ZUMBA PIDU

Zumba pidu viib läbi võistlustantsuga tuntuks saanud, koos Koit Toomega saate "Tantsud tähtedega" võitnud Kerttu Tänav. Täna on Kerttu pilatese ja zumba treener. Tema zumbapeod sobivad suurepäraselt sünnipäeva- ja muudele pidudele, kus vaja "rahvast käima tõmmata" :)

NB! Zumbapidu saab kohandada sobivaks väga erinevatele vanusegruppidele: päris pisikestele, eelteismelistele, teismelistele, noortele, suurtele, vanadele! Julgustame vanemaid pidutsema koos oma lastega, vanavanemaid koos lastelastega!

Otse loomulikult sobib zumbapidu väiksemate töökollektiivide piduliku sündmuse tähistamiseks, tüdrukuteõhtuks jne. Kes siis pidutsemiseks põhjust ei leia, põhjuse leiab alati :)

MIS ON ZUMBA?

Zumba on justkui lõbus ja energiline tantsupidu, kus tutvume erinevate rütmidega hip-hopist ja reggaetonist cumbia, salsa, soca, bachata, chachacha, samba ja paljude teisteni. Zumba programm on mõeldud kõigile, hoolimata vanusest, soost, east ning füüsilisest ettevalmistusest ja see ei nõua eelnevat tantsuoskust ega -kogemust. Zumbat kutsutakse sageli ka varjatud treeninguks, sest tantsides möödub aeg nii lõbusalt ja märkamatult, et me ei tunnegi, kuidas salamisi arendame koordinatsiooni, vastupidavust, painduvust, tasakaalu ja rütmitunnetust ning põletame kaloreid. Tund sisendab alati positiivset energiat ja eneseteostusest ning pingutusest tulenevat uhkustunnet. Zumba-teemalist pidu on võimalik tellida nii intensiivsema treeninguna kui ka lihtsalt lõbusa ja kerge vahepalana ja see sobib unustamatuks meelelahutuseks nii täiskasvanutele (sh meestele ja eakatele) kui ka lastele.

TÖÖTUBA

Zumba paketi juurde sobib hästi T-SÄRKIDE DISAINIMISE TÖÖTUBA.

NB! Palu igal oma külalisel võtta kaasa vana väikseks jäänud T-särk, mida tohib lõigata. Me teeme sellest ühe ägeda zumbasärgi :)

Kaunistame uue ilme saanud särgid pimedas helendavate värvidega ja teeme peo lõpetuseks ühe vägeva Glow-in-the-dark Disko!

See on üks tempokas pidu, kus jääb piisavalt aega ka tordi söömiseks :)

  PAKETT 1

  - Zumba workshop

  - T-särkide tuunimise töötuba 

  - Näo- ja käemaalingud pimedas helendavate värvidega

 - UV disko

 Pidu kestab 3 tundi - HIND 199 EUR

 PAKETT 2

   - Zumba workshop

   - Näo- ja käemaalingud pimedas helendavate värvidega

   - UV disko

 Pidu kestab 2 tundi - hind 165 EUR

 Pidu kestab 3 tundi - hind 185 EUR

 KÕIK HINNAD SISALDAVAD JÄRGMIST

 - Kogu stuudio kasutamine

 - Glow värvid kehamaalinguteks, UV valgus

 - Temaatilise playlisti kasutamine

 - Tee, kohv, vesi

  - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

 - Koristamine

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

  - Dekoratsioonid ruumi kaunistamiseks, tordiküünlad, aksessuaarid pildistamiseks

 - Filmi või muusikavideote vaatamine suurel ekraanil

  - Seltskonnamängud või viktoriin kasutades mobiiliäppe

 - Fotograaf 35 EUR/h

  •   KEHAMAALINGUD tuntud kunstnikult, Mirjel Reitsnikult 35 EUR/h Saad oma peost topeltägeda mälestuse!

 

BRONEERIMINE

  •  Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
  •  Peo kestvus 2 või 3 tundi sisaldab ettevalmistuse ja lahkumise aega. Vabade aegade olemasolul on võimalik pidu pidada ka pikemalt. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

  Broneerimiseks täitke lehekülje lõpus olev vorm, helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

Broneeringu kinnitamiseks palume tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT

  FIRMA REKVISIIDID

  Sisemine Tasakaal OÜ
  EE952200221060765931 (Swedbank)
  Registrikood: 12743019

Maksekorralduse selgituses palume märkida sünnipäevalapse nime või sündmuse nimetuse ning peo toimumise kuupäeva ja kellaaja.