ZUMBA PIDU

Zumba peo viib läbi võistlustantsuga tuntuks saanud, koos Koit Toomega saate "Tantsud tähtedega" võitnud Kerttu Tänav. Täna on Kerttu pilatese ja zumba treener. Tema zumbapeod sobivad suurepäraselt sünnipäeva- ja muudele pidudele, kus vaja "rahvast käima tõmmata" :)

NB! Zumbapidu saab kohandada sobivaks väga erinevatele vanusegruppidele. Julgustame vanemaid pidutsema koos oma lastega, vanavanemaid koos lastelastega!

Otse loomulikult sobib zumbapidu väiksemate töökollektiivide piduliku sündmuse tähistamiseks, tüdrukuteõhtuks jne. Kes siis pidutsemiseks põhjust ei leia, põhjuse leiab alati :)

MIS ON ZUMBA?

Zumba on justkui lõbus ja energiline tantsupidu, kus tutvume erinevate rütmidega hip-hopist ja reggaetonist cumbia, salsa, soca, bachata, chachacha, samba ja paljude teisteni. Zumba programm on mõeldud kõigile, hoolimata vanusest, soost, east ning füüsilisest ettevalmistusest ja see ei nõua eelnevat tantsuoskust ega -kogemust. Zumbat kutsutakse sageli ka varjatud treeninguks, sest tantsides möödub aeg nii lõbusalt ja märkamatult, et me ei tunnegi, kuidas salamisi arendame koordinatsiooni, vastupidavust, painduvust, tasakaalu ja rütmitunnetust ning põletame kaloreid. Tund sisendab alati positiivset energiat ja eneseteostusest ning pingutusest tulenevat uhkustunnet. Zumba-teemalist pidu on võimalik tellida nii intensiivsema treeninguna kui ka lihtsalt lõbusa ja kerge vahepalana ja see sobib unustamatuks meelelahutuseks nii täiskasvanutele (sh meestele ja eakatele) kui ka lastele.

HIND

190 EUR

 HINNAS SISALDUB

  - Kogu stuudio kasutamine 3 tundi

 -  Zumba workshop

 Glow värvid kehamaalinguteks, UV valgus

  - Playlisti kasutamine

  - Tee, kohv, vesi

   - Nõude kasutamine: kausid, vaagnad, alused, suured lusikad, nuga, tordilabidas, tee- ja kohvitassid (ühekordselt kasutatavad nõud palume endal kaasa võtta).

  - Koristamine

 

 SOOVI KORRAL LISATASU EEST

  - Fotograaf 35 EUR/h

 - Näo- ja kehamaalingud 35 eur/h

 - Dekoratsioonide komplekt 25 eur

 Komplekt sisaldab käsitsi valmistatud dekoore: nimebänner, 5 suuremat ja  20 väiksemat temaatilist lauakaunistust.

 

BRONEERIMINE

 Palun broneeri aegsasti, et jõuaksime soovitud toimumisaja treeneriga kooskõlastada.

  •  Oma toitude-jookide kaasa võtmine on lubatud.
  •  Vabade aegade olemasolul on võimalik peo kestvusaega pikendada. Iga lisatunni hind on 20 EUR.

Broneerimiseks helistage tel 51 88 550 või kirjutage: funzenstuudio@gmail.com

 

Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda tagastamatu ettemaks 50 euri. Ülejäänud summa saab soovi korral tasuda sularahas kohapeal. Ettemaks tuleb teha 2 päeva jooksul peale stuudio broneerimist. Juhul kui soovitakse broneering tühistada, siis ettemaksu ei tagastata, vaid pakume võimalust 1 aasta jooksul valida uus kuupäev. Loe lähemalt SIIT