PÕLISRAHVASTE RITUAALIDE ÕHTU

PÜHALIK, PIDULIK, SÜDAMLIK PEOKAVA, MIS LIIDAB JA LÄHENDAB KÕIKI OSALEJAID

 PEO PROGRAMM

  • Räägime eestlaste minevikupärandist, muistsete eestlaste uskumustest, rituaalidest ja sümbolitest. Sissejuhatav osa aitab mõista meie rahva tõelist olemust. 

  • Visuaalne meditatsioon, kus kujutleme end oma kaugete esivanemate ajastusse. 

  • Viime läbi rituaali, mille käigus tunnetame muistse rahva ühtsustunnet ja aupaklikkust ümbritseva keskkonna vastu

     

 

Eesti rahva säilimisel mängis suurt rolli meie esivanemate oskus elada vahetus kooskõlas ümbritseva looduse ja kõiksusega. Meie rahva jaoks on oluline teada, kus on meie juured ja millised olid meie esivanemad. See lähendab meid ja hoiab ühtse rahvana nagu muiste. Sellel peol visualiseerime end oma tarkade esivanemate ajastusse. 

  • Saate end tunda põlisrahvana, kes ühendab oma jõud ja teadmised, et sõnadega ravida ja kaitsvate jõudude poole pöörduda.
  • Teeme koos läbi toidu- ja loodusandide ohverdamise rituaali
  •  Lõõgastume meditatsioonis ja püüame visualiseerida kontakti kaugete esivanematega

 

Rituaalid esindavad pärimuskunsti ja hõlmavad põlisrahvaste intuitiivset suhestumist loodusega, elu-olu ja uskumustega. Rituaalide väljendumisvormid on sama mitmekesised kui palju on maailmas rahvaid. Vanad eestlased uskusid, et kõigel on hing. Nad ammutasid jõudu nii maa seest kui taevalaotusest, olles ühenduses iseendaga ja üks kogu kõiksusega. Sel ilusal õhtul ammutame samasugust elujõudu ühiselt läbiviidud rituaalidest ja ühtsustundest.

.

 

HIND

195 EUR

HINNAS SISALDUB

  - Kogu stuudio kasutamine

  - Rituaaliks vajalikud materjalid

  - Tegevuste juhendamine

  - Temaatilise muusika kasutamine

  - Valgusefektid

  - Tee, kohv, vesi

  - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Järelkoristus

 

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

 - Fotograaf 35 EUR/h

 

BRONEERIMINE

Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.

Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 3 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT