SÜNDMUSED

TOITUMISHARJUMUSTE MUUTMISE TOETUSGRUPP

Toimub 2 korda kuus neljapäeviti kl 18.00 Zen ruumis.

15.nov käsitleme Anthony William´i toidulisandite protokolle, millele järgneb arutelu ja kogemuste vahetamine

Toetusgrupis me usume, et toit on meie ravim ja mitmekesise terviktoidu söömine igapäevaselt aitab meil püsida tervena. Lähtume Anthony William´i ehk Meditsiinimeediumi nõuannetest ja tema lubatud toiduainete nimekirjast. Eesmärk on pakkuda teineteisele toetust, vahetada retsepte, kohandada neid vastavalt individuaalsele sobivusele. Iga kord tuleb põhjalikumalt juttu mõnest tervisehäirest, selle võimalikest põhjustest ning eneseabimeetoditest tervenemisel.

Osaluspanus on 10 EUR / kord. Hind sisaldab taimeteed ja suupisteid.

Palun teata oma tulekust aadressil funzenstuudio@gmail.com

Oled väga oodatud!

Reet Henn

Loe lähemalt SIIT

 

 

 

 

Toimunud: "Meisterda unenäopüüdja vastavalt indiaanlaste põlistarkustele". Saab tellida üritustele!

Kutsun Sind meisterdama oma kõige kallimatele või iseendale ühte kaunist ja müstilist indiaani unenäopüüdjat.

Töötoas saate kuulda erinevaid legende ja tarkusi unenäopüüdja kohta. Räägin ka sellest, kuidas toimida, et see kaunis meisterdus ikka töötaks nii nagu vaja.

Oma indiaanitarkused olen kogunud väga palju aastaid indiaanilaagris põlisameeriklaste käest õppides. Viimastel aastatel laagris on indiaanlased usaldanud mind seda töötuba ise läbi viima ning nüüd tahan neid õpetusi just siin, väikeses ringis Teile edasi anda. Veedame mõned tunnid indiaanimaailmas!

Kui Sul on soov kasutada oma pärleid ja sulgi, siis võid need kindlasti kaasa võtta. Veel soovitan kaasa võtta hea tuju ja rahuliku meele. Ülejäänud vajalik on kohapeal olemas.

Osaluspanus on 20 EUR, sama pere laps 15 EUR
Kohtade arv on piiratud.

Töötoa toimumise ajal on kohapeal eksklusiivselt võimalik soetada ka Siiri Nõiaköögi loodustooteid!


               _______________________________________________________________

 

R 23. NOV kl 19.00 Kosmiline helirännak gongidel ja kristallkaussidel

Helide rännakul kõlavad mitmed harmoonilise võnkega muusikainstrumendid nagu gongid, kristallhelikausid, tuulekellad jm.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.
PLANETAARSED GONGID on häälestatud meie päikesesüsteemis asuvate planeetide helidele. Nii nagu taevakehad on ka gongid omavahel harmooniliselt kooskõlas ning loovad ühtse resonantsi, viies meid tagasi oma loomupärasesse looduslähedasse seisundisse.
Kõik pärineb helist. Heli on loomise esmaenergia ja Armastuse vibratsioon.

Helisid võib kuulata istudes, kuid hoopis teise kogemuse saad, kui võtad kaasa mõnusa pleedi ja nt padja ning lubad endal kogeda neid tervendavaid helivõnkeid täielikult lõdvestunud keha ja meele seisundis.
Koha peal on lamamiseks olemas vajalikud joogamatid.

Osaluspanus: 15 euri, kaaslasega tulles 12euri

Palun teata oma tulekust aadressil funzenstuudio@gmail.com

Oled südamest oodatud ♥


Tiina Karjatse