HIINA KVANTTERVENDUS

Kvanttervendus põhineb iidsel Hiina kvantmeetodil, mille toimimiseks on välja töötatud vastav mandala. Probleemid meie füüsilises kehas on alati seotud energeetiliste blokeeringutega, mille taga on emotsioonid ja uskumustesüsteemid. Paljud blokeeringud tekivad elu jooksul tänu erinevatele energeetilistele tasakaalutustele, milleks on igasugune vaimne ja füüsiline stress ning üleelamised. Epigeneetiliselt pärime me aga ka oma esivanemate negatiivsed mustrid. Hiina kvantmeetodi mandala abil on võimalik kõrvaldada  energialiikumise takistused. Peale nende kõrvaldamist  kaovad füüsilisest kehast paljud probleemid nagu näiteks:

- valud 
- kroonilised seisundid
- hormonaalne tasakaalutus
- kõrge vererõhk
- tõusnud kolesteroolinäit
- põletik
- korduvad negatiivsed elujuhtumid
- jpm

 

Kõigepealt tuleb meil põhjalikumalt tundma õppida oma keha. Ajurveda järgi on füüsiline keha pääsuks millessegi, mida võib nimetada “inimese kvantkehaks”. Füüsika kinnitab, et looduse põhiolemus on kvanttasand, palju sügavamal aatomite ja molekulide tasandist. Kvant, mida defineeritakse kui mateeria või energia algühikut, on 10 000 000–100 000 000 korda väiksem kõige väiksemast aatomist. Sellel tasandil võivad mateeria ja energia vastastikku teineteiseks üle minna. Kõik kvandid kujutavad endast nähtamatuid võnkeid, energia varje, mis ootavad võimalust füüsilist kuju võtta. Ajurveda ütleb, et ka inimkehas toimub seesama – kõigepealt on intensiivsed, kuid nähtamatud võnked, seejärel tekivad energiaimpulsid ja lõpuks mateeriaosakesed.

Kvantkeha on aluseks kogu meie olemusele: mõtetele, tunnetele, proteiinidele, rakkudele, organitele – kõigele nähtavale ja nähtamatule, millest me koosneme. Keha saadab meile kvanttasandilt pidevalt nähtamatuid signaale ja ootab, et me need kinni püüaksime. Füüsilise pulsi aluseks on meie kvantpulss, mille paneb tööle kvantsüda jne - igal meie keha protsessil ja organil on kvanttasandil oma vaste.

Kvantkehast poleks kuigi palju kasu, kui me ei suudaks seda üles leida. Õnneks on inimteadvus tänu oma närvisüsteemi erakordsele tundlikkusele võimeline neid vaevu tajutavaid võnkeid tabama. Kvantpõhimõte on, et looduse kõige peenematel tasanditel peitub kõige võimsam potentsiaalne energia. Kui tavameditsiin peab mingit haigust pöördumatuks ja mitteravitavaks, siis paljudel juhtudel on tõestatud, et lihtsad joogaharjutused, mediteerimine ja terviklik toitumine võivad inimese välja tuua üsna raskest seisust. Kvanttasandil ei ela ükski kehaosa teisest eraldi.  Arterite molekule ei hoia koos traadid, galaktika tähtede vahel ei ole nähtavat sidet. Ometi moodustavad nii arterid kui ka galaktikad täiusliku terviku. Need nähtamatud sidemed, mida isegi mikroskoop ei avasta, on kvantolemusega. Ilma “varjatud füsioloogiata” ei oleks olemas ka teie nähtavat füsioloogiat!

KÕIKE, MIDA ME OLEME OMA KEHAS LOONUD, VÕIME ISE KA LAMMUTADA!

Loodus on lõpmatult intelligentne. Selle asemel, et vaadelda keha kui rakkude, kudede ja organite kogumit, võime seda käsitleda kvantperspektiivist kui intelligentsuse vaikset voogu, milles pulbitsevad mullikestena impulsid, mis loovad ja kontrollivad keha ning muutuvad meie füüsiliseks kehaks. Iga meie tahtevirvenduski sel tasandil võib esile kutsuda mis tahes muutusi kehas. Tihtipeale me ise tekitame endale oma eluviiside ja halbade emotsioonidega haigusi või juhtub see tänu pingelises keskkonnas elamisele. Me ei ole sellest aga teadlikud, sest need protsessid toimuvad argimõtetest palju sügavamal tasandil. Kui meil on selline võime olemas, peaksime suutma seda ka juhtida!

