PILOXING

Kolmapäeviti kl 20.30 - 21.30

Piloxing on fitnesstreening, milles on kombineeritud poksi, tantsu ja pilatese põhimõtted. Piloxingu loojaks on Rootsist pärit Viveca Jensen, kes ühendas oma lemmiktegevused tõhusaks fitnesstreeninguks.

Piloxingu tõhusus tuleneb asjaolust, et selles kasutatakse uusimaid teaduspõhiseid tehnikaid. Maksimaalne kaloripõletus saavutatakse ja vastupidavust suurendatakse intervalltreeninguga, mis sooritatakse paljajalu ja/või jooga-pilatese sokkides. Lisaks kasutatakse treeningul lisaraskusega kindaid, mis aitavad vormida käsivarsi ja tõstavad treeningu aeroobsust. Samas on treeningu läbiviimine paindlik ja kindad ei ole kohustuslikud. 55 minutit kestva grupitreeningu sisuks on üldjuhul soojendus, üliaktiivne treening 30 - 45 minutit, mille jooksul on pulsi sagedus 145 BPM, kõhulihaste harjutused ning lõpuvenitused.

RIIETUS/JALANÕUD:
Kui spetsiaalseid lisaraskusega kindaid või spetsiaalseid sokke ei ole kavas muretseda, siis on vajalikuks varustuseks vesi, väike rätik, hea tuju ja tahe trenni teha :D

NB! Regina juhendab meie stuudios ka Zumba trenne, mis toimuvad esmaspäeviti kl 19.30 ja Ladina solo trenne, mis toimuvad kolmapäeviti kl 19.15.

HIND

Ühe korra maksumus 10 EUR

Kuutasu 35 EUR

KOMBO PAKKUMINE

Kui soovid käia kahes Regina trennis nädalas, on kuutasu 55 EUR

Kolme trenni kuutasu on 75 EUR

 

TASUMINE

 Arveldamine toimub kohapeal otse treeneriga.

REGISTREERUMINE

 Palun registreeru: funzenstuudio@gmail.com

 Treeneri kontakt:
 Regina Evert-Tammistu
 Tel 511 8808
 reina.meelelahutus@gmail.com

 

TREENERIST

Tundi juhendab  Baltikumi ainus Piloxingu eliitinstruktor Regina Evert-Tammistu.

Regina tutvustab ennast nii:

Olen litsenseeritud võistlustantsu III kategooria treener, Zumba ja Strong by zumba instruktor, Piloxing eliitinstruktor ja Piloxing Barre instruktor. Zumbas on mul kõik võimalikud litsentsid alates lastest, vanurite ja erivajadustega inimeste treenimiseks - vees, vahenditega ja ilma v.a. zumbini (beebid). Hakkasin tantsima 12.a alates ja teen seda siiani. Aastal 2001 hakkasin tegelema lisaks Ladina-soolo tantsudega.

Olen ka õhtujuht/pulmavanem MC (pulmad, sünnipäevad, firma üritused, stiilipeod, jaanipäevad, jõulupeod jne), kus pakun tantsuõpet ja/või esinemisi. Olen Eesti Meelelahutajate Liidu asutajaliige. Lisaks olen Noortestuudio Mina Olen asutajaliige, kus õpetan lastele tantsimist ja teen näidentitele koreograafiaid ning samas ka näitlen ise.  Kõik minu tegemised ja toimetamised on seotud tantsimise, näitlemise, fitnessi ja organiseerimisega.

2013-2016.a. Hollandis elades olin nii tantsu- kui fitnestreeneriks Tino Hoogendijk Holy spordiklubis ja koolis O.B.S.`t Spectrum. Õppeasutuses, Eesti Kool Hollandis, olin laste liikumisõpetaja ning vabatahtlikuna organisatsioonis Special Olympic (EESC) vene-inglise tõlk.

Mulle meeldivad väljakutsed, eriti need, mis on õpetamisega seotud. Entusiasmi ammutan uutest kogemustest, nende jagamisest ja tänust, mis avaldub trennis osalejate väsinud kuid õnnelikes naeratustes :)

 Vaata Piloxingu videotutvustust selle loojalt SIIT