid aktiveeriva võimlemise abil.

Tule ja proovi ennast teistmoodi liigutada! Treening on jõukohane kõikidele vanusegruppidele ega eelda eelnevat füüsilist ettevalmistust.

 

Erandkorras toimub seekordne treening kell 12. Edaspidi hakkame kohtuma hommikuti, kuid lõpliku valiku algusaja suhtes teeme vastavalt osalejate soovidele ja võimalustele.

HIND: Ühe korra hind on 8€.

Registreerimiseks võta ühendust :

ANGELIKA SOMELAR

Tel 56 825 258

angelika.somelar@gmail.com