LÕÕGASTUSTERAAPIA

Selleks, et meil oleks piisavalt energiat igapäevaelus efektiivselt toimida, tuleks meil tegeleda nii oma keha, vaimu kui emotsioonidega. On olemas hea stress ja halb stress. Pikaajalised emotsionaalsed pinged põhjustavad pikas perspektiivis tasakaalutusi, mis viivad haiguste tekkeni. Kui palju me võtame ise enda jaoks aja maha, et tõeliselt tähele panna, mis toimub meie kehas ja kuulata, mida räägib meile alateadvus?

Lõõgastusteraapia baseerub biorütmide taastamisel, milleks on vaja kvaliteetset und, sügavat teadlikku lõõgastust ja närvisüsteemi tasakaalustamist. Kombineerin teadliku une kunsti jooga Nidrat, teadlikku hingamist, kraniosakraalteraapiat ja juhendatud visualiseerimist. Igapäevaseks koduseks praktiseerimiseks annan kaasa harjutusi ja häid mõtteid, kuidas end ise aidata ja püsivalt tasakaalus olla, sõltumata paratamatust stressist.

 

 

 

TEENUSE KIRJELDUS

Seanss kestab kuni 1,5 tundi ja selles on ühendatud mitmed erinevad teraapiavõtted:  

  • Kraniosakraalteraapia
  • Teadliku une kunst jooga Nidra
  • Teadlik hingamine
  • Juhendatud visualiseerimine

 

 MILLEKS ON LÕÕGASTUSTERAAPIA HEA?

  • Pakub intensiivset lõõgastust
  • Aitab uneprobleemide korral
  • Vabastab tööstressist
  • Käivitab organismi loomuliku isetervenemise võime
  • Laeb eluenergiaga

 

TERAPEUDIST

Lõõgastusteraapia seansse viib läbi Reet, kes on Fun & Zen Heaolustuudio asutaja, grupitervenduste juhendaja ja terapeut.

Reet on õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, kraniosakraalteraapiat, jooga Nidrat, somaatilist kogemist ja veel mitmeid energiameditsiini valdkonda kuuluvaid tehnikaid. Ta on osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Reedale pakub suurt huvi närvisüsteemi toimimise uurimine. Põhjaliku enesetäiendamise tulemusena on tema peamised töövõtted suunatud närvisüsteemi tervendamisele ja tasakaalustamisele, et saaks toimuda  neuromodulatsioon. Reeda kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Tema suurim soov on olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

 

 

 

 

 

 

 

Aeg iseendale on alati suurepärane kingitus nii iseendale kui teistele. Lõõgastusteraapia kinkekaart on südamlik kingitus, mida sobib kinkida igale naisele, kellel tead olevat palju stressi ja pingeid. Soovi korral on võimalik kinkekaart kombineerida kena ehtekarbiga Proua Roseni kauplusest.

HIND

Teraapiaseansi kinkekaardi hind on 45 eur. Postiga saates 47 eur.

Ehete ja kingituste valiku leiad kauplusest Proua Rosen, Estonia pst 17.

Vaata lähemalt SIIT

KONTAKT

 

Lisainfo saamiseks ja seansile registreerumiseks võta palun ühendust:

Reet Henn

funzenstuudio@gmail.com

Tel 51 88 550

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: