LINNALAAGER

Fun & Zen Stuudio juures tegutsev lastele ja noortele mõeldud PinC & MinT Disainikool korraldab koolivaheaegadel linnalaagreid. Õpetame valmistama stiilseid ja unikaalseid sisustustooteid. Teeme ise tippdisaini ja muudame oma ümbruse kauniks! Meie moto on "Krooni oma elu!" Pole vaja ennast kellegagi võrrelda! Pole vaja oodata kuni tekib võimalus millegi eriti ilusa ostmiseks! Sa saad oma elu ilusaks muuta siin ja praegu, lihtsate vahenditega!

JUHENDAJAD

Õpitube juhendavad Kristel Tammin ja Reet Henn. Kristel õpib Eesti Kunstiakadeemias ning tema huvialadeks on kunst, mood ja sisekujundus.

Reet on sisekujundust õppinud Mainori Kõrgkoolis ning töötanud rahvusvahelise kaubamärgi Vibel lastemööblisalongis disainerina. Ta on osalenud mitmel koolitusel Prantsusmaal.

Neile mõlemale meeldib luua asju oma kätega. Kristel ja Reet peavad oma missiooniks näidata, et isikupärane disain ei ole üksnes kunstnike pärusmaa. Kunst on igaühe unikaalne looming ja igaüks meist võib olla suurepärane disainer!

 

 
  •  Mis teeb ühe ruumi stiilseks?
  •  Mis on see võti, miks mõnes ruumis on eriti hea energia ja mõnus olla?
  •  Miks mõni tuba tundub korras isegi siis, kui mõned asjad on laokil?

 

Õpetame Sulle kõike seda ja jagame põnevaid näpunäiteid! Disainikoolis omandad oskused, mis aitavad Sul oma ümbruse unikaalseks ja disainikaks muuta ka juhul, kui vahendeid napib. Kui harjud asjadele vaatama nii, et alati ei ole vaja osta uusi asju, vaid neid saab taaskasutada, annad muu hulgas olulise panuse keskkonna säästmiseks!