LASTEJOOGA 7-13a

ESMASPÄEVITI JA NELJAPÄEVITI KL 16.00

TREENERID

Kristel Tammin - Fun & Zen Lastejooga omanik ja juhataja

 

Teen seda, mis tuleb südamest – annan ja koordineerin Fun and Zen lastejooga tunde ning juhendan täiskasvanute treeninguid üle Tallinna. Mõtlen välja ja korraldan lastele südmusi ja laagreid ning laste juhendajatele töötube ja koolitusi. Naudin kunsti ja läbi oma käte millegi loomist.

Loen, uurin ja täiendan end pidevalt treeningu, jooga, tunnete ja lastetegevuste valdkondades.

Fun and Zen lastejooga tundide eesmärk on pakkuda lastele terviklikke tunde, kus saab nii pingutada kui puhata ja mängida. Olles paindlik ning tundes jõudu oma kehas, paraneb ka vaimne vastupidavus. Ning oma meeles toimuva mõistmine aitab igapäevaelu, tunnete ja olukordadega paremini hakkama saada.

Soovin, et iga inimene tunneks, et ta on südamest oodatud ja täielikult aktsepteeritud.

Suur rõõm on aidata soovijaid lähemale oma eesmärkidele, tasakaalule-harmooniale või millele iganes nad parasjagu keskenduda soovivad. Lõppude lõpuks on meil kõigil üks eesmärk – olla õnnelik.

Sigrid Nurme

 

Sigrid Nurme on juhendanud Hatha jooga grupitunde paralleelselt õpingutega juba 8 aastat. Ta on õppinud Indias Kaivalyadhama Jooga Instituudis (2010-2011) jooga filosoofiat ja tehnikaid ning täiendanud end erinevatel Iyengar Hatha jooga koolitustel. 2015 septembris läbis Sigrid ka “Yin Yoga Teacher Training” esimese taseme kursuse. Jooga filosoofia ja elustiil on Sigridile saanud omaseks ja aina rohkem toetavad need teda igapäevases elus.

Lastejooga tundides “tõlgib” Sigrid joogaväärtused ja harjutused laste keelde ning edastab neid läbi loova liikumise, mängu ja muusika.

 

Annett Mäe

Öeldakse, et õiged inimesed ja kogemused tulevad su ellu, siis kui on õige aeg ning iga asi juhtub põhjusega. Annett usub, et ootamatud sündmused, mis viisid teda õppima Inglismaale ja Hollandisse, on olnud suureks teerajajaks leidmaks treeneriameti.

Annett on treenerina tegutsenud aastast 2008, andes spordiklubides erinevaid treeninguid. Jooga paelus teda juba noorena, mil ta oli päris kindel, et ühel päeval annab ka ise tunde. Laste joogani jõudis ta tänu oma kahele imearmsale tütrele, kes ka mõnikord kell seitse hommikul joogat nõuavad. Jah, see lihtsalt on nii imeline!

 

 

 

Laste joogal on positiivne mõju laste heaolule. Märksõnad, mida Fun & Zen Lastejooga soovib oma tundidega lastele edasi anda, on eneseusk ja sisemine kindlus. Oleme veendunud, et kui endasse uskuda, on kõik asjad võimalikud. Ühtlasi on see põhialuseks igasuguse edu saavutamisele.

Laste jooga on mänguline ja kaasahaarav tund, kus läbi lugude, laulude, harjutuste ja mängude õpitakse tunnetama ja tugevdama oma keha. Paranevad rüht ja tasakaal, saame juurde jõudu. Asenditele lähenetakse loovalt ja vabalt, olles tihti seotud näiteks erinevate loomade ning mängudega. Lähtume nii Kundalini, Hatha- kui Vinyasa joogast. Joogaharjutused tugevdavad lapse kasvavat organismi ning muudavad keha paindlikumaks, vähendades nii erinevate vigastuste ohtu.

Jooga mõjub hästi laste enesehinnangule. Saavutades kas või väikese edasimineku joogaasendi sooritamisel või parandades tasakaalu ja painduvust, annab see lapsele usu iseenda tugevusse ja võimetesse. Oluline on, et me ei võrdle ega võistle teistega, vaid proovime olla paremad vaid iseendast.

Jooga õpetab lastele ka pingelistes olukordades toimimist. Hingamisharjutused, meelerahuharjutused ja lõõgastavad asendid, mida joogatunnis tehakse, aitavad lapsel rahu saavutada. Räägime ka tujudest, meeleoludest, emotsioonidest ning kuidas nende vahel navigeerida ja mida erinevates olukordades teha.

Eeltoodule lisaks arenevad joogatunnis ka distsipliin ja väheneb impulsiivsus. Lapsed õpivad üksteist kuulama, teineteisega arvestama ning läbi toetava õhkkonna end ja oma loomingulisust väljendama.

TOO KINDLASTI OMA LAPS JOOGAT PROOVIMA – TA LEIAB EEST LÕBUSAD JA ARENDAVAD TEGEVUSED  NING TOETAVA ÕHKKONNA.

 

 

KUUTASU

1 x nädalas 30 EUR

2 x nädalas 45 EUR

LISAINFO JA REGISTREERUMINE

kristeltammin@gmail.com

TEL 56 56 8253

www.facebook.com/funandzenkidsyoga