LASTEJOOGA 7-13a

Al 10.09 iga E ja N kl 16.00

TREENERID

Kristel Tammin - Fun & Zen Lastejooga omanik ja juhataja

 

Teen seda, mis tuleb südamest – annan ja koordineerin Fun and Zen lastejooga tunde ning juhendan täiskasvanute treeninguid üle Tallinna. Mõtlen välja ja korraldan lastele südmusi ja laagreid ning laste juhendajatele töötube ja koolitusi. Naudin kunsti ja läbi oma käte millegi loomist.

Loen, uurin ja täiendan end pidevalt treeningu, jooga, tunnete ja lastetegevuste valdkondades.

Fun and Zen lastejooga tundide eesmärk on pakkuda lastele terviklikke tunde, kus saab nii pingutada kui puhata ja mängida. Olles paindlik ning tundes jõudu oma kehas, paraneb ka vaimne vastupidavus. Ning oma meeles toimuva mõistmine aitab igapäevaelu, tunnete ja olukordadega paremini hakkama saada.

Soovin, et iga inimene tunneks, et ta on südamest oodatud ja täielikult aktsepteeritud.

Suur rõõm on aidata soovijaid lähemale oma eesmärkidele, tasakaalule-harmooniale või millele iganes nad parasjagu keskenduda soovivad. Lõppude lõpuks on meil kõigil üks eesmärk – olla õnnelik.

Sigrid Nurme

 

Sigrid Nurme on juhendanud Hatha jooga grupitunde paralleelselt õpingutega juba 8 aastat. Ta on õppinud Indias Kaivalyadhama Jooga Instituudis (2010-2011) jooga filosoofiat ja tehnikaid ning täiendanud end erinevatel Iyengar Hatha jooga koolitustel. 2015 septembris läbis Sigrid ka “Yin Yoga Teacher Training” esimese taseme kursuse. Jooga filosoofia ja elustiil on Sigridile saanud omaseks ja aina rohkem toetavad need teda igapäevases elus.

Lastejooga tundides “tõlgib” Sigrid joogaväärtused ja harjutused laste keelde ning edastab neid läbi loova liikumise, mängu ja muusika.

 

Annett Mäe

Öeldakse, et õiged inimesed ja kogemused tulevad su ellu, siis kui on õige aeg ning iga asi juhtub põhjusega. Annett usub, et ootamatud sündmused, mis viisid teda õppima Inglismaale ja Hollandisse, on olnud suureks teerajajaks leidmaks treeneriameti.

Annett on treenerina tegutsenud aastast 2008, andes spordiklubides erinevaid treeninguid. Jooga paelus teda juba noorena, mil ta oli päris kindel, et ühel päeval annab ka ise tunde. Laste joogani jõudis ta tänu oma kahele imearmsale tütrele, kes ka mõnikord kell seitse hommikul joogat nõuavad. Jah, see lihtsalt on nii imeline!

 

 

 

 

KUUTASU

1 x nädalas 30 EUR

2 x nädalas 45 EUR

LISAINFO JA REGISTREERUMINE

kristeltammin@gmail.com

TEL 56 56 8253

www.facebook.com/funandzenkidsyoga