SÜNDMUSTE KALENDER

 

03.05 kl 19.00 TERVENDUSÕHTU KRISTALLI-REIKI JA GONGIHELIDEGA

Tiina Karjatse ja Evelin Kaunissaar

Sellel erilisel õhtul on gongide võimsad helivibratsioonid ühendatud kristallide iidse tarkuse ning Reiki leebe ja armastava tervendusega.

Kristallid on imelised tervendajad nii kehalisel, emotsionaalsel kui ka hingelisel tasandil. Nende energia, võnkesagedus ja omadused aitavad vabastada kehas energeetilisi blokeeringuid ja lahustada füüsiliselt avaldunud haigusseisundit.
Reiki on universaalse elujõuenergia kanaldamine. Reiki leiab üles probleemide põhjused ja hakkab neid pehmelt lahustama. Ta täidab meie keha elujõuga, taastab hingelise tasakaalu, loob hea enesetunde ja vabastab pingetest.

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Kristalli- Reikit vahendab sel õhtul Kristalli-Reiki meister Evelin Kaunissaar.
Gongi- ja kristallhelikausihelide sügavalt tervendavate ja harmoniseerivate helide loojaks on gongimeister ja heliterapeut Tiina Karjatse

Toimumise koht: Fun and Zen Stuudio, Vabaduse pst 128 (Jannseni Kaubamaja II k), Nõmme
Toimumise aeg: 3. mai kell 19.00-20.30, uksed avatakse kell 18.30
Osalustasu: 20 eur. Osalemiseks registreeru kindlasti meili teel tiinakarjatse@hotmail.com. Anna oma osalemise soovist teada, sest kohtade arv on piiratud.
Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda ♥


Olete südamest oodatud!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: