SELJATREENING

UUS HOOAEG SEPTEMBRIST, LAUPÄEVITI KL 10.30-11.30

Seljatreening on tõhus võimlemine nii seljale kui korsetilihastele. Tund koosneb võimlemise, pilatese ja jooga harjutustest muusika saatel. Alustame rahulikult, kergete soojendavate harjutustega püsti, et end venitada ja keha soojaks saada  ning  ülejäänud treening toimub matil (selili, käpuli, külili, kõhuli). Abivahendiks on pall. Tugevdame kõhulihaseid, seljalihaseid, tuharalihaseid, kogu korsetti  ning  kõige lõpus on kerged rahustavad venitused.

Seljatreening on SULLE  kui sa soovid ennetada seljavalusid ning tugevdada oma seljalihaseid.

Tund sobib kõigile, ka siis kui oled pikalt trennist eemal olnud. Tule ja proovi!

Kommentaar igapäevast närivat ja piinavat seljavalu kurtvalt inimeselt:

"Minu argipäev ja pooled ööd takkapihta kulgevad peamiselt arvutiekraani ees istudes. Tihti tekivad pingevalud kaelas ja alaseljas. Ma ei ole ammu trenni teinud, seepärast sobis Monika tunni rahulik koormus mulle ideaalselt! Palliga harjutused on kaval nõks anda oma kehale füüsiline koormus nii, et ei pane pingutust õieti tähelegi. Ei mõtle kordagi, et ei jaksa enam ja millal see tund ükskord läbi saab :) Selja vabanemine pingetest oli täiesti tuntavalt vabastav kogemus. Mõnus lõõgastuse tunne kestis veel mitmeid tunde hiljemgi! Uskumatu, aga terve ülejäänud õhtu sain veeta valuvabalt! Päris kindlasti hakkan selles trennis regulaarselt käima, juba ootan järgmist korda!"

HIND

1 kord  6 EUR           1 kuu(4x)  20 EUR                 

1 proovitund  4 EUR 

Tasumine kohapeal sularahas.

(Kui sa tunned , et hetkel on raha probleemiks aga trenni on vaja, siis tule ja räägi minuga või kirjuta enne tundi )

REGISTREERUMINE

Palun teata oma tulekust aadressile: monikamgi@gmail.com    

Lisainfot vaata SIIT

TREENERIST

Minu nimi on Monika.

Mind  on  eneseareng  alati  huvitanud. Iga inimene võiks leida oma tee, mida mööda sammuma hakata (olgu selleks siis taimeteadus, käsitöö, autoremont, pilvede uurimine, sport, investeerimine...)

Kõiki tegevusi saab teha mõtestatult, laetuna loovast energiast või siis automaatselt, kellegi teise tarkuse ja reeglite järgi...

Mina olen iseennast otsinud ja leidnud ja vahel ka kaotanud  oma imelise õpetaja  Ralf Neemlaidi  rännakutel nii Eestis kui väljaspool.  Loen põnevat kirjandust, millest viimane lemmik  Anders Hanseni  „Tugev aju“. Füüsiline liikumine on minu jaoks alati tähtis olnud. Jooga avastasin umbes 15a tagasi, siis tegin hatha joogat ja natuke ka kundalini joogat. Hiljuti leidsin Pamela Marani, kelle käe all õppisin Vinyasa joogaõpetajaks. Hetkel tunnen, et just see joogastiil aitab mul elus edasi minna ning uusi eesmärke ja paremat elukvaliteeti saavutada.  Pilatese võimlemisega olen tegelenud iseseivalt kodus, käinud erinevates treeningutes, lugenud raamatuid.

Jagan kõike, mida ise olen kogenud ja õppinud erinevatel koolitustel ja rännakutel metsas.

Rõõmuga õpin ja arenen koos sinuga tunnis :)