Siret Heinra - Refleksoloog / terapeut

SIRET HEINRA

Tel 5650 3663

siret.heinra@gmail.com

Vastuvõtt aadressil Pärnu mnt 160

II korrus, kabinet 203B

     

 

Olen lõpetanud aastal 2015 Krautmani Massaaži- ja Loodusteraapia koolis refleksoloogia eriala.

Kuna mulle on alati meeldinud uusi vaatenurki avastada, siis olen aastate jooksul läbinud mitmeid erinevaid koolitusi, kursuseid ja seminare. Kõik, mis avardab maailmapilti ja on seotud tervise ning tervendamisega, on mind alati huvitanud. On siis selleks olnud Silva meetod, kvanthäälestus, Reiki, Access Counciousness, homöopaatia, erinevad toitumisalased koolitused (toortoitumine jne.), rasedate refleksoloogia, beebide massaaž, Gua Sha teraapia, hiina meditsiini alused jne.

Nagu igast pusletükist saab ükskord pilt, nii saab ka igast infokillust kunagi täiuslik kogemuste pagas. Olen oma tegemistes lähtunud põhimõttest – tee seda, mida armastad ja armasta seda, mida teed.

Võib öelda, et olen inimene, kes on pidevalt püüdlemas täiuslikkuse poole. Olgu selleks siis teiste aitamine või enda ja lähedaste eest hoolitsemine.

Kaheaastane refleksoloogia õping andis mulle teadmised inimese anatoomiast, füsioloogiast ja patoloogiast. Selle käigus sain kinnitust, kui imeline on inimese keha – vaimu ja hinge tempel – ning milline suurepärane võime on meie kehal ise terveneda läbi refleksoloogilise stimulatsiooni.  

Peale refleksoteraapia jäid minu lemmikuteks veel Tai jala- ja käemassaaž ning India peamassaaž Champy. Läbi erinevate õpingute on jäänud minu elu lahutamatuks osaks ka Reiki ehk Universaalse Eluenergia vahendamine. 2012. aastal läbisin esimesed 2 astet Usui Loomuliku Tervendamise Meetodi kursusel Reiki Meister/õpetaja Kreet Rosina käe all. Kreet Rosin-Pindmaa koos Mai-Agate Väljatagaga on olnud pikki aastaid mulle inspireerivateks õpetajateks, tänu kellele on saanud mulle selgemaks meie mõtete, tunnete ja emotsioonide seos meie keha ja haigustega.

Igapäevaselt on vaja kanda hoolt mitte ainult oma keha puhtuse vaid ka hingelise ja mõttelise puhtuse eest. Suureks abiks sellel teekonnal on mulle Kuninglik Radza-Buddhi jooga, mida hetkel õpin ja praktiseerin. Selle võimsa energeetilise joogaga tegelevad nii Dalai Laama, Sai Baba, kui teised idamaade pühakud ning eesmärgiks on hingelise arengu täiustamine.

Soovin Sulle pakkuda:

  • Refleksoloogilist teraapiat (põhiliselt jalalabal);
  • Lõõgastavat Tai jalamassaaži;
  • Lõõgastavat Tai käemassaaži;
  • Lõõgastavat India peamassaaži Champy`t.