Tervisenõustamine ja terviseanalüüs

1. Terviseanalüüs

Pulsidiagnostika põhimõttel tervisetest Heart Quest analüüsib südamerütmi varieeruvusest lähtuvaid andmeid autonoomse närvisüsteemi jm organismi regulatoorsete süsteemide kohta. Kvantmagnet-bioresonantsseade saab organite ja organsüsteemide kohta infot keha elektromagnetilise kommunikatsiooni signaalide kaudu.

Tule ja saa oma tasakaalutustest teada juba enne füüsiliste sümptomite avaldumist, uuri välja kehva enesetunde põhjused, testi Sulle määratud ravi või teraapia efektiivsust või veendu selles, et Sinuga on kõik korras!

 

Autonoomse närvisüsteemi  testimine on oluline, sest see kontrollib 90% kogu keha talitlusest. Nii saab teada võimalikest sisemistest tasakaalutustest juba enne füüsiliste haigussümptomite avaldumist. Näeme hormonaalseid, neurohormonaalseid ja   kesknärvisüsteemi indikaatoreid. Selgub ainevahetuse efektiivsus ja südametööga seotud mineraalide tasakaal. Olulist teavet annab energia liikumine meridiaanides ning tasakaalutused baasenergiates. Saad teada, kas ja mil määral esineb Sinu organismis jääkainete tekitatavat toksilisust ja põletikulist seisundit ning kui suure löögi all on immuunsüsteem. Heart Quest toob päevavalgele tegeliku tõe stressitaseme ja psühhoemotsionaalse seisundi kohta - kas tegemist võib olla adrenaalse kurnatusega? Biorütmide analüüs näitab, kui vanana tunneb ennast Sinu keha - kas organismi talitlevad mehhanismid on tasakaalus või vajad taastumist, teraapiat, toitumise / elustiili muutmist või hoopis suunamist arsti või mõne teise spetsialisti juurde.

Heart Quest programm koostab ka vastavalt Sinu individuaalsele südamerütmile tervendava toimega hingamisharjutuse, mida soovitatakse vagaalnärvi ja seeläbi kõikide regulatoorsete süsteemide tasakaalustamiseks regulaarselt praktiseerida.

 
Kvantmagnet-bioresonantstest hõlmab andmeid järgmiste organite, organsüsteemide ja regulatoorsete süsteemide kohta:

  Kardiovaskulaarne ja ajuveresoonkonna seisund
  Arterite pulsisagedus
  Aju ja närvisüsteem
  Kilpnääre
  Soolestiku funktsioon
  Maksafunktsioon
  Sapipõie funktsioon
  Kõhunäärme funktsioon
  Jämesoole funktsioon
  Neerufunktsioon
  Kopsufunktsioon
  Luude ja liigeste seisund, luude mineraalne tihedus
  Naissuguorganid, menstruaaltsükkel ja rinnad naistel
  Eesnääre meestel
  Nahk
  Silmad
  Endokriinsüsteem
  Immuunsüsteem
  Energiakanalid ehk meridiaanid

Lisaks näeme veresuhkru, kolesterooli ja verelipiidide näite ning rasvumise indeksit. Saad teada, kas Sinu organism vaevleb allergeenide, toksiinide ja raskmetallide ikke all ning mis on jälgmineraalide, vitamiinide, aminohapete, koensüümide ja kollageeni tase.

2. Tervisenõustamine

Saadud andmete põhjal räägime lahti seosed Sinu elus toimuvaga ja Sinu elustiiliga, mis puudutab toitumist, füüsilist koormust ja emotsionaalset heaolu. Jagan toitumisalaseid nõuandeid, vajadusel nõustan vastavalt oma  isiklikule kogemusele toidutalumatuse ja autoimmuunseisundiga.
 


Aspektid, mille käsitlemist pean tervenemisel oluliseks, on:

1. Mikrofloora korrashoid. Meie soolestiku mikrofloora määrab suure osa meie immuunsusest. Immuunsüsteemist räägitakse tavaliselt kui kaitsesüsteemist viiruste ja halbade bakterite vastu, kuid immuunsüsteem kaitseb ka muude haigustekitajate eest nagu seened, parasiidid,  surnud rakkude osised, kasvajarakud ning hoiab ära haigustekitajatest tingitud koekahjustusi, talitlushäireid ja haigusi.

2. Toidutalumatuse elimineerimine. Toidutalumatuse korral suureneb soole läbilaskvus ning vereringesse satub seedumata toidust pärit toksiine ja allergeene, sh bakterid, seened, parasiidid ja nende tekitatavad jääkained, millega immuunsüsteem ei tule toime. Kuna organism on üks tervik, ei pruugi tagajärjed piirduda kõhuhädadega, vaid sümptomeid võib esineda nö seinast seina, neuroloogilistest probleemidest hormonaalsete häirete ja autoimmuunse seisundi tekkeni. Siin on mul palju rääkida ka isiklikust kogemusest ja võitudest tervisehäirete üle. Toidutalumatus on etapp, mil keha annab märku haiguseelsest seisundist ja sellega tuleb kindlasti tegeleda, et kroonilisi seisundeid ennetada.

