VÄEPRAKTIKA

TEISIPÄEVA ÕHTUTI KL 18 - 19.30 JÄRGMISTEL KUUPÄEVADEL:

24.09; 01.10; 12.11; 26.11; 10.12

 

Väepraktika on regulaarne harjutustund, kus on võimalus süvendatult praktiseerida juhendatud visualiseerimist, esivanemate tervendust, energiapunkte stimuleerivaid, vagaalnärvisüsteemi rahustavaid ja diafragmat treenivaid harjutusi. Praktika sobib ideaalselt enesearenguks ja -täienduseks ning aitab terveneda erinevatest probleemidest. Muuhulgas on osalemine väga soovituslik kursusel "Leia oma vägi" osalejatele. Eesmärk on võtta vastutus oma elu ja tervise eest enda kätte ning teadlikult ümberprogrammeerida oma DNA nii, et vabaneksime negatiivsetest geneetilistest ja keskkondlikest eeldustest tasakaalutuste, energeetiliste blokeeringute ja haiguste tekkeks.

Väepraktika vabastab stressoritest ja pingetest, tasakaalustab vagaalnärvisüsteemi ja seeläbi kõiki organsüsteeme. Käivitub toksiinide vabastamine, saavutatakse südame ja ajukeskuse koherentsus, tõuseb rakkude energiatase.

Õhtu lõpetab ühine teejoomine, jagamine, rahunemine.

 

Probleemid, mille puhul aitab väepraktika:

 - Mistahes haiguste juurpõhjuste elimineerimine
- Uneprobleemid

- Käitumisprobleemid

- Suhteprobleemid

- Madal enesehinnang

- Sõltuvused

- Stress, mure, jõuetus ja energia langus

- Valu

- Ärevushäired, sh sotsiaalsed ärevushäired

- Foobiad

- Rahaprobleemid, ebaõnnestumised

- Korduvad juhtumid, käitumismaneerid, ebaõnnestumised suguvõsas

Oled teretulnud ka 6-osalisele kursusele "Leia oma vägi", mis annab süsteemse mõistmise selle kohta, miks ja kuidas me väepraktikaid teeme 

 LOE SIIT 

 

 HIND

 Osaluspanus on 10 EUR/kord

 REGISTREERUMINE

 Palun anna oma tulekust märku aadressil funzenstuudio@gmail.com

 

 Oled soojalt oodatud!

 

Reet

 

 

 

 

 

 

 

 

JUHENDAJAST

Olen epigeneetilise tervendussüsteemi väljatöötaja, kursuse "Leia oma vägi" ja väepraktikate juhendaja. Tegelen siira entusiasmi ja huviga kõige sellega, mis on mind ennast parimal moel toetanud ja kasvatanud.

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat, osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Õpin suguvõsaliinide tervendamist (ancestral healing) psühholoogiadoktor Daniel Foor´i käe all ja epigeneetikat kliinilise meditsiiniprofessori Dr. Kenneth R. Pelletier´i mentorkursusel.

Lisaks kursuste ja praktikumide korraldamisele võtan kliente vastu ka eraviisiliselt, koostades individuaalse tervenemisprogrammi ja kontrollides protsessi kulgu korduvate tervisetestide abil. Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Läbi inimsilmade on võimatu näha ja mõista, et kõik on tegelikult energia ja vibreerib meie ümber lakkamatult. Oleme seotud kõige ja kõigiga, oleme osa täiuslikust maatriksist!

Väepraktika on kogum erinevaid energiatöö võtteid, mille käigus vabanev energia on eriti väekas ja tervendav. Rakkude võnkumine ühises taktis ja üksolemise tunne kogu maailma kõrgelt vibreeriva energiaga on vägi, mille järele tasub tulla! 

Oled soojalt oodatud!

Reet