NIA WORKSHOP

Kas otsid vaheldust tüüpilisele veiniõhtule? Või sooviksid pingeid maandavat pausi koolitusele? Oled mõelnud, et Sinu korraldatava ürituse programm võiks sisaldada ka pisut aktiivset tegevust? Siis pole vaja pikemalt mõelda! Nia annab võimaluse ühiseks liikumiseks, vabastades samas pingetest ja luues kõrgendatud meeleolu. Nia sobib nii naistele kui meestele.

Mis on NIA?

Nia on hoogne ja rõõmus tantsuline treening. Kombineeritakse moderntantsu, jazz tantsu ja Duncan tantsu samme ning kasutatakse elemente idamaistest võitluskunstidest nagu Taiji, Aikido ja Taekwondo. Ühest tehnikast teise liigutakse kaasahaarava ja vaheldusrikka muusika saatel.  Liikumisse on põimitud tervendavad kehatehnikad nagu jooga, Alexanderi tehnika ja Feldenkraisi meetod. Sügav hingamine ja hääletehnikad teevad selle füüsiliselt intensiivse, aga kehasõbraliku treeningu eriti tõhusaks, mõjudes nii kehale, meelele kui energeetikale.

Mainitud tehnikate loetelu võib tunduda aukartustäratav, kuid tegelikult on Nia liikumine lihtne ja loomuomane kõigile. Nia ei vaja pingutust, vastupidi, see on teadlik lõõgastumine, keha kuulamine ja pingete vabastamine.

JUHENDAJA

Workshopi viib läbi väga nõutud ja hinnatud treener Sirli Taniloo, kes suudab alati kõiki nakatada oma hea tuju ja positiivse hoiakuga. Kui soovid oma sõpradele pakkuda aktiivse tegevusega meeldejäävat sündmust, vali Nia!

HIND

Kuni tund aega kestva workshopi hind on 50 EUR

Saali või kogu stuudio kasutamine kokkuleppelise lisatasu eest, olenevalt kestvusajast.

BRONEERIMINE

Palun teata oma soovist Nia workshop tellida aadressil funzenstuudio@gmail.com