OSHO KUNDALINI MEDITATSIOON

TEISIPÄEVITI KL 19.10 peale Yin Yang joogat

India müstik ja joogi OSHO lõi aktiivsed meditatsioonid hõivatud tänapäeva inimesele, kes soovib vabaneda kiirelt ja vähese pingutusega ebamugavatest olukordadest oma elus. OSHO Kundalini meditatsioon vabastab hästi füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest, puhastab aastaid või aastakümneid kehamälus säilinud mineviku jäljed.

Läbi Osho meditatsioonide on Sul võimalus jõuda lähemale iseendale ja mõista mida Sa vajad ja soovid ning miks ja milleks. Võid leida lahenduse Sind painavatele probleemidele ja jõuda nende probleemide ning murede algpõhjusteni, et saaksid hakata suunama oma elu just sellisele rajale, millisel Sa soovid astuda.

Selleks, et praktiseerida Osho meditatsioone, ei pea Sinu elus olema suuri probleeme ega midagi valesti. Meditatsioonid sobivad toetama Sinu teed ka siis kui Sinu elus on kõik hästi. Alustades aktiivmeditatsioonidega, saad Sa suurendada või tuua oma ellu rohkem tasakaalu, selgust, enesekindlust ja stabiilsust.

Kundalini Meditatsioon koosneb neljast 15 min etapist, mida tehakse silmad kinni. Kolme esimest etappi saadab muusika.

I etapis - Oled lõdvestunult, lased kogu kehal väriseda/rappuda. Tunned, kuidas energia jalgadest ülespoole liigub. Päästad kõik valla ja muutud ise värisemiseks/rappumiseks.
II etapis - Tantsid, nii nagu ise soovid, lased kehal liikuda muusika rütmis.
III etapis - Istud, oled tunnistajaks, mis toimub sinu sees ja sinu ümber.
IV etapis - Lamad ja oled vaikuses.

Tule ja koge!


 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÕTA KAASA

Võta kaasa mugavad, sportlikud vahetusriided, kuna meditatsioon on füüsiliselt aktiivne; joogipudel; soovituslikult ka silmaklapid (kui on olemas). Joogamatid on kohapeal olemas.

HIND

Esimene proovitund 4 eur
Ühekordne tasu 8 eur
4 korra tasu 28 eur
8 korra tasu 50 eur

Arveldamine kohapeal sularahas.

REGISTREERUMINE

Palun teata oma tulekust aadressile: monikamgi@gmail.com    

Lisainfot vaata SIIT