VÄETANTS

TUND TOIMUB KORD KUUS TEISIPÄEVITI KL 11.00. OKTOOBRIS 23. OKT

Väetants on võimalus iseennast kogeda. Kogeda end liikumises erinevate muusikarütmide haardes, teiste inimeste seas.  Laseme oma kehal viia end rännakule ... täpselt sinna, kuhu tee parasjagu viib. Ilus on olla ja lasta end muusikal kanda!  Keha otsib ja leiab ligipääsu vastavatele sagedustele, mida ta nii väga soovib ning mida heli talle meelde tuletab. Kingi endale võimalus helil mängida oma kehas ning ava end Armastuse sagedusele. Iga päev on erinev, iga päevaaeg on erinev, iga inimene on erinev. Milline mina olen täna õhtul? Milline hommikul? Milline päikeseloojangul?  Mida ütlevad mulle need inimesed, kes minuga koos sõnatult selles ruumis liiguvad ja tantsivad? Mida see räägib minust, mida see räägib meist?

Üks kogemus annab rohkem kui sada sõna. Tule, unusta hetkeks kõik muu ja päästa valla oma sisemine tantsija :) Eelnev tantsukogemus täiesti ebavajalik! Mõtted ja argipäev jäta viivuks välja ootama!

Tants kestab umbes tunni. Tantsitakse paljajalu või sokkis. Selga liikumist võimaldav kergem või kihiline riietus. Kaasa vesi!

NB! Meil on olemas väetantsude peopakett - telli ja kingi endale unustamatu hulk ehedaid emotsioone!