ELUENERGIAT TAASTAVAD GRUPISEANSID

Sügisel 2021 alustame neuroakustiliste grupiseanssidega, mis on täis tõhusat keha ja vaimu koostööd, pakkudes samal ajal ülimalt sügavat lõõgastust.

Kuidas toimib neuroakustiline tervendus?

Organismi ressursse taastab parasümpaatiline närvisüsteem. Väga oluline roll on siin uitnärvil, mis ühendab omavahel aju ning elutähtsad organid, sh kopsud, süda, magu, soolestik ja reguleerib enamikku kehalistest talitlustest, mis on meie tervise ja heaolu jaoks vajalikud. Ta mõjutab hingamist, südamerütmi, närvivahendusainete ja hormoonide omavahelist koostööd, taastumisvõimet, seedimist, stressiga toimetulekut, und jne. See närv peab korralikult töötama, et saaksime olla terved, tunneksime end emotsionaalselt hästi ja suudaksime pingevabalt sotsiaalselt suhelda.

Seansi ülesehitus on suunatud autonoomse närvisüsteemi tasakaalustamisele ja uitnärvi toonuse tõstmisele, kaasates epigeneetilist tervendust ja helide loomisväge. Tunnetad sügavat rakutasandil lõõgastust ja võid saada erilisi taipamisi ning varjatud reaalsuse ilmsikstulekut. Koged algupärase headuse ja tingimusteta armastuse südamepõhjani liigutavat tunnet ning tajud piirangute ja nõrkuste, ajast ja arust mustrite transformeerumist tugevuseks ning väekaks eluenergiaks.

Neuroakustilisel grupiseansil koged:

  • Terapeutiliste heliharkide rakutasandil lõõgastavaid vibratsioone, mis vähendavad sümpaatilisest närvisüsteemist tulenevaid võitle-põgene reaktsioone;
  • Tiibeti somaatilisi kehameditatsioone, mis aitavad vabastada epigeneetilised (esivanemate pärandatud, keskkonnast tulenevad ja karmilised) energiablokeeringud;
  • Juhendatud visualiseerimist ja taotluste sõnastamist, eesmärgiga transformeerida kehamälu ja "kirjutada üle" oma DNA;
  • Teadlikku hingamist, et hakkaksid oma keha sõnumeid paremini tunnetama;
  • Energiat juhtivaid lihtsaid harjutusi;
  • Grupienergia tervendavat väge;
  • Erinevate heliteraapiavahendite ja planetaarsete gongide väekaid helisid, mis tagavad sügava sisemise rahu ja tervenduse.

 

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa annab meile kindla pinna ja tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga. 

KESTVUS

Seanss kestab 2 tundi

HIND

20 eur

AJA BRONEERIMINE

Reet Henn

Neuroakustika terapeut

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

Tel: 51 88 550