3. Keskkonnatoksiinide tekitatava stressi vähendamine. Tänapäeva toksiline keskkond on suures osas paratamatus ja elu loomulik osa. Siiski saame oma organismi tasakaalustamiseks toksilisi mõjureid elustiili ja valikutega minimeerida. Lisaks õhusaastele mõjutab meid olulisel määral elektromagnetkiirgus, kodukeemia, pesemisvahendid, kosmeetika, pestitsiidid, herbitsiidid, fungitsiidid, väetised, toitainetevaene, rafineeritud ning rohkelt kunstlikke lisaaineid sisaldav toit, sünteetilised ravimid ja toidulisandid, mürgised inimsuhted jne. Kunstripsmed, kunstküüned, kunstrinnad, tätoveeringud, juuksevärvid jm ilunormatiivid annavad oma panuse toksilisse koormusesse. Kuna nimekiri on pikk, on selge, et keha vajab kompensatsioonimehhanismide käivitamiseks vitamiinide ja mineraalide abi.

4. Ajutervise toetamine. Seedesüsteem mõjutab aju tervist - näiteks 95% serotoniini ehk õnnehormooni retseptoritest asub soolestikus. Kui pole piisavalt serotoniini, võivad tekkida ärevushäired, depressioon, unetus jne ning tavaliselt kaasnevad niisuguste häirete puhul ka seedehäired ja vastupidi - kui on seedehäired, võib arvata, et pole piisavalt serotoniini. See pole aga ainuke neurotransmittor, neid on palju ning aju ja soolestiku vahel toimub pidev infovahetus. Ega asjata ei nimetata soolestikku meie teiseks ajuks.

5. Maksa funktsioonide toetus ja vajadusel detoksifikatsioon. Maks kui seedesüsteemi osa abistab seedimisel, filtreerib verd, kontrollib veresuhkrut, reguleerib rasvade ladustamist ja vere hüübimist, toodab sappi, mis aitab elimineerida jääkaineid ja imendada rasvu, reguleerib vere hüübimist, toodab hormoone, kolesterooli, ladustab osasid vitamiine, mineraale, toodab immuunfaktoreid, metaboliseerib toksiine jne jne.

6. Psühhoemotsionaalsete seisundite tasakaalustamine, neutraliseerides energiakanaleid ummistavaid emotsionaalseid blokeeringuid. Palju räägitakse sellest, kuidas meid mõjutab geneetika ja et teatud faktorite kokkulangemisel võime põdeda geneetilisi haigusi. Vähem on teada samavõrra teaduslik fakt, et võime pärida ka epigeneetilisi eeldusi krooniliste haiguste väljakujunemiseks. See tähendab, et negatiivne informatsioon kehaväljas on samuti pärilik ja keha jaoks oluline stressiallikas.

Psühhoemotsionaalse seisundi tasakaalustamise võimalusest

LOE LÄHEMALT SIIT

NB! Enne testimisele tulekut:
1. Väldi kofeiini tarbimist ja suitsetamist vähemalt 2 tundi enne testi
2. Ära söö tund aega enne testi
3. Hoidu treeningust tunni jooksul enne testimist

Soovituslik on juua piisavalt puhast vett!

Korduvate testide abil saad kontrollida mistahes Sulle määratud ravi või teraapia, toidulisandite või elustiilimuutuse efektiivsust.

 

 HIND

Nõustamine koos Heart Quest tervisetestiga kuni 1h15min 35 EUR

Nõustamine koos Heart Quest testi ja kvant-magnet-bioresonantstestiga kuni 2 tundi 50 EUR

Teenus sisaldab:

  •  Vestlust tervislikust seisundist;
  •  Heart Quest testi ja kvant-magnet-bioresonantstesti (UUS!)
  • Tervisenäitajate lahtiseletamist;
  • Individuaalsele südamerütmisagedusele vastavat hingamisharjutust
  • Esmast tervise- ja toitumisnõustamist
  • 4 lk raportit meilile

 

Tähelepanu! Tegemist ei ole meditsiiniteenusega ega haiguste diagnoosimisega. Organismi regulatoorsete süsteemide analüüs on täiendmeditsiini valdkonda kuuluv teenus.
 

BRONEERI AEG telefoni või e-posti teel või saada kiri alljärgneva vormi kaudu.

Loe minu teenustest ka siit:

www.tervendamine.weebly.com

REET HENN

Tel 51 88 550

siseminetasakaal@gmail.com

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: