PEOPAKETID

Korralda meil oma tähtpäev! Meie stuudio sobib aktiivse tegevusega sünnipäevade, koosviibimiste, väiksemate firmapidude, tüdrukuteõhtute jms korraldamiseks.

FUN saal on 60m2 ja ZEN ruum 23m2.

Zen ruumi saab katta peolaua - vaata meie cateringimenüüsid SIIT

Taimeteed, kohvi ja vett pakume alati tasuta!

Fun saalis saab korraldada nt tantsu- või keha-meele treeningu õpitube, kutsuda esinema mõni põnev lektor, laulja, näitleja jt.

Meie asukoht on kergesti leitav ja väga keskne. Hoone kõrval on avar parkla, kus saab parkida tasuta. Samal ajal asume Nõmme

kauni looduse rüpes - kiviviske kaugusel asub Jannseni metsapark, jalutuskäigu kaugusel Pääsküla raba matkarada ja vaatetorn, Glehni park, Harku mets, Hiiu ja Ilmarise terviserajad, Nõmme Seikluspark. Kombineeri oma üritus aktiivse tegevusega looduses!

 

Meie kodune ja armas stuudio on alati ootel, et saaksid siin tähistada mõnd enda jaoks olulist päeva. Rendi lihtsalt ruumid või vali meelepärane peopakett. Kõiki meie aktiivset tegevust sisaldavaid teemapidusid saab kohandada sobivaks erinevatele vanusegruppidele, nii lastele kui täiskasvanutele! Pidage pidu koos oma lastega!

 Võid kaasa tuua oma toidud ja joogid, kuid oleme kokku pannud ka meie kontseptsiooniga sobivad cateringi menüüd. See tähendab seda, et sobiva valiku leiab kindlasti nii paleo, vegan kui toortoidu gurmaan. Mõelnud oleme ka neile külalistele, kel tuleb vältida kokkupuuteid erinevate allergeenidega. Menüüde koostamist nõustas funktsionaalse toitumise nõustaja, tulevane toitumisterapeut, Rita Protten.

Oleme tervislikku eluviisi propageeriv elustiilistuudio ja peame oluliseks oma külaliste igakülgset heaolu. Meie soov on, et aktiivselt sisustatud, hoogsa ja arendava tegevusega peod ning saadud emotsioonid jääksid osalejatele veel kauaks meelde! Vali sobiv pakett:

 

NB! KÕIK PAKETID KUNI SUVE LÕPUNI MIINUS 50 EUR!

 OMA PIDU

 AAFRIKA  TANTSU PIDU

 HIP-HOPI PIDU

 ZUMBA PIDU

 TÄPIMANDALA PIDU

 VÄETANTSU PIDU

 BRONEERIMINE

 

     
 Foto: reisijutud.com  Foto: pulmapäev.ee  Foto: sportkeskus.ee