NOORTE JOOGA 12-17a

NELJAPÄEVITI KELL 16:15 - 17:15

Noorte jooga tund on Kundalini ja Hatha joogal põhinev joogatund, kuhu on oodatud noored vanuses 12-17. Tunnis teeme jooga asendeid, tutvume mediteerimisega ja õpime teadlikult lõdvestuma. Kõike seda teeme eakohaselt, arvestades igaühe võimekust. Noorte joogas on tasakaalus piisavalt füüsilist pingutust ja paindlikkust suurendavaid harjutusi kui ka keha ja meelt lõdvestavaid harjutusi. Paranevad rüht ja tasakaal, tuleb juurde jõudu ja liikuvust. Joogaharjutused tugevdavad kasvavat organismi ning muudavad keha paindlikumaks. Kuna jooga on loodud tegelema inimese kehaga terviklikult, siis regulaarne joogaga tegelemine mõjub hästi ka kõikidele keha süsteemidele (immuunsusele, hormonaalsüsteemile jne).

Meele- ja hingamisharjutused ja teadlik aeg lõdvestuseks loovad kehas ja meeles rahu ning soodustavad pingete vabanemist. Tunnis arutleme ka eluliste teemade üle ja vaatleme neid koos joogaliku filosoofiaga. Tunnis teeme lõbusaid harjutusi eneseväljenduse parandamiseks ning pingete vabastamiseks. Noorte jooga on terviklik tund, mis on suunatud nii füüsilise kui vaimse heaolu suurendamiseks. Jooga loob positiivse enesekuvandi, suurema teadlikkuse iseendast ja kasvatab enesekindlust. 

Kohtumiseni joogas!

Kristiina Saul

 

HIND

Proovitund tasuta

1 kuu hind 30 EUR

Kvartal 80 EUR

Pere teisele lapsele soodustus 10%. 

NB! Koolivaheaegadel tunde ei toimu.

LISAINFO JA REGISTREERUMINE

funzenstuudio@gmail.com

 

TREENER

Kristiina Saul

 

Olen elukutselt jurist, töötanud aastaid juristina ja olnud advokaat. Tasakaalu loomiseks oma elus hakkasin tegelema üle kümne aasta tagasi spirituaalse maailmaga. Olen tegelenud kundalini joogaga juba ligi 10 aastat ja hatha joogaga 2 aastat. Õppisin kundalini jooga õpetajaks ning olen õpetanud ligi viis aastat joogat lastele, noortele ja täiskasvanutele. Viimastel aastatel on jooga ja selle filosoofia saanud sujuvalt minu elustiili osaks. Minu hommikud algavad igapäevase joogapraktikaga. Olen enda peal kogenud, millised on jooga tõelised kasud: terve keha, suurepärane enesetunne, rahulolu. Kui füüsilist heaolu pakuvad ka kõik teised füüsilised treeningud, siis jooga õpetab juhtima ka oma emotsionaalset seisundit ja seeläbi looma emotsionaalset heaolu, meelerahu. Isiklik kogemus joogast inspireerib mind seda iidset õpetust jagama lastele ja noortele, et varakult neid oma eluteel toetada, anda neile oskus luua iseendas head enesetunnet, enesekindlust, rõõmu. 

Olen õppinud ka Brandon Bays’i loodud Rännaku-meetodit, läbinud holistilise treeningu Holistika Instituudis.  Kõik see on andnud parema mõistmise inimese toimimisest ja oskuse vabastada inimese alateadvusest piiravaid emotsionaalseid mustreid. Olen tõdenud, et parim viis olla toeks teisele, on tunda eelkõige iseennast, teadlikkus iseenda olemusest loob aluse, et osata mõista ja vajadusel suunata teist. Seeõttu jätkuvad minu õpingud transpersonaalse psühhooloogia ja hüpnoteraapia erakoolis „Teadlik mina“. 

Minu soov on, et inimesed elaksid oma elu tasakaalus, et vaimne tee ei tähendaks eemaldumist ja põgenemist, vaid et maine ja vaimne toetaksid teineteist. Sellest ideest kantuna on elu toonud mind ka tantra õpinguteni Indias. Tantraga on seotud ehk palju valearusaami ja paljud ei tea, et tegemist on ühe joogaharuga ja spirituaalse süsteemiga. 

Kõike õpitut ja enda kogemusest avastatud jagan läbi üksühele teraapiate, töötan nii laste kui täiskasvanutega. Juhendan täiskasvanutele suunatud töötubasid ja laagreid, meditatsiooni rännakuid. Lastele ja noortele aga korraldan lisaks joogatundidele ka laste sünnipäevi ja vean lahedat laste laagri sarja- Müstikakool ning noorte laagrite sarja Teadlikkuselaager 13+. Olen osaline ka noortele suunatud teadliku seksuaalsusele suunatud keskkonna loomises http://www.learn2love.org. 

Minu tegemised on koondatud FB lehel: Kristiina Saul Teraapia & Jooga.

 

Põnevate kohtumisteni!

Kristiina Saul

kristiinale@yahoo.com

5053682