MENTORPROGRAMM ÄREVUS- JA PAANIKAHÄIRETEST VABANEMISEKS

Mentorprogramm on mõeldud neile, kes on kimpus erinevat liiki ärevus- ja paanikahäiretega, sh sotsiaalse ärevushäirega. Programm sobib väga hästi ka siis, kui Sinu kohta kehtib vähemalt 1 järgnevatest punktidest:

 • Sinu elus juhtus midagi, pärast mida tunned, et Sa pole enam Sina ise;
 • Elu viib Sind pidevalt kokku inimestega, kellel on Sinu suhtes sarnane negatiivne käitumismuster;
 • Sind häirib Sinu enda reaktsioon või käitumine teatud olukordades;
 • Satud korduvalt keerulistesse olukordadesse ega saa aru, miks;
 • Sul on paaniline hirm teatud olukordade ees;
 • Sul on tunne, et Sa ei ole piisav;
 • Sooviksid olla avatum ja julgem;
 • Sa ei ole oma eluga rahul

 

MENTORLUS

Mentorlus tähendab toetatud koostööd Sinu ja mentori vahel. Põhitöö, mis viib vabanemiseni hirmudest ja ebasoovitavatest teguritest Sinu elus, tuleb ära teha Sinul endal. Mina olen sellel teel Sinu juhendajaks, terapeudiks ja nõustajaks. Annan Sulle kätte tulemust toovad vahendid ja jälgin kogu protsessi kuni oled saavutanud oma elus uued rutiinid ja võid öelda, et oled oma vaimse, emotsionaalse ja füüsilise tasakaalu saavutamiseks teinud kõik, mis Sinust oleneb!

MIS TINGIB SOOVITUD MUUTUSE?

Me keegi ei tea täpselt, kui täis või tühi on meie tass ehk millised geneetilised ja epigeneetilised eeldused oleme eluks kaasa saanud. Kui palju on meid mõjutanud viirused, bakterid, seened jm patogeenid; mil määral on meie elu mõjutanud kõik meie suhted või kehakudedesse kuhjunud toksiinid; meie väljale salvestunud traumad ja üleelamised, kas siis meie enda või meie esivanemate omad, lootena või sündides saadud. Just seepärast võib olla imekspandav kui vähe on teinekord vaja, et inimene justkui üleöö muutuks! Muutumine võib olla nii positiivne kui negatiivne. Me kõik oleme kuulnud lugusid, kuidas kellelgi läksid üleöö juuksed halliks. Või kuulnud kellestki, kes katkestas järsult kõik oma senised sõbrasuhted. Mõnest inimesest, kelle tervis järsult halvenes. Kellestki, kes ühtäkki muutis täielikult oma välimust ja stiili. Oleme näinud mõne inimese kogu olemuse muutumist kas julgest araks või vastupidi.

Vahel ei ole muudatused nii äkilised, vaid tekivad järkjärgult, peaaegu märkamatult. Me teame, kuidas mõni inimene muutub vanas eas justkui uuesti väikeseks lapseks. Või muutuvad ajapikku kellegi iseloomuomadused. Vahel ei tunne me iseennastki ära!

Mõnikord on tegemist korduvate elumustritega. Keegi satub alalõpmata võlgadesse, kedagi jäetakse pidevalt maha ja keegi jätab ise, sest ta on alati millegi parema otsinguil. Mõni ei suuda langetada kehakaalu ja teine jälle kuidagi juurde võtta. Mõni on veendunud, et talle lihtsalt pole õnne antud või et ta pole piisavalt andekas. Me paneme endale elu jooksul peale erinevaid programme ja meile pannakse peale erinevaid programme. Me eemaldume sellest, kelleks meid loodi ja elame kellegi teise elu, teeme nende soovide ja tahtmise järgi, unustades enda.

Kas Sa oled kunagi mõelnud, miks see nii on? Kas see on saatus? Karmavõlg? On see paratamatus? Erinevaid kliendijuhtumeid analüüsides olen jõudnud äärmiselt huvitava  avastuseni, mis võib tõele au andes kõlada kui klišee: IGAÜHE ELU ON TEMA ENDA KÄTES! Tegelikult ka! Ilma naljata! Niisama hästi kui kogetud emotsionaalne trauma või invasiivne sekkumine nagu nt operatsioon võis ühe nipsuga muuta Sinu kehakeemiat ja põhjustada ärevus- või paanikahäireid, võib see protsess töötada ka vastupidi! Sa ei pea olema pidevalt ohvrirollis, sest võimalik on ka teisiti! Väga lühidalt kokku võttes - oma organismi neurotoksiinidest puhastades, kehale vajalikke toitaineid andes, stressiga tegeledes, end vaimselt, füüsiliselt ja emotsionaalselt tasakaalustades, saad tagasi oma päris mina!

