NEUROAKUSTILINE AKUPUNKTUUR

 

Neuroakustiline akupunktuur on nagu nõelravi ilma nõelteta. Nõelte asemel pannakse punktile vibreerima terapeutiline helihark. Vibratsioonide tervendus toimib väga sügavalt, kuni rakutuumani välja.

Terapeutiliste heliharkide erinevad sagedused ja vibratsioonid on võimsad tervendajad, sest meie keha koosneb väga suures osas veest ja vesi juhib helilaineid.

Neuroakustilise akupunktuuri abil saab:

 - Leevendada kroonilisi haigusi;
- Taastada sisemist tasakaalu, et aidata kehal taastuda;
- Tuvastada ja neutraliseerida energeetilisi blokeeringuid;
- Tasakaalustada vasakut ja paremat ajupoolkera ning stimuleerida ajutegevust;
- Tasakaalustada
autonoomset ja perifeerset närvisüsteemi;
- Parandada lümfiringet, viies kehast toksiine välja;
- Suurendada immuunsüsteemi vastupidavust.

 

Kasutan oma töös järgmisi spetsiaalseid tervenemist toetavaid protokolle:

  • EMOTSIONAALSED TASAKAALUTUSED

Meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

  • PSÜHHIAATRILISED PROBLEEMID

Tähelepanu- ja käitumishäired, autismispektrihäired, sõltuvuskäitumine. Protokoll on andnud positiivseid tulemusi ka epilepsia korral.

  • RESTART KEHALE

Sobib energiapuuduse, kroonilise väsimuse ja jõuetuse korral, samuti keha puhastuskuuri toetuseks.

  • KROONILISED SEISUNDID

Peavalud, migreen, liigese-ja lihasvalud, selja- ja kaelapinged, hormonaalsed häired jm kroonilised seisundid. 

  • KAALUPROBLEEMID

Neuroakustiline akupunktuur aitab väljutada toksiine ja ainevahetuse korralikult tööle panna.

 

VASTUNÄIDUSTUSED

Peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad nagu südameaparaat.

Antud teraapia ei ole soovituslik raseduse ajal. Kui ootad beebit, on Sinu jaoks kõige lõõgastavam ja mõjusam neuroakustiline kompleksteraapia.

MITU SEANSSI ON VAJA JA KUI SAGELI?

Tervenemise kulg on iga inimese puhul väga individuaalne ja seetõttu varieeruv. Keskmiselt soovitatakse 6-10 seanssi, süvenenud ja pikaajaliselt kestnud probleemide korral 10-20 seanssi.

Optimaalne on 1 seanss nädalas.

MILLEST ALUSTADA?

Esimesel visiidil teeme tervisetesti ja paneme paika teraapiaplaani.

RIIETUS

Seansi ajal oled täielikult riides, massaažilaual, teki all. Pane selga mugavad, pehmest materjalist riided, väldi ebamugavaid detaile ja ehteid. 

 

 

 

 

 

TERAPEUDIST

Terapeutiliste heliharkidega tervendab Reet, kes on Fun & Zen Stuudio asutaja, Neuroakustika Keskuse looja, grupitervenduste juhendaja ning terapeut-nõustaja.

"Minu motoks on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada. Olen elukestva õppe usku ja terapeutilised helihargid tulid minu ellu loomuliku asjade käiguna, oma teenuseid üha uuendades ja täiustades. Teema haaras mind kohe, sest helivibratsioonid on ühed võimsaimad tervendajad. Terapeutilised helihargid on mõeldud individuaalseks tööks ja välja on töötatud konkreetsed raviskeemid erinevate terviseprobleemidega tegelemiseks ning energia tasakaalustamiseks meridiaanides ja energiakeskustes."

Läbitud koolitused

Terapeutiliste heliharkidega tervendamist õppisin Sound Healing Academy koolitusel Tony Nec´i käe all, samuti läbisin Eileen McKusick´u Biofield Tuning koolituse ja tudeerisin dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilisi ja teaduslikke uurimistöid. Akupressuuris kasutan kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly koostatud tervendusprotokolle.

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT ja META-EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat ja kraniosakraalteraapiat. Täiendan end pidevalt ja olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Minu praktikad toetuvad paljus dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale.

Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Lisaks eeltoodud oskustele ja teadmistele kasutan oma töös somaatilist meditatsiooni ja mõningaid artefakte. Mõtte- ja tundemustrite tervendajana ning loomeenergia aktiveerijana soovin inspireerida Sind olema see, kes Sa tõeliselt oled.

 

HIND

50 EUR / 1,5 h

Alates 4. seansist hind 45 EUR / 1,5 h

 

AJA BRONEERIMINE

Lisainfo ja broneerimine aadressil siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: