KRISTALLITERAAPIA GRUPISEANSID

MIDA ANNAB KRISTALLITERAAPIA SEANSS?

Kristalliteraapia on tervendamine kristallide abil, kasutades nende vibratsiooni ja omadusi, eemaldamaks meie energiakeskustes olevaid blokeeringuid. Kristallid on imelised tervendajad nii füüsilisel, psüühilisel kui ka spirituaalsel tasandil. Nende energia ja võnkesagedus aitavad vabastada keha energeetilistest blokeeringutest ja aktiveerida isetervendusvõime. Ikka selleks, et  me tunneksime ennast hästi ja oleksime valmis oma unistuste täitumiseks! Kristalliteraapia on leebe ja tõhus praktika, mis laeb keha väeka elujõuenergiaga. Seanss tervendab, tasakaalustab ja lisab elujõudu, et tunneksime end tõeliselt õnnelikuna.

"Aeg Iseendale"

Seanss sobib hästi tiimile, kes peale väsitavat töövõitu on ära teeninud ühe korraliku sügava lõõgastuse. Inimesed annavad endast tihti maksimumi ega pane tähelegi, kui maad võtab tööstress. Sellest annavad märku pidev väsimus ja energiapuudus. Kristallieraapia sobib ideaalselt lõõgastuseks ja turgutuseks, võimaldades aega iseendale. 

"Unistused saavad tõeks"

Kristallide abil saab elu seadistada sellisele sagedusele, mis aitab ellu tuua seda, mida tegelikult kogeda soovitakse: armastust, õnne, rahulolu, küllust ja unistuste täitumist! Kasutame selleks kristallide väge ja võimalusel ka kasvava kuu energiaid.

"Sisemine vabadus"

Kristalliteraapia aitab vabaneda kõigest, mis enam ei teeni ega toeta. Võimalusel kasutame ära kahaneva kuu energiaid, et igaüks võiks taas olla oma elu looja. Võtame vastu kristallide väe, et elada tervena, õnnelikuna ja armastatuna.

JUHENDAJA

Seansi viib läbi Kristalli-Reiki meister Evelin Kaunissaar.

Evelin on õppinud ja läbinud järgmised kursused:
*Kristalliteraapia I-III ja Kristalli-Reiki I-III osa tervendaja ja õpetaja Kaia-Liisa Reinuti juures.
* META-EFT  I, II osa Kreet Rosin-Pindmaa ja Tron Engeri juures
* Hiina tervisevõimemist Qigong Yong Xue Hu juures
* Ki-Shiatsu loodusterapeudi I aste Valdo Herzmani juures
*META-TERVISE alused Ave Sepp juures
*Planetaarsete helikausside sissejuhatav kursus, Master Govinda Pd.Tiwari (Nepal)

HIND

Grupi suurus kuni 15 inimest. Osavõtutasu 20 eur inimese kohta.

Saali või kogu stuudio kasutamine kokkuleppelise lisatasu eest, olenevalt kestvusajast.

BRONEERIMINE

Ühendust palume võtta funzenstuudio@gmail.com

Olete armastusega oodatud!