INDIAANI UNENÄOPÜÜDJA VÕI KAITSEKILP

Telli oma seltskonnale töötuba, kus igaüks saab valmistada iseendale või oma kõige kallimale  ühe kauni ja müstilise indiaani unenäopüüdja või kaitsekilbi!

Töötoas saate kuulda põnevaid indiaani legende ja tarkusi. Juhendaja Siiri räägib ka sellest, kuidas toimida, et kaunitesse meisterdustesse kätketud vägi töötaks nii nagu vaja.

JUHENDAJAST

Siiri Kuusmann on indiaani välimusega kaunitar, kel on tõeliselt mitmekülgsed hobid ja elu nii põnev, et sellest saaks kindlasti huvitava raamatu. Oma indiaanitarkused on Siiri kogunud väga palju aastaid indiaanilaagris põlisameeriklaste käest õppides. Viimastel aastatel laagris on indiaanlased usaldanud teda iseseisvalt töötube läbi viima ning nüüd soovib ta neid õpetusi väikeses ringis huvitatutele edasi anda.

Siiri on tuntud ka looduslike tervisetoodete valmistajana. Tegemist on väekate maarohtudest keedetud salvide, kreemide ja palsamitega. Soovi korral saab töötoa toimumise ajal eksklusiivselt  Siiri Nõiaköögi loodustooteid soetada! Vaata lähemalt siit: Siiri Kodune Nõiaköök


HIND

Töötoa hind on 20 EUR/in

BRONEERIMINE

Lähem info ja broneerimine aadressil funzenstuudio@gmail.com