NEUROAKUSTILINE ELAMUS GRUPILE

Pakume oma ilusas hea akustikaga saalis südamlikku ja väekat pühitsust helide ja vibratsioonidega, mis puudutab kõikide osalejate hingekeeli. Sündmusel kõlavad gongid, kristallist Merkaba, Nepali helikausid, šamaanitrumm, ookeanitrumm, vihmapill, energiakellad, Koshi kellad jm pillid. Tseremoonia muudavad eriti väekaks Päikese gong ja energiaid kolmekordistav Giza püramiidi koopia. 

GONGID

Gongid on pühad ja ühed iidseimad instrumendid, mis arvatakse olevat kasutusel olnud juba tuhandeid aastaid. Gongi valmistamise kunst on alati olnud vaid väheste väljavalitute pärusmaa, mis anti edasi põlvest põlve, meistrilt meistrile. Seda on saatnud uskumus, et õige gongi valmistamisel on mängus maagia ja abis kõrgemad vaimsed jõud.

Gongi on peetud nii rikkuse kui staatuse sümboliks, samuti vaimude ja deemonite eemale peletamise abivahendiks. Osade uskumuste kohaselt tõi pelgalt gongi puudutamine õnne ja väge.

Muusikainstrumendina on gonge ajast aega mängitud pidulikel sündmustel ja tseremooniatel. Need on kasutusel olnud teatrietendustes ja saatnud teisi instrumente orkestrites. Planetaarsed gongid on häälestatud vastavalt taevakehade harmoonilisele resonantsile ja teevad meile seeläbi kuuldavaks universumi kõrgemad sfäärid. Need sagedused aitavad meil saavutada sisemise tasakaalu ja kooskõla närvisüsteemis ning saada paremini kontakti oma vaimse, füüsilise ja emotsionaalse kehaga.

Näiteid inimeste muljetest:

"Gongihelid olid kirjeldamatult võimsad! Sellised ebamaised ja müstilised helid, mille olemasolust ma varem kunagi teadlikki polnud - see on kirjeldamatu, nii kauneid helisid ei olegi mitte millegagi võrrelda siin Maa peal".

"See on kõige kaunim kunst, mis sa teed! Ma ei ole mitte kunagi varem isegi mitte kõige kaunimas muusikateoses midagi taolist kuulnud! Mul lihtsalt ei ole sõnu!"

"Kristallist Merkaba kõla tõi silme ette nägemuse meid kõiki ühendavast maatriksist, mis nägi välja otsekui haldjate kootud imepeen ja kasteheinas sillerdav pitsiline ämblikuvõrk"

"Nägin vaimusilmas imelist paika looduses. See oli nagu muinasjutus ja värvid olid ümberringi nii erksad, et meie reaalsuses nii rikkalikku värvigammat ei eksisteerigi"

"Ei tahaks siit kuidagi veel püsti tõusta, tahaks teist seanssi veel otsa!"

 

Õhtu täht on Päikese gong

Meie loodud sündmuse kõige väekam instrument on Päikese gong, mis on üks suuremaid ja võimsama kõlaga gonge. Päikest valitseb Lõvi tähtkuju. Ta esindab elujõudu, toetab initsiatiivikust, individuaalsust ja terviklikkust. Päike toob esile Sinu tõelised ja unikaalsed võimed ning aitab teadvustada elueesmärki. Päikese sagedus toetab enesekindlust ja loob kontakti jumaliku algega, ühendades lahti liiga kitsalt fokusseeritud maailmavaatest ja jäikadest piiridest, millega end ise tihti kammitseme. Päike toob Sinus esile rõõmu ja lahkuse. Ta toob nähtavale Sinu sisemise päikeselapse, kellena Sa siia ilma sündisid.

Kuna kõik gongid on ainueksemplarid ja valminud käsitööna, siis on ka nende kõla unikaalne. See, kuidas keegi helisid tajub, sõltub ruumi akustikast, teiste gongide kaasahelisemisest ja kuulaja meeleseisundist. Kasutame väärika ajalooga Paiste firma gonge, mille kvaliteet on väga kõrge.

Kuula üht versiooni Paiste päikesegongist siit:

 

Meie teised gongid, mis kaasa kõlavad, on:

Gong Neptuun

Neptuuni element on vesi, seda valitseb Kalade tähtkuju. Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid, et anda ruumi arenguks ja taastada oma vägi. Tema sageduste abil saad teadlikuks, milliseid illusioone oled endale loonud ja kuhu oma elujõudu liialt ära andnud. Neptuuni energia avab inspiratsiooni, Sinu unikaalsed anded, artistlikkuse ja loomingulisuse. 

Maaema Gaia platoonilise aasta gong

See on gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit solaarse aasta vältel. See heli on meile kõige kodusem. Ta esindab nii elutarkust kui elukogemusi ja mälestusi läbi kogu elukaare. Maa annab meile kindla pinna, maanduse ja tasakaalu, et saaksime kindlalt oma eesmärkide poole liikuda. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga. Maa toob nähtavale Sinu elu tõelise mõtte, on seotud töökuse ja materiaalsete saavutustega. Maa esindab meie võimet end oma kehas hästi tunda.

 

KRISTALLIST MERKABA

Neuroakustilist elamust pakub teiste seas kristallist püha instrument Merkaba. See on heebrea sakraalne energiavorm, topelt-tetraeeder, mis võimaldab saavutada ühenduse üliteadvusega, et rännata ajas ja ruumis.

Kristallist tetraeedri aktiveerimisel tekkivad helid ja vibratsioonid tekitavad peenenergiaid taeva (MER), energeetilise keha (KA) ja hinge (BA) vahel. See haruldane geomeetriline instrument on käsitöö tipptase, valmistatud haruldasest mäekristallist.

 

GIZA PÜRAMIID

Elamuse loomisel on suur roll ka püramiidil, mis on valmistatud päris Giza püramiidi korrapäraste mõõtude järgi, nii et see akumuleeriks kosmilist energiat.

 - Püramiidi all olemine vabastab stressist ja energeetilistest blokeeringutest;

 - Aitab saavutada muutunud teadvuse seisundi, et saada kontakti oma kõrgema minaga;

 - Püramiidi all regenereeruvad inimesel ainult kvaliteetsed rakud;

 - Kaovad pea-, selja-, hamba- jm valud;

 - Paraneb mälu;

 - Aeglustub vananemine

Püramiidi tuleb siseneda teadlikult ja läbimõeldud taotlusega, sest kõikide seal mõeldud mõtete energia kolmekordistub. Seepärast ära kunagi kurda oma kurba saatust ega väljenda negatiivseid mõtteid püramiidi all olles. Sõnadel on väga suur jõud!

 

SÜNDMUSE KESTVUS

Vastavalt soovile on võimalik sündmuse pikkust varieerida ja settideks jagada.

 

HIND JA BRONEERIMINE

Hinnapakkumise teeme vastavalt Teie täpsematele soovidele. Palun andke meile sündmuse tellimise soovist aegsasti teada, et saaksime mõlemale poolele sobiva toimumisaja kokku leppida.

Lisainfo aadressil funzenstuudio@gmail.com

Telefon 51 88 550, Reet

LOE LÄHEMALT meie tingimuste kohta.