Toetusgrupid

Kas tervis = õnn?

Niikaua kuni inimene on terve ja tasakaalus, ta enamasti isegi ei  mõtle sellele, kas ja kuidas peaks oma tervist toetama. Oleme harjunud ka mõttega, et tervisehäirete korral saame end täielikult usaldada arstide hoolde. Mis tunne on aga siis, kui oled hädas, kuid arstide nõuannetest ei ole kasu? Kui on tegemist näiteks ärevushäiretega ja Sulle öeldakse, et pead oma probleemiga lihtsalt edasi elama? Või kui on tegemist autoimmuunsete seisunditega kaasnevate hädadega ja Sul palutakse vaid aegajalt kontrollis käia? Mina olen kogenud, et sel hetkel kui keha reageerib viisil, mis ei vasta otseselt ühelegi haiguskirjeldusele, et saaks diagnoosi panna ja ravi määrata, tekib tahes tahtmata paanika. Ei aita siin ükski lohutus, nõuanne, teadmine loetud raamatust ega kuuldud loengust. On tunne, et oled maailmas üksi ning keegi ei oska aidata.

Sellistel hetkedel on vaja võtta vastutus oma tervise eest. On vaja teadlikkust, et nii nagu iga inimene on erinev välimuselt, võivad erinevad olla ka tema sisemuses toimuvad protsessid. On vaja usku, et me saame neid protsesse ise juhtida läbi sisemise tasakaalu taastamise. Ja on vaja ka tuge, teadmist, et Sa tegelikult ei ole üksi!

Sel põhjusel korraldan toetusgruppe nii neile, kes on kimpus ärevushäiretega kui neile, kel on tarvis tuge oma autoimmuunse konditsiooni leevendamisel. Usun kindlalt, et mistahes tervenemiseks on vaja kolmainsust - nii vaimset, füüsilist kui emotsionaalset tasakaalu. Kui ühele neist tähelepanu ei pööra, on lahendus poolik. Sestap tegeleme toetusgruppides erinevate praktikatega, et tasakaal iga kolme kandi pealt taastada. Vaata täpsemat infot: AUTOIMMUUNSUSE TOETUSGRUPP ja JULGE OLLA SINA ISE TOETUSGRUPP

Reet

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: