KURSUS "LEIA OMA VÄGI"

 

Teisipäeva õhtuti kell 18-19.30 järgmistel kuupäevadel: 17.09; 08.10; 05.11; 19.11; 03.12; 17.12

KUULA TUTVUSTUST

2019 septembrist detsembini toimuv 6-osaline kursus on suurepärane uudis kõigile, kes soovivad vabaneda järgmistest probleemidest:

- Mistahes haiguste juurpõhjused 
- Uneprobleemid
- Käitumisprobleemid
- Suhteprobleemid
- Madal enesehinnang
- Sõltuvused
- Stress, mure, jõuetus ja energia langus
- Valu
- Ärevushäired, sh sotsiaalsed ärevushäired
- Foobiad
- Rahaprobleemid, ebaõnnestumised
- Korduvad juhtumid, käitumismaneerid, ebaõnnestumised suguvõsas

 

Kursus on unikaalne ja kõige uuemat infot kandev käsitlus enesearengu ja tervenemise toetamisest, mis seob omavahel spirituaalse ja teadusliku lähenemise. Eesmärk on võtta vastutus oma elu ja tervise eest enda kätte ning teadlikult ümberprogrammeerida oma DNA, et vabaneda negatiivsetest geneetilistest ja keskkondlikest eeldustest tasakaalutuste, energeetiliste blokeeringute ja haiguste tekkeks. Rakendame psühholoogiadoktor Daniel Foor´i väljatöötatud suguvõsaliinide tervendamise (ancestral healing) praktikat, mis aitab lõpetada epigeneetiliselt päritud mustrid, hoiakud ja uskumustesüsteemid. Vaatleme teaduslikke seletusi epigeneetikast ning õpime samm-sammult, mida ise enda kõrgeimaks hüvanguks igapäevaselt teha saame. Meie kohtumisi ilmestavad mitmed vagaalnärvisüsteemi mõjutavad harjutused, rituaalsed toimingud ja unustusehõlmast ülesäratatud esivanemate tarkused. 

On vaimustav jälgida, kuidas teadus suudab nüüdseks tõestada aastatuhandete vanuseid teadmisi, kinnitades seda, et meie DNAsse jääb jälg eelkäijate emotsionaalsetest traumadest, aga samuti ka seda, et DNA on ümberprogrammeeritav. Terapeudina olen seda praktikas sageli kohanud ja et inimesi paremini aidata, olen aastaid end erinevatel rahvusvahelistel kursustel täiendanud. Vaimsete praktikate ja teaduse seosed ja ühised pidepunktid paeluvad mind väga ning minu soov on edasi anda nii teoreetilist poolt kui õpetada praktikate süsteemi, mis kõige kiiremini ja efektiivsemalt isetervenemist toetavad. 6-osaline kursus on ülevaatlik ja teoreetilis-praktiline.

KURSUSE LÜHIKAVA

I
 • Ülevaade epigeneetikast, animismist, esivanemate tarkustest ja esivanemate tervendamisest
 • Mil viisil on seotud spirituaalne maailmanägemus ja teaduslikud tõestused epigeneetika valdkonnast?
 • Suguvõsaliinide seisundiga tutvumine
 II
 • Info lugemine bioväljast ja blokeeringute neutraliseerimine
 • Helimaagia
 • Ema isapoolsete esiisade tervendamine
III
 • Stressi erinevad liigid, nende mõju ja tagajärjed geneetikale
 • Sõnamaagia
 • Ema emapoolsete esiemade tervendamine
 IV
 • Geneetiline toitumine
 • Kaitsemaagia
 • Isa emapoolsete esiemade tervendamine
 V
 • Epigeneetilise profiili ja tervislike biomarkerite mõistmine
 • Nutumaagia
 • Isa isapoolsete esiisade tervendamine
 VI
 • Uued biotehnoloogiad, et täielikult optimeerida oma tervis ja pikaealisus
 • Pööripäevade ja ilmakaarte maagia
 • Ühine pidulik ja võimas rituaal

 

Osalejad liidetakse kinnisesse Facebook´i gruppi, kus nad saavad pidevat nõu ja toetust seoses kursusel ja praktikumil omandatu integreerimisega igapäevaellu.

HIND

Ühe korra hind on 25 EUR.
 
Huvi korral palun registreeru: siseminetasakaal@gmail.com

Hea meelega olen valmis lisaselgitusi jagama ka telefoni teel.

Minu nr on 51 88 550.

 

Oled siiralt oodatud!

Reet Henn

 

 

JUHENDAJAST

Minu tegevus tervenemisele suunajana sai alguse isiklikest terviseprobleemidest. See on mind ajendanud otsima aina tõhusamaid ja vettpidavamaid meetodeid ning ise neid praktikas katsetama. Nüüdseks võin öelda, et minu elu on täielikult muutunud läbi pideva enesearenguprotsessi ja vaimse kasvamise. Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Õpin suguvõsaliinide tervendamist (ancestral healing) psühholoogiadoktor Daniel Foor´i käe all ja epigeneetikat kliinilise meditsiiniprofessori Dr. Kenneth R. Pelletier´i mentorkursusel.

Lisaks kursuste ja praktikumide korraldamisele võtan kliente vastu ka eraviisiliselt, koostades individuaalse tervenemisprogrammi ja kontrollides protsessi kulgu korduvate tervisetestide abil. Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Läbi inimsilmade on võimatu näha ja mõista, et kõik on tegelikult energia ja vibreerib meie ümber lakkamatult. Oleme seotud kõige ja kõigiga, oleme osa täiuslikust maatriksist!

Kursus "Leia oma vägi" on inspireeritud iseenda ja kliendikogemustest, paljude konverentside ja mitmete koolituste  materjalidest, kus olen aastate jooksul osalenud. Mul on missioonitunne anda edasi kogutud teamisi just sellisel kujul nagu nad mind ennast on kõige rohkem kõnetanud ja aidanud.