LASTEJOOGA 7-13a

UUS HOOAEG AL 9. SEPT ESMASPÄEVITI JA KOLMAPÄEVITI KELL 15.30

Laste joogal on positiivne mõju laste heaolule. Märksõnad, mida Fun & Zen Lastejooga soovib oma tundidega lastele edasi anda, on eneseusk ja sisemine kindlus. Oleme veendunud, et kui endasse uskuda, on kõik asjad võimalikud. Ühtlasi on see põhialuseks igasuguse edu saavutamisele.

Laste jooga on mänguline ja kaasahaarav tund, kus läbi lugude, laulude, harjutuste ja mängude õpitakse tunnetama ja tugevdama oma keha. Paranevad rüht ja tasakaal, saame juurde jõudu. Asenditele lähenetakse loovalt ja vabalt, olles tihti seotud näiteks erinevate loomade ning mängudega. Lähtume nii Kundalini, Hatha- kui Vinyasa joogast. Joogaharjutused tugevdavad lapse kasvavat organismi ning muudavad keha paindlikumaks, vähendades nii erinevate vigastuste ohtu.

Jooga mõjub hästi laste enesehinnangule. Saavutades kas või väikese edasimineku joogaasendi sooritamisel või parandades tasakaalu ja painduvust, annab see lapsele usu iseenda tugevusse ja võimetesse. Oluline on, et me ei võrdle ega võistle teistega, vaid proovime olla paremad vaid iseendast.

Jooga õpetab lastele ka pingelistes olukordades toimimist. Hingamisharjutused, meelerahuharjutused ja lõõgastavad asendid, mida joogatunnis tehakse, aitavad lapsel rahu saavutada. Räägime ka tujudest, meeleoludest, emotsioonidest ning kuidas nende vahel navigeerida ja mida erinevates olukordades teha.

Eeltoodule lisaks arenevad joogatunnis ka distsipliin ja väheneb impulsiivsus. Lapsed õpivad üksteist kuulama, teineteisega arvestama ning läbi toetava õhkkonna end ja oma loomingulisust väljendama.

TOO KINDLASTI OMA LAPS JOOGAT PROOVIMA – TA LEIAB EEST LÕBUSAD JA ARENDAVAD TEGEVUSED  NING TOETAVA ÕHKKONNA.

HIND

Proovitund tasuta!

1 x nädalas 30 EUR kuus

2 x nädalas 45 EUR kuus

LISAINFO JA REGISTREERUMINE

kristeltammin@gmail.com

TEL 56 56 8253

 www.facebook.com/funandzenkidsyoga

 

 

 

 

TREENER

Kristel Tammin - Fun & Zen Lastejooga juhataja

 

Teen seda, mis tuleb südamest – annan ja koordineerin Fun and Zen lastejooga tunde ning juhendan täiskasvanute treeninguid üle Tallinna. Mõtlen välja ja korraldan lastele sündmusi ja laagreid ning laste juhendajatele töötube ja koolitusi. Naudin kunsti ja millegi loomist oma kätega.

Loen, uurin ja täiendan end pidevalt treeningu, jooga, tunnete ja lastetegevuste valdkondades.

Fun and Zen lastejooga tundide eesmärk on pakkuda lastele terviklikke tunde, kus saab nii pingutada kui puhata ja mängida. Olles paindlik ning tundes jõudu oma kehas, paraneb ka vaimne vastupidavus. Oma meeles toimuva mõistmine aitab igapäevaelu, tunnete ja olukordadega paremini hakkama saada.

Soovin, et iga inimene tunneks, et ta on südamest oodatud ja täielikult aktsepteeritud.

Suur rõõm on aidata soovijaid lähemale oma eesmärkidele, tasakaalule-harmooniale või millele iganes nad parasjagu keskenduda soovivad. Lõppude lõpuks on meil kõigil üks eesmärk – olla õnnelik.