NIA

REEDETI KL 11.00 - 12.00

Nia on hoogne ja rõõmus tantsuline trenn, mis õpetab oma keha kuulama ja liikuma „oma keha moodi“. Nia on lühend ingliskeelsest väljendist "Neuromuscular Integrative Action", mis eesti keeles tähendab "närvide ja lihaste koostööd toetav treening" ehk aktiivne keha ja meele treening. Nia liikumistehnika õpetus põhineb teadmisel, et inimese keha on disainitud nii intelligentselt, et liikudes ja liigutades saab inimene avastada, avada, vabastada ja tunnetada oma keha potentsiaali. Seda viisil, et ta oleks terve, kasutades selleks lihtsalt oma kehatunnetust.

Nia trenn tasakaalustab Sinu meeli ja tuunib Sinu keha! Igast trennist saad mõtestatud tantsimiskogemuse, energia, mõtteselguse ja tasakaalus emotsioonid.

Nia on kardio-tantsuline treening, mis kombineerib 52 lihtsat sammu tantsuliste, idamaiste võitluskunstide ja keha ravivate tehnikatega, et saaksid tunni ajaga vormi oma keha, vaimu, hinge ja meeled. Ja seda mitte läbi keha pingutamise, vaid pideva teadliku lõõgastamise, mida võimaldab treeningu üks peamisi mõjutegureid – hingamine!

Nia treening on paljajalu, mittepõrutav ja kohandatav individuaalsetele vajadustele. Pane selga kerged aeroobikariided ja ära tossusid kaasa vea, mäletad, oleme paljajalu :)

Lisaks kõigele on Nia trennis mõnusalt vaheldusrikas maailmamuusika, mis haarab Sind täiega kaasa!

RIIETUS/JALANÕUD:

Selga mugavad riided (aeroobika/fitness).

Trenn toimub paljajalu.

Loe Nia kohta pikemalt www.nianow.com või www.niaeesti.ee

 

HIND

1 kord 9 EUR

4 korda 28 EUR

8 korda 40 EUR 

Ettemaks kehtib 3 kuud

NB! Igale inimesele tema 2 esimest korda tasuta!

Trennis osaleja kogemus

Superlahe trennikogemus! Orgaaniline, loodust matkiv, inspireeriv liikumine, mis toetab Sinu olemust. Võid olla see, kes Sa oled, liikuda nii nagu Sulle on omane ja nautida vabastavat tunnet, lõõgastust ja koormust üheaegselt. See trenn andis mulle rohkem kui oleksin osanud oodata!

 

 

 

 

 

TREENERIST

Nia tuli minu ellu täiesti juhuslikult, kui käisin ühel suvel proovimas erinevaid tantsutrenne. Olin juba mõnda aega olnud kergelt väsinud oma senisest trennist, kus oli küll mõnusalt tantsu, aga iga kord tuli aju pingutada ja jätta meelde kavasid, mis oli pärast pikki tööpäevi pööraselt väsitav. Ju siis otsisin alateadlikult trenni, mis pakuks rohkemat kui kehatreening, aga ei vajaks nii suurt pingutust ja sammude meeldejätmist. Mul olid küll tekkinud minu joogatunnid, mis tõid meelerahu, aga tundsin puudust liikumisest ja tantsust.

Nii sattusingi esimest korda Nia treeningule, kus olid kõik need minu soovid toredasti täidetud – mõtestatud ja tugeval teoorial põhinev liikumistehnika, tants ja joogalik lõõgastus. See treening haaras mind esimesest hetkest peale täiesti endasse! Tundsin kohe, et olen lõpuks leidnud „oma asja“. Kõigepealt võlus mind ära Nia tunni mõnus muusika ja siis vaimustusin Nia liikumistehnikast, mis on ühtaegu nauditavalt kehavabastav ja füüsiliselt päris intensiivne ja tugev – täpselt see, mida olingi otsinud! Nüüd olen ise rahvusvaheliselt kvalifitseeritud Nia liikumistehnika õpetaja alates 2013. aastast ja pühendunud nii oma töö- kui hobielus Niale. Annan Nia trenne nii Tallinnas Tantsugeeni stuudios, Sauel, Sakus kui Keilas.

 Registreerimiseks võta ühendust :

 SIRLI TANILOO

 Tel 52 60 562

 E-post:sirli.taniloo@gmail.com

 

 

Tule Niasse! :)

Sinu treener Sirli