TOITUMISHARJUMUSTE MUUTMISE TOETUSGRUPP

 

Toetusgrupp koguneb 2 x kuus neljapäeviti kl 18.00

Toetusgrupis me usume, et toit on meie ravim ja mitmekesise terviktoidu söömine igapäevaselt aitab meil püsida tervena. Lähtume Anthony William´i ehk Meditsiinimeediumi nõuannetest ja tema lubatud toiduainete nimekirjast. Eesmärk on pakkuda teineteisele toetust, vahetada retsepte, kohandada neid vastavalt individuaalsele sobivusele. Iga kord tuleb põhjalikumalt juttu mõnest tervisehäirest, selle võimalikest põhjustest ning eneseabimeetoditest tervenemisel.

Toetusgrupp sai alguse meie klientide nõutusest, et mida siis üldse süüa, kui gluteeni ei tohi, kaseiini ei tohi, suhkrut ei tohi, ravidieediga näidustatud toiduaineid ei tohi ja veel individuaalsete talumatustega peaks kah arvestama. Lisastress ja abituse tunne on sellistes olukordades kerged tulema ja selle vältimine ning korralikult ree peale aitamine ongi meie taotlus. Eesmärk on pakkuda toetust, et käsi ei väärataks harjumusest lihtsama vastupanu teed minema ja pakendatud toidu järele haarama, kui söögitegemisega on parasjagu kiire. Õpime koos, kuidas pisut ette planeerida, nii et ensüümiderohked valikud oleksid alati käepärast ja meie toit ei sisaldaks kunstlikke lisaaineid.

 

 

 

 

Grupp sobib kõigile, kel on soov või vajadus oma toitumisharjumusi muuta lähtuvalt iseenda või oma lähedase tervislikust seisundist. Samuti on toetusgruppi väga oodatud kaaluprobleemidega inimesed ja kõik need, kes vajavad abi taimse, mitmekesise terviktoidu integreerimisel oma igapäevaellu. Jagame infot, vahetame kogemusi, kinnistame uusi oskusi ja toetame üksteist harjumuste muutmise teel. Koos saame hakkama!

Vaata ka Facebook´i gruppi "Tervendav toitumine - kroonilised haigused, autoimmuunsed seisundid"

HIND

Osaluspanus on 10 EUR kord

Hind sisaldab taimeteed ja tervislikke snäkke

REGISTREERIMINE

Palun teata oma soovist osaleda, kirjutades aadressile: funzenstuudio@gmail.com

 

Tänan ja ootan põnevusega meie kohtumisi!

Reet