Seedesüsteem

Enamiku haiguste tervendamine peaks algama soole mikrofloora tasakaalustamisest. Kindlasti oled kuulnud räägitavat parasiitidest, kuid tavaliselt on iseendaga niisugust teemat väga raske seostada. Tegelikult on parasiidid mistahes organismid, kes elavad ja toituvad teise organismi arvelt. On täielik müüt, et neid esineb vaid harva ja kokkupuutel millegi eriti räpasega. Pigem on nad elu loomulik osa ja paraku tuleb kroonilistes tasakaalutustes nagu unetus, nahaprobleemid, seedehäired jm, tihti süüdistada just parasiite. Funktsionaalse meditsiini arst Dr Amy Myers on öelnud, et enamiku tema klientide vaevustest on põhjustanud parasiidid ja eriti võib seda öelda autoimmuunsete konditsioonidega patsientide kohta. Kuna parasiite on väga erinevas suuruses ja erinevat liiki, võib ka nende põhjustatav probleemide ampluaa olla väga lai. Mõned liigid manustavad meie toitu, jättes meid pärast einet ikkagi näljaseks ja kaal ei tõuse kuidagi. Mõned toituvad vere punalibledest, põhjustades aneemiat. Mõned põhjustavad sügelust, ärritust ja tänu sellele ka unetust. Kui oled oma sümptomitest vabanemiseks enda meelest juba absoluutselt kõike proovinud ilma et midagi muutuks, võib juurpõhjus olla just nimelt parasiitides. Selles ei ole mitte midagi imelikku ega taunimisväärset, sest parasiitidega nakatumiseks on lõputult võimalusi. Me saame neid pooltoorest toidust, pesemata toortoidust, veekogudest, pesemata kätelt, ukselingilt, soolatoosilt, telefonilt, teistelt inimestelt, lemmikloomadelt. Selle loetelu lõpuks on ilmselt juba selge, et parasiitide esinemine vaid kehva hügieeniga arenguriikides, on suur müüt. Parasiidid on meie elu loomulik osa ja probleemiks saavad nad siis, kui hakkavad meie organismis liigselt vohama või kui nakatume liikidega, kellega meie immuunsüsteem toime ei tule.

Kuidas siis aru saada, kas on parasiidid või ei ole? Amy Myers pakub välja loetelu mõningatest üsna levinud tervisehäiretest, mis võivad viidata parasiitidele:

- Seletamatu kõhukinnisus või lahtisus, gaasid vm ärritunud soole sündroomid

- Uneprobleemid: raske uinuda või öö jooksul läheb uni korduvalt ära

- Nahaärritused või seletamatud lööbed, ekseemid, rosaatsea

- Hammaste krigistamine unes

- Valu või tundlikkus liigestes või lihastes

- Väsimus, kurnatus, depressioon või apaatia tunne

- Peale sööki ei saabu täiskõhutunnet

- Rauapuudusaneemia

- Reisi ajal kogetud kõhulahtisus

- Toidumürgituse järgsed seedehäired

Uneprobleemid, nahaärritused, tujukõikumised ja lihasvalu võivad olla põhjustatud parasiitide tekitatud toksiinidest, mis pääsevad vereringesse. Tihti põhjustavad need toksiinid ka ärevushäireid. Kui toksiinid reageerivad närvivahendusainetega või verelibledega, võivad nad põhustada tujukõikumisi või nahaärritust.

Pole tähtis, kas inimene suudab uskuda, et ka temal võivad olla parasiidid. Fakt on see, et mistahes tervenemisprotsessi tuleks nii või naa alustada puhastuskuurist ja Koralliklubil on selle jaoks olemas litsenseeritud ja tõestatult efektiivsed tooted.

 

PARASIIDIKUURID KORALLIKLUBI TOODETE BAASIL

Parasiidikuuri võiks profülaktilises mõttes teha kõik inimesed 2 korda aastas. Looduslike vahenditega on see maksale ja organismile tervikuna leebem vahend võrreldes keemiliste ravimitega, kuid tuleb arvestada sellega, et ravikuur on ka pikem.

 

NB!

Kogu kuuri vältel juua elusat vett, mida saab valmistada korallipulbri abil.

Tähelepanu! Korallivett tuleb juua 30 min enne sööki ja vähemalt 1h peale sööki ning toasoojalt! Alusta hommikuid 640 ml sooja koralliveega.

LISAKS tuleb menüüst välistada kõik individuaalsed talumatused ja süüa tasakaalustatud toitu. Konsulteeri oma nõustajaga.

 
 

Täiskasvanud ja suuremad lapsed

Esimene etapp - parasiitide väljutamine 21 päeva

  • Parafight kapsleid 1-4 tk päevas koos söögiga (alustada 1 kapslist päevas ja suurendada kogust järk-järgult).
  • Küüslaugukapsleid 1tk 3x päevas koos söögiga (maksa, sapi ja mao hädade puhul ei pruugi sobida, võib asendada Silver Maxiga 1tl 2x p enne sööki
  • Musta pähkli lehe preparaati 2 x 2tk päevas (ei pea võtma koos toiduga)
  • Ensüüm Assimilator 1 kapsel päevas
  • Elus vesi 1,5l päevas

 

Kellel kõhukinnisusega probleeme, siis juurde võtta Lax Maxi 1. päeval 1 tk klaasi veega enne und; 2. päeval 2tk klaasi veega enne und; alates 3. päevast 4 tk.
Koos Lax Maxiga kuur sobib neile, kes Colovadat teha ei saa.

Parasiidi programmi ajal on oluline, et kõht ilusti läbi käiks.
Tähtsad on ka head bakterid ja ensüümid ja vesi

Teine etapp - organismi taastamine

  • Probiootikumid soole mikrofloora tasakaalustamiseks;
  • Vitamiine ja mineraale sisaldav looduslik preparaat, nt spiruliina või 24/7 preparaat;
  • Ensüümid, nt Assimilator, mis aitab rakke toitainetega varustada

 

Parasiidikuur alla 7a lastele:

1kapsel küüslauku päevas
1 kapsel probiootikumi hommikul tühja kõhuga
1 tablett papaia ensüümi närida enne und.

Parasiidikuur al 7. eluaastast:

1kapsel 2x päevas sipelgapuukoort
1 kapsel 2x päevas musta pähkli lehte
1 kapsel 2x päevas küüslauku
1 tablett papaia ensüümi 2x päevas

Parasiidikuur al 12. eluaastast:

1kapsel 3x päevas sipelgapuukoort
1 kapsel 3x päevas musta pähkli lehte
1 kapsel 3x päevas küüslauku
1 tablett papaia ensüümi 3x päevas

 NB! Koralliklubi toodete tellimisinfo leitav SIIT

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: