Loodusteraapia kompleksravi

Tervenduskeskuses Sisemine Tasakaal on võimalik kogeda väga mitmekülgset ja põhjalikku tervendust kogenud taimetarga ja Hiina meditsiini spetsialisti Angelika Somelari käe all. Kombineerides nii meie enda esivanemate tarkusi kui ka aastatuhandete vanuse traditsioonilise Hiina meditsiini erinevaid võtteid, pakub Angelika leevendusi väga paljudele terviseprobleemidele.

Eesmärgiks on aidata Sul tasakaalustada kehas voolavaid energiaid ja mobiliseerida organismi ressursse ning tugevdada organeid läbi erinevate massaažide ja akupunktuuri teraapiate. Massaažid toimuvad naturaalsete õlidega, arvestades inimese energeetilisi vajadusi. Kehal paiknevate erinevate punktide ja kanalite mõjutamise läbi saab leevendada tugevaid lihaspingeid, parandada verevarustust organites, ergutada seedesüsteemi, tasakaalustada psüühikat ja vähendada stressi.

 

 

Angelika kasutab peamiselt järgmisi meetodeid:
 

Tasakaalustav punktmassaaž - 45 min 30€

Massaaži eesmärgiks on seiskunud qi (energia) õigesti liikuma panna ning tasakaalustada ülekülluses või puudujäägis olevaid energiaid, andes sellega kehale võimaluse end ise tervendada. See protseduur on ühtaegu nauditav, lõdvestav ja tervendav.
 

Jalamassaaž - 45 min 30€

Jalgade erinevad piirkonnad esindavad meie keha erinevaid piirkondi, mille funktsioneerimine ja häired on hästi jälgitavad ning mõjutatavad jalal asuva vastava tsooni kaudu. Jalamassaaž algab alati jalavanniga kuumas vees, kuhu on lisatud erinevaid ravimteesid ja ürte. Sellele järgneb intensiivne jalamassaaž koos refleksioloogiapunktide vajutamisega.
 

 Moksa  - 45 min 30€

Moksateraapia käigus soojendatakse ja toniseeritakse keha erinevaid piirkondi ja akupunktuuripunkte. Moksa toime seisneb energiakanalite soojendamises ja külma hajutamises. Moksa põhiliseks koostisosaks on hariliku puju (Artemisia Vulgaris) ürt.
 

Akupunktuur nõeltega - 20 min 20€

HEA PAKKUMINE! 20 min massaaži + 20 min nõelravi 30€

Ka nõelravi eesmärgiks on tasakaalustada organismis ringlev energia ja selle abil ravida haigusi ja parandada üldist tervislikku seisundit. Akupunktuuri punktide qi-d mõjutades saab mõjutada kogu organismi, siseorganeid, meeleelundeid ja erinevaid keha kudesid.
 

Traditsiooniline loodusteraapia kompleks - 60 min 35€

Tegemist on personaalse teenusega, kus lähtume just Sinu keha vajadustest ja koostame vastavalt sellele raviplaani. Punktmassaaž, jalamassaaž, lümfimassaaž, moksa, taimeravi või aroomiteraapia –  kõike just nii palju, nagu Sulle antud hetkel vaja on. See on väga tugeva mõjuga ning sobilik ummistunud energiakanalite avamiseks ja erinevate organite probleemide lahendamiseks ning jääkainete (sealhulgas liigse vee) eemaldamiseks. Loodusteraapia kompleks annab väga häid tulemusi, kuna igale inimesele isiklikult ja erinevaid loodusteraapiaid kasutatakse individualiseeritult ja vajaduspõhiselt.
 

Taimeravi  (taimeravi konsultatsioon kuulub teraapia hinna sisse)

Angelika tunneb taimi hästi ja annab Sulle teraapia käigus soovitusi, millised taimed just Sulle sobivad, arvestades Sinu isikupäraseid energia vajadusi ja aastaaegu. Taimeravi eesmärgiks on taastada Sinu kehas tasakaal, vajadusel toniseerida või blokeeringuid eemaldada. Lähemalt võid Angelika taimedega tegelemisi jälgida aadressil www.facebook.com/taimevagi .
 

 

 

 

ANGELIKA SOMELAR

Tel 56 825 258

angelika.somelar@gmail.com