TOITUMISNÕUSTAMINE

 
 
Fun & Zen Stuudios võtavad vastu kaks professionaalset toitumisnõustajat. Siit saavad toitumisnõu ja -abi kõik, kelle menüü kipub olema liiga ühekülgne, kelle söögiajad ei ole paigas ja harjumused vajavad muutmist. Klientideks võivad olla lapsed, noored, täiskasvanud, eakad, rasedad, üleminekueas naised, ainevahetushäiretega inimesed, taimetoitlased, toortoitlased, harrastussportlased, söömishäiretega inimesed  jne.
 
Erinevate krooniliste haiguste puhul on toitumise korrigeerimine äärmiselt oluline! Infot saab võimaluste kohta geneetilist või elustiilihaigust ennetada või selle kulgu leevendada arsti määratud ravi õige toitumisega toetades. Sellised haigused on näiteks diabeet, südame-veresoonkonnahaigused, kasvajad, luu- ja liigesehaigused (artriit), hormonaalsed häired (nt kilpnäärme ala- ja ületalitlus), seedeorganite haigused, tsöliaakia jm autoimmuunhaigused,  neeruhaigused, epilepsia jne. On oluline, et vajalikud teadmised jõuaksid inimesteni, keda need võivad aidata.

 

Menüüde koostamine

Erinevate ravidieetide kohta liigub palju infot nii internetis kui ajakirjades - mida uskuda ja usaldada, mis on just Sinu jaoks vajalik ja tervistumisele kaasa aitav? Õige vastus on see, et nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka individuaalseid eripärasid, millest peaks lähtuma. Iseenese tarkusest ja üldistest soovitustest suuremateks muudatusteks ei piisa. Lisaks võib toitumuslike harjumuste muutmine sageli tunduda kardinaalne ja raskesti teostatav, kui puudub piisav toetus.

Meie nõustajad aitavad individuaalse menüü koostada kõiki vajalikke aspekte arvesse võttes. See on ajamahukas töö, mille võid kerge südamega professionaalide kätte usaldada! Vähem tähtis ei ole pidev toetus ja võimalus vajadusel edasisi juhiseid küsida, kui esimesed muudatused paremuse poole on enesetundes toimunud.  Väldi lisastressi, abituse tunnet ja käega löömist ning tee oma elu lihtsamaks, pidades nõu meie toitumisnõustajaga!

 

 

 

 

ENE SPRIIT

Toitumisharjumused saame kaasa juba lapsepõlvest. Sageli me ei mõtle, kas toit, mida me sööme, on meile kasulik või kahjulik, vajalik või mitte. Sööme seda, mis meile meeldib. Harjumuste muutmine on aga väga raske. Koos on seda teha kergem.

Läbi isikliku kogemuse ja iseseisva õppimise koolitasin end toitumisnõustajaks A. Sootsi Tervisekoolis, mille lõpetasin 2014.a. Sellest alates olen nõustanud kliente seoses erinevate toitumisega seotud probleemidega: kaaluprobleemid, pidev väsimus, toidutalumatus, kõrge kolesteroolitase, soov üle minna taimetoidule jne. Koostöös firmaga Synlab pakun nõustamist vastavalt Cytolisa toidutalumatuse testi tulemustele ja viin läbi loenguid tervislikust toitumisest.

KONTAKT

Tel 566 04 322

E-post: ene@levistal.ee

 

RITA PROTTEN

Olen lõpetanud funktsionaalse toitumise nõustaja õppe  Annely Sootsi Tervisekoolis 2017. aastal ja hetkel jätkan õpinguid toitumisteraapia õppes. Eelnevalt olen lõpetanud TTÜ-s keemia teaduskonna toiduainete tehnoloogia erialal. Olen töötanud erinevates ettevõtetes toiduga seonduvatel ametikohtadel. Samuti olen täiendanud ennast mitmetel toitumisalastel koolitustel ja läbinud taimetarkuseid käsitleva  Herbaatika kursuse, et paremini tundma õppida tervislikku toitu taimemaailmas.

Nõustan meelsasti inimesi, kes vajavad abi tervisliku toitumise vallas, et muuta oma toidulaud veelgi tervislikumaks ja saada lahendusi oma terviseprobleemidele läbi toidu. Aitan analüüsida menüüsid, olen abiks seedevaevuste, südame- veresoonkonna probleemide, kõrge veresuhkrutaseme, nahaprobleemide, allergiate, toidutalumatuste, kaaluprobleemide puhul toiduvalikute ja elustiilimuutuste sisseviimisel.

Enamus terviseprobleeme saavad leevendust õigete toiduvalikutega!

 

KONTAKT

Tel: 51 86 186

ritaprotten@gmail.com