KALENDER

NB! Alates 10. septembrist toimuvad kõik tunnid ja trennid vastavalt tunniplaanile, va laste ja vanemate jooga, mis alustab 18. sept ja väetants, mis algab oktoobrist. Palun registreeruge: funzenstuudio@gmail.com

 

Reedel, 28. sept saab alguse meie kord kuus tasuta toimuv reisijuttude õhtu

Esimesel kohtumisel kutsub bioloog, loodusgiid ja reisijuht Triin Asi avastama päikselist ja põnevat Sri Lankat.

Sri Lanka on mitmekesise loodusega saar, kus paistab alati päike ja mille nimi tõlkes tähendab "õnnelik maa". Kohtumisel peame fotojahti elevantidele ja leopardidele Yala Rahvuspargis, uudistame kuidas merekilpkonnad munadest kooruvad ja milliseid haruldasi liike sealt leida võib, samuti räägime kultuurist UNESCO maailmapärandi näol. 

 

 

 

 

 

R 21. sept kl 19.30 Kosmiline helirännak gongidel ja kristallkaussidel "Tasakaal"

Saabuva sügisese pööripäeva eel kutsun Sind lõõgastavale ja stressi maandavale kosmiliste helide rännakule, et ühendust saada oma sisemise tasakaalu- ning rahuseisundiga.
Helide rännakul kõlavad mitmed harmoonilise võnkega muusikainstrumendid nagu gongid, kristallhelikausid, tuulekellad jm.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
PLANETAARSED GONGID on häälestatud meie päikesesüsteemis asuvate planeetide helidele. Nii nagu taevakehad on ka gongid omavahel harmooniliselt kooskõlas ning loovad ühtse resonantsi, viies meid tagasi oma loomupärasesse looduslähedasse seisundisse.
Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia ja Armastuse vibratsioon.

Helisid võib kuulata istudes, kuid hoopis teise kogemuse saad, kui võtad kaasa mõnusa pleedi ja nt padja ning lubad endal kogeda neid tervendavaid helivõnkeid täielikult lõdvestunud keha ja meele seisundis.
Koha peal on lamamiseks olemas vajalikud joogamatid.

Toimumise koht: Fun and Zen Stuudio, Vabaduse pst 128, Tallinn, Jannseni kaubamaja 2.korrus.
Toimumise aeg: 19.30-21.00, uksed avame kell 19.15
Osalustasu: 15 euri, kaaslasega tulles 12euri

Oled südamest oodatud ♥


Tiina