TÕELISE TERVENEMISE TUND

 2 KORDA KUUS PÜHAPÄEVITI KL 19 - 20.30

Umbes paaril korral kuus veedame koos ühe mõnusa pühapäevaõhtu, et teha üheskoos tervendavaid ja tasakaalustavaid praktikaid ning nautida gongide ülemhelisid. Läheme uuele nädalale vastu tõhusalt taastatud energiaressursside ja suurepärase meeleoluga.

Toetame parasümpaatilist närvisüsteemi ehk organismi taastumisvõimet ja teeme praktikaid, mis tõstavad uitnärvi (vagus nerve) toonust. Iga kord on eriline ning sügav töö iseendaga aitab Sul luua parema kontakti oma kõrgema minaga. Võid saada sügavaid taipamisi, areneb taju ja tunnetust.

Ükski tund ei ole täpselt ühtemoodi, sest varieerin erinevaid harjutusi ja meditatsioone. Samuti integreerin erinevaid heliteraapiavahendeid. Samas on tunnil kindel ülesehitus ja selle komponentideks on:

- Biodünaamiline hingamine

- Energiameditsiini harjutused

- Vokaalipranayama

- Sünkroniseerimine 4 tasandil

- Helirännak

Tund kestab 1 tund ja 30 minutit.

 

RIIETUS

Liigutame end püsti, istudes ja maas lamades. Kõige mugavamini tunned end mugavates ja piisavalt venivates riietes. Kuna teeme energiatööd, mille käigus võib hakata nii külm kui palav, võiks riietus olla mitmekihiline ja kaasas sokid.

 

HIND

Hinnapanus 15 eur.

 

REGISTREERUMINE

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

Tel: 51 88 550

 

Olen enesearenguga tegelenud aastast 2012. Selle aja sisse on mahtunud palju erinevaid koolitusi ja eneseotsinguid. Muu hulgas olen õppinud hingamisteraapiat, energiameditsiini, joogafilosoofiat ja heliteraapiat ning osalenud mitmetel meditatsioonikoolitustel. Nüüd tunnen, et on aeg koondada oma parimad teadmised ja moodustada üks regulaarne praktikagrupp, kuhu saan suunata ka oma teraapiakliente. Minu teraapiateenuste sisuks on närvisüsteemi tasakaalustamine vibroakustiliste heliharkidega ning energiablokeeringute vabastamine erinevate psühhoteraapia meetodite abil.

Tervenemiseks, terve olemiseks ja immuunsuse tõstmiseks on tähtis hoida tasakaalus automaatne närvisüsteem ehk parasümpaatiline ja sümpaatiline närvisüsteem. Me ei pruugi ise tähelegi panna, et ei jäta endale taastumiseks ega jõuvarude kogumiseks piisavalt aega.

Tihti küsitakse minult teraapia käigus, kuidas hoida saavutatud tulemusi, et probleemid tagasi ei tuleks. Vastus on väga lihtne! 

- Tegele igapäevaselt oma füüsilise, vaimse ja emotsionaalse keha ning kvantvälja sünkroniseerimisega;

- Tee iga päev midagi, mis Sind inspireerib, sest see paneb Sinu biokeemia tööle keha toetaval  viisil;

- Muuda iga päev oma sissetallatud mustreid, et aju saaks puhkust ja et tekiksid uued neuronite ühendused. 

 

Oled väga-väga oodatud koos looma ja tervenema!