NIA WORKSHOP

 

Mis on NIA?

Nia on hoogne ja rõõmus tantsuline treening. Kombineeritakse moderntantsu, jazz tantsu ja Duncan tantsu samme ning kasutatakse elemente idamaistest võitluskunstidest nagu Taiji, Aikido ja Taekwondo. Ühest tehnikast teise liigutakse kaasahaarava ja vaheldusrikka muusika saatel.  Liikumisse on põimitud tervendavad kehatehnikad nagu jooga, Alexanderi tehnika ja Feldenkraisi meetod. Sügav hingamine ja hääletehnikad teevad selle füüsiliselt intensiivse, aga kehasõbraliku treeningu eriti tõhusaks, mõjudes nii kehale, meelele kui energeetikale. Nia ei vaja pingutust, vastupidi, see on teadlik lõõgastumine, keha kuulamine ja pingete vabastamine.

Workshopi viib läbi väga nõutud ja hinnatud treener Sirli Taniloo, kes suudab alati kõiki nakatada oma hea tuju ja positiivse hoiakuga. Nia liikumine on lihtne ja loomuomane, tuues igaühes välja tantsija! Kui soovid oma sõpradele pakkuda aktiivse tegevusega meeldejäävat sündmust, vali Nia! Treening sobib nii naistele kui meestele, poistele kui tüdrukutele.

PAKETI HIND

150 EUR

 

 HINNAS SISALDUB

 - Kogu stuudio kasutamine

-  Nia näidistund 1h

Valgusefektid

 - Playlisti kasutamine

- Lauamängude kasutamine

 - Tee, kohv, vesi

  - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Koristamine

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

 - Fotograaf 35 EUR/h

- Näo- ja kehamaalingud 35 eur/h

- Dekoratsioonide komplekt 25 eur

Komplekt sisaldab käsitsi valmistatud dekoore: nimebänner, 5 suuremat ja  20 väiksemat temaatilist lauakaunistust.

 

BRONEERIMINE

Palun broneeri aegsasti, et jõuaksime soovitud toimumisaja treeneriga kooskõlastada.

  •  Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
  •  Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT