Peagi toimumas

15. ja 16. augustil on võimalik osaleda kahes väga tõhusas õpitoas, mida juhendab Rootsis elav ja tegutsev eestlanna, pikaajalise kogemusega joogaõpetaja Kairi Ilison.

SÜDAME ERI

NB! Mõlemal päeval vahemikus kell 10-16 on võimalik teha tervisetesti soodushinnaga 5 EUR. Pühendame igale testitavale 15 min ning keskendume südame ja vererõhuga seotud näitudele.

Lisaks pakume igale testitavale võimalust registreeruda soodushinnaga 30 EUR lisakonsultatsiooni, kus seletame lahti kogu testi tulemused ning teeme lisaks ka pulsidiagnostika Heart Quest programmiga.

Pane end kirja: tel 51 88 550 või funzenstuudio@gmail.com

 

ALATES JUULIST

Doula ja imetamisnõustaja Kerttu-Kaisa Kiviselg ning pere- ja sünnitoetaja, imetamisnõustaja ning rasedate ja emade-beebide treener Triinu Spriit ootavad teisipäeva õhtuti beebiootel emasid naisteringi, et rääkida emadusest, rasedusest ja sünnitusest. Kahe tunni jooksul tegeletakse nii uute teadmiste omandamisega kui ka emotsionaalse ja füüsilise sünnituseks ja emaduseks valmistumisega. Tunnid toimuvad 8-nädalase tsüklina, kus igal teisipäeval keskendutakse ühele teemale, vahepeal võimeldakse, tehakse joogaharjutusi ning tund lõpeb meditatsiooni ja/või lõdvestusharjutustega. LOE VEEL

ALATES AUGUSTIST

Eripedagoog õpetaja Jaanika Peeba lõdvestusoskuste õpitoad lastele koos vanematega. Eelkooliealiste grupp ja 7-12 aastaste grupp. LOE VEEL

ALATES SEPTEMBRIST

Neljapäeviti kell 11.30 - 12.30 seljatreening. Juhendajaks tuntud ja väga suure kogemusega Anne Tipner-Torn. Aegajalt korraldab Anne ka seljaseminare ning õpetab end tervendama Hiina traditsioonilise meditsiini käeteraapia punktide mõjutamise abil. Anne õppis käeteraapiat Hiinas otse spetsialistidelt.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: