NEUROAKUSTILINE MASSAAŽ

Terapeutiliste heliharkide erinevad helisagedused on võimsad tervendajad, mis aitavad vabaneda valust, leevendada lihaspingeid, tuvastada ja tervendada energeetilisi blokeeringuid,  tasakaalustada vasakut ja paremat ajupoolkera, samuti sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi. Vibratsioonide tervendus toimib väga sügavalt, kuni rakutuumani välja.

Neuroakustilises massaažis kasutame lisaraskusega madalsageduslikke terapeutilisi heliharke:

- Valu vähendamiseks konkreetses piirkonnas;

- Hirmu vähendamiseks ja valuimpulsside neutraliseerimiseks;

- Energeetiliste blokeeringute vabastamiseks.

 

Lisaks valude ja valuaistingute vähendamisele saab terapeutiliste heliharkide abil:

- Tasakaalustada autonoomset närvisüsteemi 
- Stimuleerida ja tasakaalustada perifeerset närvisüsteemi 
- Parandada lümfiringet, viies kehast toksiine välja 
- Tervendada unehäireid 
- Tervendada tsüklihäireid 
- Suurendada immuunsüsteemi vastupidavust

 

 

HIND

 50 EUR / 1,5 h

 Alates 4. seansist on hind 45 EUR / 1,5 h

 

AJA BRONEERIMINE

Palun kirjuta aadressile siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.

 

TERAPEUDIST

Terapeutiliste heliharkidega tervendab Reet, kes on Fun & Zen Stuudio asutaja, Neuroakustika Keskuse looja, grupitervenduste juhendaja ning terapeut-nõustaja.

"Minu motoks on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada. Olen elukestva õppe usku ja terapeutilised helihargid tulid minu ellu loomuliku asjade käiguna, oma teenuseid üha uuendades ja täiustades. Teema haaras mind kohe, sest helivibratsioonid on ühed võimsaimad tervendajad. Terapeutilised helihargid on mõeldud individuaalseks tööks ja välja on töötatud konkreetsed raviskeemid erinevate terviseprobleemidega tegelemiseks ning energia tasakaalustamiseks meridiaanides ja energiakeskustes."

Läbitud koolitused

Terapeutiliste heliharkidega tervendamist õppisin Sound Healing Academy koolitusel Tony Nec´i käe all, samuti läbisin Eileen McKusick´u Biofield Tuning koolituse ja tudeerisin dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilisi ja teaduslikke uurimistöid. 

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT ja META-EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat ja kraniosakraalteraapiat. Täiendan end pidevalt ja olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Minu praktikad toetuvad paljus dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale.

Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Lisaks eeltoodud oskustele ja teadmistele kasutan oma töös somaatilist meditatsiooni ja mõningaid artefakte. Mõtte- ja tundemustrite tervendajana ning loomeenergia aktiveerijana soovin inspireerida Sind olema see, kes Sa tõeliselt oled.

MINU TEENUSED

Minu töövõtted on suunatud isetervenemise toetamisele ja sisemise tasakaalu saavutamisele, et saaks toimuda neuromodulatsioon ja transformatsioon.

ELUENERGIA TEST

NEUROAKUSTILINE KOMPLEKSTERAAPIA

NEUROAKUSTILINE MASSAAŽ

NEUROAKUSTIKA JA EFT TERAAPIA

ENESETEOSTUS JA TERVIS

TOIDUTALUMATUSE TEST

ÄREVUSHÄIRE MENTORPROGRAMM

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: