TERVENDUSPAKETT

Öeldakse, et tervendaja võimed on meil kõigil. Vahe on selles, et mõned arendavad oma võimeid pidevalt, teised aga lihtsalt ei teadvustagi nende olemasolu. Olles aastaid terapeudina tegutsenud, olen oma võimetest aina enam teadlikuks saanud ja õppinud neid rakendama. Mõõdetavad tulemused on andnud palju enesekindlust ja rõõmu, et olen saanud inimesi aidata. Tulemusi saab mõõta sümptomitest vabanemisega, nt on kadunud valud, südamerütmihäired, pidev väsimus ja pingesolek. Lisaks kasutan tulemuste kontrollimiseks südamerütmi varieeruvuse mõõtmise tarkvara ning kvantmagnet-bioresonants testi organsüsteemide tasakaalu määramiseks.

Läbi isiklike ja kliendikogemuste olen jõudnud arusaamisele, et kõige efektiivsem abi on toetatud tervenemisprotsessist, mitte üksikutest kaootilistest teraapiasessioonidest. Inimese organismile on antud võime iseterveneda, kuid seda on vaja teadlikult toetada läbi vaimse, füüsilise ja emotsionaalse aspekti. Seda teadlikku toetust ma pakungi, aidates suunata ja muundada tervenemiseks vajalikku energiat, vabastades emotsionaalsetest blokeeringutest, õpetades teadlikku hingamist, nõustades eluviisi ja toitumise alal jne.

Seetõttu eelistan oma teenuseid pakkuda vähemalt 10-nädalase mentorprogrammina. Tervenduspakett on pigem sissejuhatus kõigest, mis mul pakkuda on. Ma tean täpselt, millest mul endal tervenemise käigus kõige suurem abi oli ja millisest toetusest ma väga-väga puudust tundsin. Oled õiges kohas, kui jagad seisukohta, et tervenemine sõltub eelkõige sellest kui palju igaüks ISE on nõus oma elus muudatusi sisse viima ja neist kinni pidama. Mitte keegi teine ei saa meid terveks teha peale iseenda. Saab vaid aidata energiat suunata ning tervenemiseks vajalikku infot anda. Saab mõjutada Sinu energiapunkte, vabastades blokeeringud. Sina ise pead aga valmis olema oma keha puhastama, mitmekesiselt toitma, päevaplaani korrigeerima, stressi tekitavad faktorid oma elus minimeerima, kehale füüsilist koormust andma, vaimse ja emotsionaalse tasakaaluga tegelema rohkem kui vaid mõned korrad teraapias käimine. Mida kauem on kestnud haigus- või tasakaalutusseisund, seda pikem aeg võib kuluda taastumiseks. Kui probleem on kestnud 20 aastat, võib lõplik tervenemine võtta 2 aastat. Tervenduspakett ja mentorprogrammid ongi mõeldud selleks, et Sa suudaksid oma ellu muutusi tuua ja mitte ainult tuua, vaid ka juurutada!

Energeetilised blokeeringud

Me pärime oma eelkäijatelt ühismälu ja lisaks on meil individuaalne mälu - mõlemad talletuvad morfogeenses väljas. Me lülitume neile läbi oma resonantsi, kui närvisüsteemis avalduvad tegevusmallid sarnanevad tegevusmallidega, mida on minevikus kasutatud.

Enamik füüsilisi sümptomeid ja haigusi saavad alguse trauma või emotsionaalse löögi ajal toimunud tardumisest, mis tekitavad meie kehaväljale energeetilise teadvuse hologrammi (ECHO). Eriti tähelepanelik tuleb olla seoses esimese kuue eluaasta jooksul toimunuga, sest kuni 6. eluaastani domineerivad ajus teetalained, mis tähendab eriti suurt vastuvõtlikkust ümbritsevale. Lapsed võtavad endasse mitte ainult enda, vaid ka ümbritsevate inimeste emotsioone. Nad kogevad maailma täpselt sellisena nagu see neile paistab ega analüüsi saadud infot. On kindlaks tehtud, et ka loode tajub ja tunneb kõike emaga toimuvat. Samamoodi pole õige järeldada, et vastsündinu ei mäleta hiljem midagi. Teadlikult me tõesti ei mäleta, aga keha mäletab!

Lapsepõlvetraumad ja elu jooksul omandatud kogemused võivad mõjutada vääralt tõekspidamisi ning arusaamu iseendast ja maailmast. See, mis mõjutab psühholoogiat, mõjutab ka füsioloogiat, kuid füüsilised sümptomid on kõigest jäämäe tipp! Füüsilisi sümptomeid võib vaadelda kui peegleid sellest, mis on meie hinges ajas tardunud.

Sünnimoment ja see, kuidas meid sellest alates koheldakse, avaldab vägagi olulist mõju terve ülejäänud elu! Veelgi enam, meie elu mõjutab epigeneetiliselt ka see, mis toimus meie esivanematega juba enne meid. Me kanname põlvest põlve edasi samu mustreid ja jäämegi seda tegema, kui ei leidu kedagi, kes need ahelad katkestaks!

PROGRAMMI SISU

  • Negatiivsete elumustrite katkestamiseks, piiravate uskumussüsteemide, traumade ja mistahes negatiivsete kogemustega seotud blokeerunud energia neutraliseerimiseks kasutan emotsioonide vabastamise tehnikat.
  • Tegeleme negatiivsete mustrite analüüsimisega ükshaaval, leides seoseid elu jooksul saadud kogemuste- ja juhtumitega, kuni jõuame algse probleemini, mis kogu kaskaadi üleval hoiab. Viin Sind ajas tagasi ja siis jälle edasi, et kontrollida, kas muster on veel alles või oled sellest vabanenud.
  • Sügavale iseenda sisse vaatamiseks, oma sisemise minaga kohtumiseks ja vaimsete tõdemuste saamiseks, viin läbi vabastava hingamise seansid;
  • Energeetilise polaarsuse muutmiseks suunan oma tundlike käte abil Sinu kehast välja negatiivse energia ja toon asemele positiivse;
  • Õpetan teadlikku, tasakaalustavat hingamist;
  • Annan rohkelt infot toitumise ja eluviiside muutmise kohta;
  • Jagan soovitusi, milliste vereanalüüside abil oma tervisel pidevalt silma peal hoida;
  • Kasutan tervendava enegiaga abivahendeid.

 

  REGULAARSETE SEANSSIDE TULEMUSEL

- Käivitub isetervenemise võime;
- Hakkad endast rohkem hoolima ja muudad oma elustiili tervist toetavaks;
- Otsid abi ja vastuseid pigem iseenda seest kui väljastpoolt;
- Tõuseb energiatase;
- Leeveneb stress ja ärevus;
- Saad aru, et oled piisav sellisena nagu oled;
- Kasutad elu õppetunde kui edasiviivat jõudu ega takerdu seisva energia lõksu;
- Oled sisemiselt tasakaalus.

 

PROGRAMMI KESTVUS

I PAKETT
Kestvus 4 nädalat, kohtumistega kord nädalas
Sisaldab:
- Terviseanalüüs Heart Quest programmiga;
- Haiguste metafüüsiliseks põhjusteks olevate emotsionaalsete blokeeringute väljaselgitamine ja neutraliseerimine;
- Energeetiline tervendusseanss;
- Kvantmagnet-bioresonants terviseanalüüs
- Pidev toetus ja nõuanded meili vahendusel
 
II PAKETT
Kestvus 10 nädalat
Teise paketi sisu ja terapeudi tutvustust vaata SIIT
 

 HIND

I PAKETT 240 EUR.

II PAKETT 390 EUR

Võimalus osta juurde lisaseansse hinnaga 35 EUR kuni 1h15min, pikemad seansid 50 EUR

AJA BRONEERIMINE

Palun helista tel 51 88 550 või kirjuta funzenstuudio@gmail.com