SELJATERAAPIA

TUNNID TOIMUVAD AL 12. SEPT IGAL NELJAPÄEVAL KELL 11.30

Seljateraapia rühmatreening on kõigile, kes tahaksid tugevdada oma selja- ja kõhulihaseid, omada head rühti ja mitte tunda seljavalusid. Tund algab kõikidele liigestele mõeldud soojendusharjutustega, mis aitavad vähe liikuvust saanud alaselja- ja puusaliigesed uuesti liikuma saada. Liigeste "määrimine" võimaldab vähendada pingeid neid ümbritsevatele lihastele ja sellega kaotada nii selja- kui õlaliigeste ja põlvevalusid. Tugevdame keha keskosa e. korsetilihaseid spetsiaalsete funktsionaalsete harjutustega. Need harjutused tasakaalustavad hästi ka kahte ajupoolkera ja kahte kehapoolt- tavaelus kasutame tihti vaid paremat kätt ja sellega seonduvalt on kehas diagonaalsed pinged. Õpime harjutustega kaasnevat lihaspingetest vabastavat hingamist. 

Treeningule tulek ei eelda varasemat füüsilist vormi. Kohandame harjutused igaühe vajadustest lähtuvalt. Treening toimub sokkides või paljajalu. Kõik vajalikud vahendid on koha peal olemas.

HIND

Rühmatreeningu ühekordne osalustasu on 8 Eur, neli korda 30 Eur.

Nelja korra kaart kehtib 2 kuud. 

Arveldamine toimub otse treeneriga.

REGISTREERUMINE

Palun teata oma tulekust aadressil: funzenstuudio@gmail.com

TREENERI KONTAKT

annetipner@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

TREENERIST

Treeningut viib läbi selja- ja joogateraapia terapeut Anne Tipner-Torn. 

Minust: Olen treeneritööga tegelenud üle 20 aasta. Seljateraapia juurde viisid mind enda seljaprobleemid. Olen kahel korral viibinud ratastoolis ja sealt edukalt välja saanud. Võin end tutvustada praktikuna, kes vahendab suures osas oma kogemust. Olen õppinud nii Pilatese kui Aleksanderi tehnikat, füsioloogiat, Hatha joogat, joogateraapiat kui traditsioonilist Hiina meditsiini. Kõigele sellele oma treeningutes, koolitustel ja teraapiatel tuginengi. Soovin, et inimesed oleksid teadlikumad oma keha ja meele funktsioneerimisest ja püüan neid selles suunas aidata nii individuaalsete nõustamiste kui rühmatundide kaudu.

Loe Anne ja tema tegemiste kohta lähemalt SIIT