MASSAAŽ

Erinevad massaažiliigid

Massaažidest saab meie stuudios kogeda klassikalist Rootsi massaaži, spordimassaaži, aroomimassaaži, laavakivi massaażi, tselluliidivastast massaażi, tsooniteraapiat ja India Peamassaaži, lisaks Tai joogamassaaži. 

Põhiline, millega massöör Jana juurde tullakse, on selja- ja õlavöötme pinged. Kõige levinum massaažiliik on klassikaline massaaž, samuti ravimassaaž, kus fookus on süvendatult probleemsetel piirkondadel.

Janal on päris tugevad käed. Kui tunned, et soovid "kergemat kohtlemist", siis soovitab ta aroomi- või laavakivimassaaži. Jana sõnul on viimasel ajal väga populaarseks osutunud taastav tsooniteraapia, kus ta töötleb jalad kuni põlvedeni ja jalatallad. Aktiivsematele inimestele soovitab ta kindlasti spordimassaaži. 

Reiki

Kui Sa ei tea ise täpselt, millist massaažiliiki valida, aga hing ja keha on kuidagi hellad, siis soovitame proovida Reiki tervendust. Reiki seansil kasutatakse universaalset  eluenergiat. Jana sõnul on Reiki väga tõhus ning aitab alati.

HINNAD

Hind 35 eur/tund, 50 eur/1,5 tundi.

Püsiklientidele hinnad 30 eur/tund ja 45 eur/1,5 tundi.

Taro

Lisaks massaażidele tegeleb Jana ka Taro kaartidega. Nõustamine ja kaardiladumine kestab ca 1 tund ja maksab 35 eur.

 

KONTAKT

Jana Haas

Tel 566 22 616

 

 

 

Jana Haas on massaažiga tegelenud üle 10 aasta. Ta on lõpetanud M.I.Massaažikooli ning läbinud lisaks nii Reiki kui Taro koolitused. Taro ennustamisega tegeles Jana juba noore neiuna. Sõbrannad ja muidu tuttavad käisid tihti tema juures tuleviku kohta küsimas, sest Jana ennustused läksid täppi. Vahepeal oma elus ta sellega ei tegelenud, kuid viimastel aastatel on kaartidelt sõnumite otsimine taas päevakorda tulnud. Jana on töötanud isegi ennustusliinil.

"Ma leian, et terves kehas terve vaim ja vastupidi ka. Peame vaimu tugevdama ja hoidma, et keha terve püsiks. Aitan Sind suurima hea meelega Sinu eneseleidmise ja enesehoidmise teel. Arvan, et on suurepärane võimalus ühendada massaaż, Reiki ja Taro nõustamine", räägib Jana.