PULSIDIAGNOSTIKA JA QMRA

HEART QUEST

Pulsidiagnostika põhimõttel tervisetest Heart Quest analüüsib südamerütmi varieeruvusest lähtuvaid andmeid autonoomse närvisüsteemi jm organismi regulatoorsete süsteemide kohta. 

Tule ja saa oma tasakaalutustest teada juba enne füüsiliste sümptomite avaldumist, uuri välja kehva enesetunde põhjused, testi Sulle määratud ravi või teraapia efektiivsust või veendu selles, et Sinuga on kõik korras!

Autonoomse närvisüsteemi  testimine on oluline, sest see kontrollib 90% kogu keha talitlusest. Nii saab teada võimalikest sisemistest tasakaalutustest juba enne füüsiliste haigussümptomite avaldumist. Näeme hormonaalseid, neurohormonaalseid ja   kesknärvisüsteemi indikaatoreid. Selgub ainevahetuse efektiivsus ja südametööga seotud mineraalide tasakaal. Olulist teavet annab energia liikumine meridiaanides ning tasakaalutused baasenergiates. Saad teada, kas ja mil määral esineb Sinu organismis jääkainete tekitatavat toksilisust ja põletikulist seisundit ning kui suure löögi all on immuunsüsteem. Heart Quest toob päevavalgele tegeliku tõe stressitaseme ja psühhoemotsionaalse seisundi kohta - kas tegemist võib olla adrenaalse kurnatusega? Biorütmide analüüs näitab, kui vanana tunneb ennast Sinu keha - kas organismi talitlevad mehhanismid on tasakaalus või vajad taastumist, teraapiat, toitumise / elustiili muutmist või hoopis suunamist arsti või mõne teise spetsialisti juurde.

Heart Quest programm koostab ka vastavalt Sinu individuaalsele südamerütmile tervendava toimega hingamisharjutuse, mida soovitatakse vagaalnärvi ja seeläbi kõikide regulatoorsete süsteemide tasakaalustamiseks regulaarselt praktiseerida.

QMRA

Kvantmagnet-bioresonantsseade saab organite ja organsüsteemide kohta infot keha elektromagnetilise kommunikatsiooni signaalide kaudu. Test hõlmab andmeid järgmiste organite, organsüsteemide ja regulatoorsete süsteemide kohta:

   Kardiovaskulaarne ja ajuveresoonkonna seisund
   Arterite pulsisagedus
   Aju ja närvisüsteem
   Kilpnääre
   Soolestik
   Maks
   Sapipõis
   Kõhunääre
   Jämesool
   Neerud
   Kopsud
   Luude ja liigeste seisund, luude mineraalne tihedus
   Naissuguorganid, menstruaaltsükkel ja rinnad naistel
   Eesnääre meestel
   Nahk
   Silmad
   Endokriinsüsteem
   Immuunsüsteem
   Energiakanalid ehk meridiaanid

 

Lisaks näeme veresuhkru, kolesterooli ja verelipiidide näite ning rasvumise indeksit. Saad teada, kas Sinu organism vaevleb allergeenide, toksiinide ja raskmetallide ikke all ning mis on jälgmineraalide, vitamiinide, aminohapete, koensüümide ja kollageeni tase.

 

 

NB!

Tegemist ei ole meditsiinidiagnostikaga! Saadud teave viitab sisemistele tasakaalutustele ja haiguseelsetele seisunditele.

 


Testiga kaasneb nõustamine, mille käigus analüüsime tulemusi ja vaatleme, mil määral mõjutavad Sinu tulemusi vaimsed, füüsilised ja emotsionaalsed tasakaalutused.

NB! Enne testimisele tulekut:
1. Väldi kofeiini tarbimist vähemalt 2 tundi enne testi
2. Ära söö tund aega enne testi
3. Hoidu treeningust tunni jooksul enne testimist
4. Ära suitseta!


Soovituslik on juua piisavalt puhast vett!

Korduvate testide abil saad kontrollida mistahes Sulle määratud ravi või
teraapia, toidulisandite või elustiilimuutuse efektiivsust.

HIND

1 test koos nõustamisega 35 EUR


LISAINFO JA BRONEERIMINE

Reet Henn   Tel 51 88 550  E-post: funzenstuudio@gmail.com