Mentorlusprogrammis:

ÕPID

 •  Kuidas satuvad Sinu kehasse neurotoksiinid ja mida peaksid nende vältimisel silmas pidama;
 •  Kuidas oma organismi efektiivselt ja ilma nälgimata puhastada;
 •  Kuidas vajalikke toitaineid parimal moel kätte saada;
 •  Mida vajab aju selleks, et Sind parimal moel juhtida;
 •  Milliste harjutustega saad oma elu ise suunata;
 •  Kuidas autonoomset närvisüsteemi tasakaalustada ja edaspidi tasakaalus hoida

 

 SAAD TEADA

 •  Millises seisus on Sinu organsüsteemid;
 •  Kuidas muutub protsessi käigus Sinu kehakeemia
 •  Mis on Sinu bioloogiline vanus
 •  Kui efektiivselt teevad koostööd hormoonid ja närvivahendusained
 •  Kui tasakaalus on Sinu autonoomne närvisüsteem
 •  Millistest vitamiinidest ja mineraalidest on Sul puudu
 •  Millistest neurotransmitteritest on puudu
 •  Jpm

 

KOGED

 •  Korduvatest negatiivsetest mustritest vabastavat teraapiat;
 •  Ülimalt lõõgastavaid tervendavaid protseduure;
 •  Pidevat nõu, toetust, hoolimist ja ärakuulamist;
 •  Suurt kergendust ja selgust, mida toovad endaga kaasa tehtud muudatused;
 •  Rõõmu ja äratundmist sellest kui võimas oma saatuse sepp Sa ise oled!

 

LAHENDUSED

Nagu terveneminegi, toimub ka isiksuse muutmine alati läbi kolme aspekti: tasakaalustada tuleb nii oma vaimset, emotsionaalset kui füüsilist mina. Füüsiline on suurel määral seotud meie biokeemia muutmisega läbi toitumise. Teine osa sellest on kindlasti füüsiline koormus, mis aitab selja sirgena hoida ja jääkainetest vabaneda. Emotsionaalne vabanemine muudab meie resonantsi ja reguleerib edaspidiseid reaktsioone. Vaimne praktika aitab olla kontaktis oma sisemise minaga.

Toitumise muutmine

Kuna toitumine mõjutab ajuneuronite ja hormoonide tööd, võib see soodustada lugematute käitumismustrite teket, mida enamik peab iseloomu eripäradeks. Küllap oled kogenud, et kõik mida suhu pistame, on see siis toit, joogipoolis või toidulisand, mõjutab meie tuju. Kas oled aga osanud niipidi mõelda, et see mõjutab ka kogu meie olemust pikas perspektiivis, samuti suhteid teiste inimestega? See võib rolli mängida selles, milline on Sinu motivatsioon, eneseväljendusoskus, enesekontrollioskus ja otsusekindlus. See võib isegi mõjutada seda kui edukas Sa oled! Teadlased on välja selgitanud, et terviktoidu ja organismis puuduolevate ainete kompenseerimise abil on võimalik vähendada viha, ärevust, sõltuvuskäitumist jne.

Blokeerunud negatiivse energia neutraliseerimine

Me pärime oma eelkäijatelt ühismälu, mis talletub morfogeenses väljas. Me lülitume sellele läbi oma resonantsi, kui närvisüsteemis avalduvad tegevusmallid sarnanevad tegevusmallidega, mida on minevikus kasutatud. See on üks põhjus, miks me käitume nii nagu käitume. Hea on teada, et see pole paratamatus. Me oleme ise oma reaalsuse loojad ja saame alateadvuses ümber kirjutada kõik senised stsenaariumid!

Uute sünapsiradade rajamine läbi teadliku harjutamise

Lisaks ühismälule on meil olemas individuaalne mälu, kuhu talletub kõik see, mis meiega juba alates eostamisest aset on leidnud ja mis meie bioväljas on toimunud. Kõike, mis meile endale oma spontaansetest reaktsioonidest ei meeldi, saab muuta! Selleks tuleb endaga tööd teha ja teadlikult harjutada senisest erinevat käitumist, et oma aju uuesti programmeerida.

Sisemise tasakaalu saavutamine vaimse praktika abil

Vaimne praktika annab parema ühenduse iseenda- ja ümbritsevaga; parandab eneseusku, annab üksolemise tunde ja parema arusaama inimloomusest ning aitab tulla toime eluraskustega. Sa ei võta teatud olukordi enam südamesse, vaid hakkad mõistma, kuidas me oleme teineteise peegeldused ja et iga inimene on nagu omaette universum. Samuti hakkad mõistma, kuidas Sinu elu on Sinu enda kätes ja Sa saad seda muuta! See kõik toob kaasa ka muudatused füüsilisel tasandil: paraneb tähelepanu- ja keskendumisvõime, stressijuhtimine, tugevneb immuunsüsteem, väheneb põletikutase, vererõhk stabiliseerub.

 

 

 PROGRAMMI KESTVUS

10 nädalat

 PROGRAMM KOOSNEB:

 - 6 kohtumisest, mille hulgas on korduvad tervisetestid ja teraapiaprotseduurid;

 - Pidevast nõustamisest meili teel

 1. Nädal – Esimene kohtumine, kus kaardistame QMRA tervisetesti abil Sinu organsüsteemide seisu ja selgitame välja, milline on Sinu sisemine tasakaal – mis töötab Sinu vastu ja milliseid analüüse võiksid lasta teha. Saadan Sulle meili teel küsimustiku eneseanalüüsiks ja annan mõned kodused ülesanded;

 2. Nädal – analüüsin kirja teel koduste tööde tulemusi, Sul on olemas minu pidev toetus;

 3. Nädal - kohtume kabinetis ja teeme rakumälu puhastava teraapiasessiooni; kodused ülesanded;

 4. Nädal - Viime läbi närvisüsteemi lõdvestava ja tasakaalustava teraapiasessiooni.  Valime välja Sulle sobivad praktikad. Kaasa saad uued kodused harjutused;

 5. Nädal – Integreerimise periood, toetus e-posti teel;

 6- Nädal – Kohtume kabinetis ning analüüsime kodus tehtud praktikate ja toitumises tehtud muudatuste tulemusi. Jätkame rakumälu puhastamisega; kodused ülesanded;

7. Nädal – Toetus telefoni või kirja teel;

8. Nädal - Teeme südamerütmi varieeruvuse testi Heart Quest seadmega; tulemuste analüüs, vagaalnärvi rahustav hingamisharjutus; kodused ülesanded;

9. Nädal - Nõustamine kirja teel;

10. Nädal - Viimane kohtumine, uus QMRA test ja analüüs, millises suunas on areng toimunud, kas on vaja jätkata ja mil viisil.

 

TULEMUSED

Nagu mitmed minu kliendid, võid olla pisarateni liigutatud, kui hästi Sa end oma kehas jälle tunned! Imeline on veel see, et kui muutud ise, muutuvad ka inimesed Sinu ümber! Võid hämmastusega avastada, et paranevad nii mõnedki suhted või keegi, keda varem püüdsid iga hinna eest muuta, ei vajagi enam muutmist! Samamoodi võid vabaneda oma hirmudest, ärevus- ja paanikahäirest!

 

HIND

Terve programmi hind on 390 EUR ehk 39 EUR nädalas. Hinnas sisaldub 6 silmast-silma kohtumist kestvusega kuni 2h: tervisetestid vastavalt vajadusele, nõustamine, teraapiad. Lisaks pidev infovahetus meili teel.

NB! Teraapiasessioone saab ka soodushinnaga juurde osta. Kui tavahind on 35 euri/1h15min ja pikemad seansid 50 euri, siis soodushind on vastavalt 30 euri ja 45 euri.

Kuna programm hõlmab palju individuaalset tööd, ei saa ma seda paralleelselt teha rohkem kui neljale inimesele. Palun broneeri aeg oma esimeseks kohtumiseks: funzenstuudio@gmail.com

 

MENTORIST

Olen õppinud metameditsiini, mis uurib haiguste seost emotsioonidega; omandasin emotsioonide vabastamise tehnika võtted; õppisin toitumisnõustamist, hingamisteraapiat ning täiendan end pidevalt ja elukestvalt. Minu huviorbiidis on pikka aega olnud energeetiliste blokeeringute ja biokeemiliste muutuste seos krooniliste haigusteni viivate protsessidega organismis. Juba aastaid olen analüüsinud nii enda kui oma klientide tervisliku seisundi seost sise- ja väliskeskkonnaga. Teraapiasessioonide käigus olen vabastanud inimesi kummalistest valudest, südamerütmihäiretest, ärevus- ja paanikahäiretest. Mõni inimene on vabanenud oma hirmudest juba esimesel korral, mõnel kulub selleks rohkem aega.

Mentorlusprogrammi juhendamisel toetun suures osas oma isiklikule kogemusele. Mulle on tuttav ärevus- ja paanikahäiretest vabanemise protsess. Olen näinud vaimse, füüsilise ja emotsionaalse tasakaalu pideva korrigeerimisega saavutatavaid häid tulemusi nii enda kui klientide puhul.

Programmis kasutan muuhulgas psühhoterapeut Klaus Berhardt´i ja Sotsiaalse Ärevushäire Instituudi rajaja, dr Thomas A. Richards´i väljatöötatud programme. Terviktoidu integreerimisel programmi toetun funktsionaalse meditsiini seisukohtadele, Anthony William´i väljaannetele, isiklikule kogemusele ning kliendijuhtumitele.

Lisainfo ja registreerumine:

REET HENN

TEL 51 88 550

E-POST: funzenstuudio@gmail.com