 

 

INIMESE KVANTKEHA

Enamasti me suhtume oma kehasse nagu see oleks mingi tardunud skulptuur – tahke, kindlakujuline ja materjaalne. Tegelikult aga sarnaneb meie keha jõega, pidevalt muutuva intelligentsusvooga. Kreeka filosoof Herakleitos on väitnud, et ei ole võimalik kaks korda astuda samasse jõkke, sest uut vett voolab kogu aeg juurde. Meie kehaga on samuti. Kui te oma vöökohta näpistate, ei ole rasvkude teie sõrmede all sama mis eelmisel kuul. Rasvarakud täituvad ja tühjenevad pidevalt ning uuenevad täielikult kolme nädala jooksul. Iga viie päeva järel saab teie magu uue limaskesta (maorakkude kõige seesmisem kiht aga vahetub toidu seedimise käigus koguni mõne minutiga). Teie nahk uueneb viie nädalaga. Skelett, pealtnäha küll tihke ja jäik, saab iga kolme kuu järel täiesti uueks. Üldiselt liiguvad hapnik, süsinik, vesinik ja lämmastik nii kiiresti, et täielik uuenemine võiks olla vaid nädalate küsimus, kuid seda aeglustavad raskemad raua, magneesiumi, vase ja muud aatomid. Teie välimus jääb pealtnäha küll samaks, kuid tegelikult olete nagu hoone, mille telliseid pidevalt uute vastu välja vahetatakse. Igal aastal asendub teie kehas tervelt 98 % kõikidest aatomitest, nagu on kindlaks teinud radioisotoopuuringud California Oak Ridge’i laboratooriumis. Seda pideva muutumise voolu juhib kvanttasand, aga meditsiin ei ole siiani suutnud seda fakti ära kasutada – kvanthüpe seisab alles ees.

KVANTTERVENDUS

Juba tuhandeid aastaid enne seda, kui tänapäeva arstiteadus avastas seose keha ja vaimu vahel, teadsid seda ajurveda targad – nad arendasid välja “sisemise tehnika”, mis toimib meie teadlikkuse kõige sügavamatelt tasanditelt. Kvantkeha mõjutab füüsilist keha hoopis tulemusrikkamalt kui mis tahes ravimid, toit või kehalised harjutused.

Selleks, et kehas toimuksid mingid muutused, tuleb kõigepealt õppida oma vaimu uuesti programmeerima. Ajurveda järgi teab teie keha ise, mis mõjub talle hästi, mis halvasti; õiged instinktid on loodus meile sündimisel kaasa andnud. Kui oskate neid tähele panna ja arvesse võtta, on vaja vaid minimaalset pingutust, et organism suudaks ise tasakaalus püsida.  Juba imeväikesed tasakaalutused võivad hakata külvama tulevase haiguse seemneid, tasakaalu säilitamine aga tagab täiusliku tervise.

Kvanttervenduse põhiolemus selles seisnebki. Terapeut aitab korrigeerida tasakaalutusi ja ümberprogrammeerida negatiivseid blokeeringuid. 

TERAPEUDIST

Kvanttervenduse terapeut Sulev Tiks on inimesi tervendanud juba aastaid. Ta tegeleb joogaga ja teab kui tähtsad on terve olemisel õige hingamine, mediteerimine, mõtlemine ja füüsilised harjutused.

Oma töös kasutab ta äärmiselt vilunult kinesioloogilisi võtteid ja tänu oma kaasaantud erilistele võimetele suudab energiaid väga kiiresti korrigeerida. Kuna tervendusprotsessis tasakaalustatakse kõiki organeid ja organsüsteeme, lisaks emotsionaalseid mõjureid, tuleks arvestada 3 kuni 4-tunnise protsessiga. 

Seni on Sulev tervendanud inimesi oma kodukandis, Jõgevamaal. Nüüdsest on võimalus etteteatamisega broneerida vastuvõtuaeg ka meie stuudios Tallinnas, eelistatult nädalavahetuseti.

HIND

25 EUR / tund

NB! Kogu organismi tervendusprotsessi läbimiseks tuleb ajaliselt arvestada kuni 4 tundi!

BRONEERIMINE

Lisainfo saamiseks ja aja broneerimiseks, kirjuta palun: sulevtiks@hot.ee

Sulev Tiks

Tel: 56626710

 

 


 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: