TOITUMISHARJUMUSTE MUUTMISE TOETUSGRUPP

 

Toetusgrupp toimub esimesel poolaastal 7 korral: 27. sept, 11. okt, 25. okt, 8. nov, 22. nov, 6. dets ja 20. dets.

See on praktiline töötuba, kus valmistame iga kord lihtsaid tervislikke roogi, et see oskus kehamällu kinnistuks. Pakume välja erinevaid versioone, et toit sobiks vajadusel Sinu ravidieediga ja/või valitud toitumisviisiga. Jagame retsepte ja aitame neid kohandada Sulle sobivaks.  Retseptide valikul lähtume Meditsiinimeediumi nõuannetest ja tema lubatud toiduainete nimekirjast. Iga kord tuleb põhjalikumalt juttu ka mõnest kehale vajalikust toitainest ja sellest, millised sümptomid võivad viidata antud aine puudusele. Lisaks tutvustame lähemalt mõnd kodumaist ravimtaime ja räägime maitsetaimede tervistavatest omadustest.

Meie eesmärk on pakkuda toetust, et käsi ei väärataks harjumusest lihtsama vastupanu teed minema ja pakendatud toidu järele haarama, kui söögitegemisega on parasjagu kiire. Oleme palju kohanud nõutust, et mida siis üldse süüa, kui gluteeni ei tohi, kaseiini ei tohi, suhkrut ei tohi, ravidieediga näidustatud toiduaineid ei tohi ja veel individuaalsete talumatustega peaks kah arvestama. Lisastress ja abituse tunne on sellistes olukordades kerged tulema ja selle vältimine ning korralikult ree peale aitamine ongi meie taotlus. Õpime koos, kuidas pisut ette planeerida, nii et ensüümiderohked valikud oleksid alati käepärast.

Grupp sobib kõigile, kel on soov või vajadus oma toitumisharjumusi muuta lähtuvalt iseenda või oma lähedase tervislikust seisundist. Samuti on toetusgruppi väga oodatud kaaluprobleemidega inimesed ja kõik need, kes vajavad abi taimse, mitmekesise terviktoidu integreerimisel oma igapäevaellu. Jagame infot, vahetame kogemusi, kinnistame uusi oskusi ja toetame üksteist harjumuste muutmise teel. Koos saame hakkama!

Vaata ka Facebook´i gruppi "Tervendav toitumine - kroonilised haigused, autoimmuunsed seisundid"

 

I POOLAASTA KAVA

13.09
- Energiarikas taimne hommikusöök 
- Mis aitab kroonilise väsimuse puhul? 

27.09
- Vahepalad ja snäkid kaasa võtmiseks 
- Mälu, meeleolu ja keskendumine 

11.10
- Toorsupid
- Kahjustunud soolestik

25.10
- Soojad salatid
- Luustik ja liigesed

08.11
- Tervislikud magustoidud
- Endokriinsüsteem

22.11
- Tervendavad smuutid
- Immuunsus

06.12
- Proteiin ja kollageen taimsest toidust
- Nahk-juuksed-küüned

20.12
- Tervislik ja mitmekesine jõululaud
- Süda ja vereringe

 

HIND

20 EUR kord või 144 EUR kogu tsükkel ettemaksuga

REGISTREERIMINE

Kuna toidukoguste arvestamisel on inimeste arv äärmiselt oluline, palume oma tulekust kindlasti teatada vähemalt 24h enne ürituse toimumist, kirjutades aadressile: funzenstuudio@gmail.com ja tasudes osalustasu ülekandega OÜ Sisemine Tasakaal arvele:

Swedbank EE952200221060765931

 

Täname ja ootame põnevusega meie kohtumisi!

Reet ja Angelika