TERVISETESTID

HEART QUEST

Pulsidiagnostika põhimõttel tervisetest Heart Quest analüüsib südamerütmi varieeruvusest lähtuvaid andmeid autonoomse närvisüsteemi jm organismi regulatoorsete süsteemide kohta. 

Tule ja saa oma tasakaalutustest teada juba enne füüsiliste sümptomite avaldumist, uuri välja kehva enesetunde põhjused, testi Sulle määratud ravi või teraapia efektiivsust või veendu selles, et Sinuga on kõik korras!

Autonoomse närvisüsteemi  testimine on oluline, sest see kontrollib 90% kogu keha talitlusest. Nii saab teada võimalikest sisemistest tasakaalutustest juba enne füüsiliste haigussümptomite avaldumist. Näeme hormonaalseid, neurohormonaalseid ja   kesknärvisüsteemi indikaatoreid. Selgub ainevahetuse efektiivsus ja südametööga seotud mineraalide tasakaal. Olulist teavet annab energia liikumine meridiaanides ning tasakaalutused baasenergiates. Saad teada, kas ja mil määral esineb Sinu organismis jääkainete tekitatavat toksilisust ja põletikulist seisundit ning kui suure löögi all on immuunsüsteem. Heart Quest toob päevavalgele tegeliku tõe stressitaseme ja psühhoemotsionaalse seisundi kohta - kas tegemist võib olla adrenaalse kurnatusega? Biorütmide analüüs näitab, kui vanana tunneb ennast Sinu keha - kas organismi talitlevad mehhanismid on tasakaalus või vajad taastumist, teraapiat, toitumise / elustiili muutmist või hoopis suunamist arsti või mõne teise spetsialisti juurde.

Heart Quest programm koostab ka vastavalt Sinu individuaalsele südamerütmile tervendava toimega hingamisharjutuse, mida soovitatakse vagaalnärvi ja seeläbi kõikide regulatoorsete süsteemide tasakaalustamiseks regulaarselt praktiseerida.

QMRA

Kvantmagnet-bioresonantsseade saab organite ja organsüsteemide kohta infot keha elektromagnetilise kommunikatsiooni signaalide kaudu. Test hõlmab andmeid järgmiste organite, organsüsteemide ja regulatoorsete süsteemide kohta:

   Kardiovaskulaarne ja ajuveresoonkonna seisund
   Arterite pulsisagedus
   Aju ja närvisüsteem
   Kilpnääre
   Soolestik
   Maks
   Sapipõis
   Kõhunääre
   Jämesool
   Neerud
   Kopsud
   Luude ja liigeste seisund, luude mineraalne tihedus
   Naissuguorganid, menstruaaltsükkel ja rinnad naistel
   Eesnääre meestel
   Nahk
   Silmad
   Endokriinsüsteem
   Immuunsüsteem
   Energiakanalid ehk meridiaanid

 

Lisaks näeme veresuhkru, kolesterooli ja verelipiidide näite ning rasvumise indeksit. Saad teada, kas Sinu organism vaevleb allergeenide, toksiinide ja raskmetallide ikke all ning mis on jälgmineraalide, vitamiinide, aminohapete, koensüümide ja kollageeni tase.

 

 

NB!

Tegemist ei ole haiguste diagnoosimisega! Saadud teave viitab sisemistele tasakaalutustele ja haiguseelsetele seisunditele.

 


Tervisenõustamine

Nõustamine on mõeldud TERVENDUSPAKETI ostnud või MENTORPROGRAMMIGA liitunud klientidele.

Nõustamine kujutab endast testitulemuste analüüsi ja seoste leidmist kliendi eluviisidega vestluse käigus. Vaatleme, mil määral mõjutavad Sinu enesetunnet vaimsed, füüsilised ja emotsionaalsed tasakaalutused. Mida saaksid enda aitamiseks ette võtta läbi eluviiside muutmise, mis puudutab toitumist, füüsilist koormust ja emotsionaalset heaolu. Jagan toitumisalaseid nõuandeid, vajadusel soovitan teraapiat emotsionaalsete pingete vabastamiseks. Mentorprogrammi käigus koostame Sulle individuaalse kava, eesmärgiga jõuda tagasi sisemise tasakaalu seisundisse ehk taastada oma tervis.
 
Aspektid, mille käsitlemist pean tervenemisel oluliseks, on:

1. Mikrofloora korrashoid. Meie soolestiku mikrofloora määrab suure osa meie immuunsusest. Immuunsüsteemist räägitakse tavaliselt kui kaitsesüsteemist viiruste ja halbade bakterite vastu, kuid immuunsüsteem kaitseb ka muude haigustekitajate eest nagu seened, parasiidid,  surnud rakkude osised, kasvajarakud ning hoiab ära haigustekitajatest tingitud koekahjustusi, talitlushäireid ja haigusi.

2. Toidutalumatuse elimineerimine. Toidutalumatuse korral suureneb soole läbilaskvus ning vereringesse satub seedumata toidust pärit toksiine ja allergeene, sh bakterid, seened, parasiidid ja nende tekitatavad jääkained, millega immuunsüsteem ei tule toime. Kuna organism on üks tervik, ei pruugi tagajärjed piirduda kõhuhädadega, vaid sümptomeid võib esineda nö seinast seina, neuroloogilistest probleemidest hormonaalsete häirete ja autoimmuunse seisundi tekkeni. Siin on mul palju rääkida ka isiklikust kogemusest ja võitudest tervisehäirete üle. Toidutalumatus on etapp, mil keha annab märku haiguseelsest seisundist ja sellega tuleb kindlasti tegeleda, et kroonilisi seisundeid ennetada.

3. Keskkonnatoksiinide tekitatava stressi vähendamine. Tänapäeva toksiline keskkond on suures osas paratamatus ja elu loomulik osa. Siiski saame oma organismi tasakaalustamiseks toksilisi mõjureid elustiili ja valikutega minimeerida. Lisaks õhusaastele mõjutab meid olulisel määral elektromagnetkiirgus, kodukeemia, pesemisvahendid, kosmeetika, pestitsiidid, herbitsiidid, fungitsiidid, väetised, toitainetevaene, rafineeritud ning rohkelt kunstlikke lisaaineid sisaldav toit, sünteetilised ravimid ja toidulisandid, mürgised inimsuhted jne.

4. Ajutervise toetamine. Seedesüsteem mõjutab aju tervist - näiteks 95% serotoniini ehk õnnehormooni retseptoritest asub soolestikus. Kui pole piisavalt serotoniini, võivad tekkida ärevushäired, depressioon, unetus jne ning tavaliselt kaasnevad niisuguste häirete puhul ka seedehäired ja vastupidi - kui on seedehäired, võib arvata, et pole piisavalt serotoniini. See pole aga ainuke neurotransmittor, neid on palju ning aju ja soolestiku vahel toimub pidev infovahetus. Ega asjata ei nimetata soolestikku meie teiseks ajuks.

5. Maksa funktsioonide toetus ja vajadusel detoksifikatsioon. Maks kui seedesüsteemi osa abistab seedimisel, filtreerib verd, kontrollib veresuhkrut, reguleerib rasvade ladustamist ja vere hüübimist, toodab sappi, mis aitab elimineerida jääkaineid ja imendada rasvu, reguleerib vere hüübimist, toodab hormoone, kolesterooli, ladustab osasid vitamiine, mineraale, toodab immuunfaktoreid, metaboliseerib toksiine jne.

6. Psühhoemotsionaalsete seisundite tasakaalustamine, neutraliseerides energiakanaleid ummistavaid emotsionaalseid blokeeringuid. Palju räägitakse sellest, kuidas meid mõjutab geneetika ja et teatud faktorite kokkulangemisel võime põdeda geneetilisi haigusi. Vähem on teada samavõrra teaduslik fakt, et võime pärida ka epigeneetilisi eeldusi krooniliste haiguste väljakujunemiseks. See tähendab, et negatiivne informatsioon kehaväljas on samuti pärilik ja keha jaoks oluline stressiallikas.

Psühhoemotsionaalse seisundi tasakaalustamiseks pakun teraapiateenust. LOE SIIT

NB! Enne testimisele tulekut:
1. Väldi kofeiini tarbimist vähemalt 2 tundi enne testi
2. Ära söö tund aega enne testi
3. Hoidu treeningust tunni jooksul enne testimist
4. Ära suitseta!


Soovituslik on juua piisavalt puhast vett!

Korduvate testide abil saad kontrollida mistahes Sulle määratud ravi või
teraapia, toidulisandite või elustiilimuutuse efektiivsust.

HIND

1 test 25 EUR
2 testi 40 EUR

Hind sisaldab:
- Näed oma tasakaalutusi ekraanil erinevate diagrammidena
- Saad teada, millised näidud on korras või jätavad soovida ja mil määral

Hind ei sisalda:
- Andmete väljatrükki ega saatmist
- Tulemuste analüüsi
- Tervisenõustamist

Tulemuste analüüsiks, elektroonilise kokkuvõtte saamiseks ja nõustamiseks
tuleb tellida tervenduspakett või liituda mentorlusprogrammiga.
Mõlemad
sisaldavad kahte testi koos nõustamisega.

LISAINFO JA BRONEERIMINE

Reet Henn   Tel 51 88 550  E-post: funzenstuudio@gmail.com