TASUTA TERVISEINFO

Olenemata sellest, et maailmas on tuhandeid haigusi ja haiguslikke seisundeid, võib enamiku puhul neist algpõhjuse kokku võtta sõnapaariga "sisemine tasakaalutus". Enamasti öeldakse selle kohta "stress" ja mõeldakse liigset närvipinget. See pole aga kaugeltki kõik! Kehale võib stressi tekitada lugematu hulk asjaolusid üldlevinutest nagu elektromagnetkiirgus, keskkonnasaastatus, pestitsiidid, herbitsiidid, fungitsiidid, kodukeemiast ja kosmeetikast saadav liigne toksiline koormus kuni väga individuaalseteni nagu igapäevased inimsuhted, tööpinged, toidutalumatused, lagunenud hambad või epigeneetiliselt päritud emotsionaalsed blokeeringud. Võibolla sööd pidevalt liiga palju ja koormad oma maksa üle? Võibolla sööd liiga ühekülgselt ja vajalikud toitained ning ensüümid jäävad saamata? Neelad kohusetundlikult maohappealandajaid ega tule selle pealegi, et see soodustab patogeenide invasiooni? Võtsid antibiootikume ja bakteriaalne tasakaal läks paigast? Sa ei tee regulaarselt trenni? Kui teemat laiendada, leiab sadu kui mitte tuhandeid põhjusi, mis võivad keha tasakaalust välja viia.

Niisama erinevad kui oleme oma välimuselt, on erinev ka meie bakteriaalne koloonia ehk mikrobioom. Samamoodi nagu üks riietus või soeng sobib ühele kui valatult ja teisele kohe üldse mitte, võivad preparaadid olla sama haiguse puhul erineva toimega. Meie pagas on lihtsalt nii erinev - kellele hakkab ravi kohe mõjuma, kellel on vaja enne organismi puhastada, talumatused välja selgitada ja elimineerida, emotsionaalne tasakaal leida vmt.

Siinsetelt lehtedelt leiad protokollid, mille on koostanud suurte kogemustega integratiivse meditsiini arstid vastavalt paljude inimestega saadud tulemustele. Kuna programmid hõlmavad nii organismi puhastamist kui mitmekülgset toitainetega rikastamist, on need üsna komplekssed ja pikaajalised. Siin on oma väga tähtis põhjus ja suur erinevus võrreldes keemiliste ravimitega - sümptomeid ei suruta alla, vaid tegeldakse nende algpõhjuse elimineerimisega.

Lisaks antud protokollides antud õpetustele tuleb siiski igaühel endal veelgi tööd teha. Muuta elustiili - juua vett, rohkem liikuda, minna õigel ajal magama, süüa regulaarselt ja mitmekeskiselt, neutraliseerida oma emotsioonid jne jne.

Ükski preparaat, olgu neid või palju, ei toimi, kui põhitöö on tegemata!

Loodame Sind inspireerida ja soovime jõudu!

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: