PEAGI TOIMUMAS

 Korralda meie juures oma sündmus! Tunne end meie juures nagu kodus!

 

 

 

 

 

 

PEAGI TOIMUMAS

 

Helirännak gongidel ja kristallkaussidel

Helide rännakul kõlavad mitmed harmoonilise võnkega muusikainstrumendid nagu gongid, kristallhelikausid, tuulekellad jm.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
PLANETAARSED GONGID on häälestatud meie päikesesüsteemis asuvate planeetide helidele. Nii nagu taevakehad on ka gongid omavahel harmooniliselt kooskõlas ning loovad ühtse resonantsi, viies meid tagasi oma loomupärasesse looduslähedasse seisundisse.
Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia ja Armastuse vibratsioon.

Helisid võib kuulata istudes, kuid hoopis teise kogemuse saad, kui võtad kaasa mõnusa pleedi ja nt padja ning lubad endal kogeda neid tervendavaid helivõnkeid täielikult lõdvestunud keha ja meele seisundis.
Koha peal on lamamiseks olemas vajalikud joogamatid.

Osaluspanus: 15 euri, kaaslasega tulles 12euri

Palun teata oma soovist osaleda aadressil funzenstuudio@gmail.com

Oled südamest oodatud ♥


Tiina Karjatse